XXL
2009-11-22 15:26

KUR MUSU POLICIJA, PASLEMEKU PILNA TAURAGE TOKIU KAIP GRINIUS, AGURKAS(STIRBYS) ,VELNES (BIELSKIS) , SVINIUKAI ........ KUR ZIURI MUSU POLICIJA!!!!!!!!!!

taurgaė
2009-11-14 12:07

O dieve Karolis Dumčius ;O O šitas tai mane šokiravo, to tai nesitikėjau iš jo... Siaubas... Kokių pašlemėkų pilna Tauragės gatvėse....

ele to jo
2009-11-04 10:25

tai kad greiciau atvirksciai -daugelis zmogeliu rusisko mastymo ir gyvenimo budo ,tai ir valdininkai tokie!juk tauragej visi visus pazysta ,visur ranka ranka plauna ir renka vietine provincijos "grietinele"saviskius,o ta grietinele taip mielai daugelis i savo pazystamu rata iraso-tai buves klasiokas,tai draugas,tai draugo draugas...tai ir s...gaunasi,o tokioj visuomenej ir atmatoms gera atmosfera veistis,paziurek kas ir kaip rupinasi vaikais ir ypac paaugliais ?niekas,niekam jie nerupi,tevams svarbu kad pavalge ir netrukdo,kuris gali dar daiktu nuperka,bet vaiku auklejimu,uzimtumu niekas net nesugeba rupintis ir nenori taip ir ritasi viskas zemyn,o pabandyk kam nors pasakyti-is pasiutimo gali suplysti!kas cia toks biednas proto klipata raso,kad stumbro tevas nei prie ko,tai ir yra irodymas,kad visiskai mastymas degradaves,vaikai isauga 80%tokie kaip tevai,plius 20%juos formuoja aplinka-stai ir rezultatas,pats uz save kalbantis kokia visuomene!

jo to ele
2009-11-03 19:11

O ko tu nori,valdžia visa tai nuo rusų likusi,tai ir žmonės tokio mąstymo.

dratas to trg
2009-11-03 19:09

Pilnai sutinku su tavo mintimis.Pažinojauir tą popierinį erelį stumbrinį,paskui kurį ``zuikiai ir triušiai``lakstė ir su juo vogė.Dabar matyt alkūnes graužiasi.Pažinojau ir žuvusijį-malačius žmogelis buvo.Užuojauta artimiesiems ir neįsivaizduoju kaip jie atlaikė nepadėję į vietą tų atliekų,nes mūsų prokuratūroje,teisme ir policijoije tik beprotis gali pagalbos ar teisybės ieškoti,čia dar,manau rusų laikai su rusų vadais,ir telefono teise.

jap(
2009-11-03 17:13

nu kas jau atsitiko,tas,bet nevarykit ant to pauliaus tevo.....tevas salia nebudavo....

ele
2009-11-03 11:12

na ir komentatoriu bukumas ir degradavimas!tai nebestebina ,kad tokie dalykai dedas!ka cia sapaliojat-vyrukai-psichiniai iskrypeliai ,is tokiu vyresniuju kaip kai kurie komentatoriai mastyma pereme(nes kitokios vyriskumo mokyklos nepazysta)ir daro baisius nusikaltimus,teisejas turi pagrinda egshumavimui,nes jeigu istirs kad ne nuo suzalojimu mire,o del uzdusimo,tai kaltinancios aplinkybes visai kitokios,reiskia uzkase zmogu dar gyva!ar suvokiat atsilikusios smegeneles ka tai reiskia?Taurage baisiai atsilikes ir degradaves miestelis,nes didzioji dauguma gyventoju surusejusio,atsilikusio,mastymo(tiksliau visisko nemastymo)

trg
2009-11-02 23:38

Stumbras lopu lopas!!! anksciau gi pats gerai per stubura gaudawo...Tewelis geras buwo tai ir sunelis norejo paskuj eiti..bet zinai per dideliu ereliu norejo buti! Tokiem kaip jis tik gaidyne tupeti nes lopas , bailys paskutinis narkomanas gi jei jau iemeisi zmogzudystes tai eik iki galo ir sukis is padieties,o db myzcioje y kelnes ir draugams gywenima sugadino...toki reikejo pro langa tik zemyn galwa nuleisti!!!!!!!!!! tokius mandrocius tai greit kasnors nusodina.... jem db reiketu ne kalejimo o padoti zasycio artimiesems jy ir jo bendrus padoti y rankas ir tegu jie padaro sawo linco teisma.. td ir kiti pamastytu pries darydami....mano broliuj taip padarytu tai as sawo rankomis ismesineciau jy gywa....Sekit D.kedzio pedom jis tai saunolis daugiau tokiu reiketu td ysiwyrautu twarka lietuwoj....!!!

taigis
2009-11-02 23:19

Iš pradžių buvo aišku,kad Kaminas išsisuks.Būtų Arūnas gyvas,kitaip atrodytų nusikaltėlių suolas...Žąsytis stumbrinį su sprigtu būtų ant šiknos patupdęs(teko bendrauti-normalus ir kietas bachūrėlis buvo-be reikalo nesiraudavo).O antrą,stumbrinis bailys nuo mažens,tikdėl tėvo pasipūtęs vaikščiojo.Va kai Algizas pilotu padarė,tai jis dabar iš baimės pasiėmė viską ant savęs,o draugeliai irgi nenori``lakūnais``būti,nors romantiška specialybė.Drąsūs kol būrį visi,o kaiį mentine pakliūdavo,Paulius kaip vaiduoklis prieš Laugaliene atrodydavo.Gerai skamba:Verslininkas Arūnas Stumbra.

minija
2009-11-02 18:22

xxx: > kai stumbriene sukiso tiek litu tai paleido issigimeli i > laisve.sodinkit kol dar ko neuzmuse kam ta stumbriene prikisi cia? ir beto netikiu kad stumbras vienas butu galejas tai padaryti, tikrai zasytis butu apsigynes nuo vieno zmogaus ir as labiau tikiu stumbro versija, kodel visi draugai vercia kalte ant vieno zmogaus, vienas P.Stumbras tikrai nesugebetu uzmusti zmogaus, ir as tikiu kad jis yra nekaltas, gal ir buvo su jeis, veze ta lavona ir pan...

Palikite komentarą