Užjaučiantiems
2009-11-24 05:16

Net apie kunigų nuodėmes galima rašyti,o apie policininkų žiaurumus ne.Tai gal čia dviese rašę odes policijai,parašykite Romos popiežiui kad į Šventuosius juos įrašytų.

Vytas to ., 2009-11-04 08:52
2009-11-24 05:12

O ir patys policininkai sau ditirambus gieda visokiomis onutemis seneliais prisistatę,ir į durnyną neguldo jų nei už smurtavimus nei už bendzino vagystes,nei už bylų fabrikavimus tik kitiems siūlo.Ot Lietuvėlė apturėjo gaują kurios niekas nesiodina,nei už atvirus įžeidinėjimus internete,nei už kitus nusikaltimus.

Ne mentas
2009-11-21 14:16

Nu saunuoliai|, garsenybes jus musu, tarpusavyje lupates kietaj :)

pilietis
2009-11-04 14:12

visiskai pritariu Daliai... mieliau jau rinksiuos Tauragiskiu balsa, nes paciam policija kiek yra padejusi, iki amziaus galo liksiu jiems skolingas, zmones dirbo negailedami nei saves, ju seimos vienos namuose likdavo, kad tik padetu mums eiliniams pilieciams. Gal kurjeris su kokia tai nusikalstama veika susijes, kad taip leidzia juodinti pareigunus, o paskui jaucia dideli malonuma skaitydami berasciu taurages nusikalteliu komentarus?

Dalia
2009-11-04 07:41

Nejaugi šio laikraščio redaktoriai nebeturi atsakomybės jausmo prieš skaitytojus. Kodėl yra leidžiami tokie nešvankūs ir žeminantys komentarai prieš mūsų policiją,...gal šio laikraščio darbuotojams yra tai naudinga, o gal kokį malonumą jaučia. Gerbiu save ir visas mūsų Lietuvos institucijas, todėl atsakingai pareiškiu, kad ne tik nebeprenumeruosiu, bet ir nebeskaitysiu jūsų laikraščio. Gėda, kad daleidžiate taip juodinti tuos, kurie atsakingai dirba mums, žmonėms.

.
2009-11-04 06:52

o, ir Rezgiu Vytuks apsireiske, o galvojau kad Sveksnoj internetas ribojamas... :D :D :D

rimas
2009-11-03 21:35

lopai kurva apsiruke i gaidyna

dede
2009-11-03 10:09

geda mentams

Dovy to To
2009-11-03 07:11

Pusę amžiaus nugyvenau, bet šitokį jūsų pamąstymą nors pas Batjką Mochno ant sienos kabink... Jūsų siela tokia purvina ir kerštinga, kad net žodžių trūksta. Jeigu išties matote, kad policijos pareigūnai taip elgiasi, tai kodėl nepranešat jų aukščiau sėdinčiai vadovybei,...matomai bijot,...bijot atsakomybės už savo žodžius,...gal esat daug kur "prisidirbęs", kad nekenčiat policijos. Yra tekę bendrauti su pareigūnais kreipiantis į juos pagalbos ir galiu drąsiai pasakyti, kad jie visuomet dėmesingai padeda žmonėms. Ir kas pas jus darosi su ta jūsų galvele, kaip šitaip nekęsti visų,...peršasi nuomonė, kad negeras esate žmogus, pykčio pilnas,...sunku tokiems gyventi. Manau, kad kaip tik turime padėti visai policijai, kad ne tik jų terpė būtų švari, o ir tarp mūsų nebūtų tokių kaip jūs. Tokie žmonės tik nuodija aplinkiniams gyvenimą,...vaizdelis toks - šaukia, šmeižia, bet krūmuose sėdi. Pilnai sutinku su To komentaru ir palaikau. Manau, kad daug padorių žmonių dar yra tarp mūsų ir neleisime šmeižti policijos pareigūnų. Sėkmės ir dar kartą sėkmės jų nelengvame darbe,...taip nelengvame, nes tik jie visą "brudą" iškabina iš mūsų visuomenės.

to TO
2009-11-02 22:28

Neis ponas policininke tau čia išsivalyti savo pertepto munduro.Pagal darbus tai velniai raguoti ,o ne angelai sargai.Kaip čia policininikų reikalas???Jei jau nebijo savo kolegai kaulus laužyti,tai kaip paprastam žmogui su tokiais bendrauti?Miške,kas pas jus populiaru,ar prie``Keramikinės``naktį,kas iki šiol populiaru(tenai reikėtų slaptą naktinė videokamerą sumontuoti ir online paleisti).Va būtų``Total košmar šou``...Na ir tavo smegenyčių mąstymas.Jų reikalas...Tai jei žmonės pamatytų parke su Kaka...merą odekoloną geriant ir kokį bomžą spardant,tai irgi jų reikalas būtų???Va baisiausia mūsų policijos problema ir yra tokie``grynuoliai``kaip tu,kurie paskui kabinetuose dviese vieną moterį į sienas trankote.ČIA IRGI JŪSŲ ASMENINIS REIKALAS?Ar ne per dideliais karaliais pasijautėte,ponai? Čia jums ne Gruiniaus davras su vergais,o Neprikalusoma Lietuva,su taip pat nepriklausomais ir SAVO TEISES(net tik jūsų sumautus``Teisėtus reikalavimus``)turintys laisvi žmonės,o ne baudžiauninkai,kuriems galima ir bylą sulipdyti ir kaulus sulaužyti.laika,manau tau būtų minti su tokiu mąstymu iš policijos.Galėčiau su 99 proc.tikimybe ir tavo pavardę parašyti,bet juk tavo garbė ir orumas,maždaug 1 000 000 katrų brangesni nei paprasto žmogaus. Patiko ir šis tavo šedevras :``Padoriai mąstantys ir gyvenantys žmonės tikrai neduos šmeižti policijos, ....`` PADORIAI MĄSTANTYS NEUŽSTOS VAGIŲ IR SMURTAUTOJŲ.O kur tu čia šmeižtus matei?LR BK 154 str.,dar tebegalioja,ir vadovaujantis LR BPK 407 str.,gali eiti teisman ginti savo garbės(aišku norint kažką ginti,reikia tą turėti).O tai prisidirbote iki šiknos galo tai bent tylėtumėte užpakalius užspaudę,bet ne-MES VISADA TEISŪS,NETMOTERIS IRINVALIDUS DAUŽYDAMI.Manau tai jau neišgydoma...Bet tau yra vilčių-taigi pilnatis ir visi agresyvųs siunta...Otauvisa tauragė dundukai,ponas``Napoleone``...

Palikite komentarą