x
2009-11-30 11:27

Kas sako, kad nereikia atsakyti už savo poelgius?Nieko panašaus...aš neginu R.M. ir nepateisinu, bet iš savo patirties žinau, kaip slegia panašūs dalykai - mano pačios sūnų visam gyvenimui suluošino toks pat "prisivaišinęs" promilėmis...Kas iš to, kad šauksi, teisi, žeminsi, niekinsi...širdyje lengviau nebus, o gyvenimas taps pragaru...Sako laikas gydo žaizdas...Nemanau.Jos tik apgyja, surambėja, bet palietus vis dar skauda...Tačiau, jei mes nemokėtume susitaikyti , nebandytume išsivaduoti iš akinančio pykčio - neitų gyventi, patikėkit, žinau ką sakau... Amžiną atilsį Aleksas mano daliai buvo geras žmogus - puikus pašnekovas, šmaikštus, niekada niekuo nesiskunžiantis, todėl labai gaila, kad Jam teko taip netikėtai išeiti. Keista tai, kad daug kas čia "linčiuoja" taksistus kaip šiokius ar tokius...gal taip yra todėl, kad jų darbas toks - jie visiems matomi, visų aptarinėjami...O juk panašūs dalykai dadasi visur: cechuose, baruose, magistralėse..kituose kolektyvuose...ir niekas nieko į viešumą nekelia, niekas nieko neteisia...Apie kokią draugystę galit kalbėt-jos seniai nebėra nei tarp taksistų, nei tarp mokytojų, nei tarp pardavėjų, vairuotojų...ir kitų profesijos žmonių.Sunkus gyvenimas mus visus supriešino, kiekvienas galvojame apie savo šeimas, apie duonos kasdieninės sotesnį kąsnį, dėl kurio galime draugystę sulaužyti, kolegas įduoti... Nustokit vieną kartą inkšti ir patys savo baltinius išsiplaukit... Leiskime Aleksui ilsėtis, o R.M.atiduokime į Dievo rankas.

to ji
2009-11-24 18:48

O čia kitaip ir negalėjo baigtis.Tie taksistų bajeriai jau keli metai tęsiasi.Pagrindiniai pajuokų objektai buvo Aleksas ir Vacius(jo pusbrolis).Va visi pažvengimui ir pjudė juos tarp savęs,ir``važiavo``ant jų .Prieš kelis metus jau buvo konfliktas tarp Vaciaus ir kelių jaunų taksistų,kuris daėjo iki policijos.Va būtent iki mūsų policijos...Jei būtų tada tie kietuoliai neišsukę šiknų, tai nebūtų ir šios tragedijos.O dabar tiria mūsų policija,tai viskas aišku kad kaltų nebus,galiu lažintis,puikiai perpratęs tauragės švogerių temidę.

Vytas
2009-11-24 04:57

pažinojau Aleksą,taisiau racijas,mano daliai geras žmogelis buvo.Užuojauta artimiesiems.

triohalai
2009-11-15 22:36

Draugai draugai ,o kai reikia ble kaip vepeliai sedit masinose,bijot per snuki nuo girtu gauti skirdami???Vyrai vadinates vemalai o nea vyrai.jum turetu ir buti sazine nesvari kad kaip avinai ziurejot o nieko nedaret.

to x
2009-11-12 13:13

taksisto darbas yra nepavydetinas,kaip kas galvoja kad aukso kasyklos cia:negalvokit kad pinigeliai byra kaip is dangaus,rusu laikais gal ir taip buvo.kas ir kaip ten ivyko tik jiems zinoti.o tu zmogeli negrybauk,kad atleisti reikia ir panasiai.kaip sakant reikia atsakyt uz savo poelgius.visi prisigeriam ir eikim uzmusinekim vienas kita ir kaip atrodys?gal mes kokie f l a n d e r s a i is simpsonu filmuko.o zmogaus nebera!tad nemalk sudo.

x
2009-11-12 09:03

Kalbat ir teisiat kitus, lyg patys būtumėt be nuodėmės...Nejau niekad nepakeliat stiklelio, nejau niekad neesat padarę tai, dėl ko reikėjo gailėtis?? Aš neteisinu R. - be abejonės jis kaltas, bet su tiek "promilių" vargu ar jis galėjo mąstyti...O ir Aleksas galėjo būti protingesnis "duodamas durniui kelią", argi reikėjo griebtis lazdos ir taip įrodinėti savo tiesą??? Kas žino, galbūt tie, kiurie dabar tokie "teisūs"...kada nors atsidurs panašioje situacijoje kaip ši...Juk ne veltui yra sakoma:"niekad neatsižadėk terbos, tiurmos ir ubago lazdos ".Neduok Dieve, kad jums tektų išgyventi tai, ką dabar R.išgyvena, esu tikra, kad jo sąžinė jam dabar didžiausia bausmė.

nesvarbu...........
2009-11-11 16:18

toks gyvenimas:ka ce sneki jai nezinai kas buvo tai geriau patilek > Visi snekat ,o nei nezinot kaip yra is tikruju.Tam zmogui > linkiu kalejimo ,ir kaip jam dabar sazine leidzia taksuoti > toliau,bejausmis zmogus.

toks gyvenimas
2009-11-10 20:19

Visi snekat ,o nei nezinot kaip yra is tikruju.Tam zmogui linkiu kalejimo ,ir kaip jam dabar sazine leidzia taksuoti toliau,bejausmis zmogus.

X
2009-11-10 10:50

Skaitau komentarus ir plaukai šiaušiasi.Nejau mes tokie baisūs?Teisiame vieni kitus, net nežinodami tiesos.O jei ir žinotume, ne mums juos teisti...Tam yra jėga, galingesnė už mus - vieni tai vadina likimu, kiti Dievu...Nukentėjo abiejų šeimos.Pažįstu tiek Romą, tiek amžinatilsį Aleksą, nei vienas nei antras nebuvo verti tokių žodžių, kokius čia perskaičiau.Kurisgi girtas yra protingas? Kurisgi senas nėra nervingas? Neatlaikė nervai nie vienam, nei kitam, todėl ir atsitiko tai, kas atsitiko - santykius išsiaiškino lazdos smūgiais...Gaila, kad tokios skaudžios pasekmės.O tie, kurie drįstate rašyti, kad konkurentai turi džiaugtis taksisto mirtimi, nes kitiems esą darbo daugiau bus....GĖDA...kaip tokius svietas nešioja?...Gal tada užmuškim savo kolegas, išdaužykim kaimynus, išžudykim savo šeimas - juk jie taip pat kažkuria prasme yra mūsų konkurentai gyvenime...? Gal tada bus lengviau gyventi?Negaliu patikėti, kad po tarp mūsų dar vaikšto tokių "dvasios" ubagų...O apie abejingumą, tai čia visiškai atsira tema.Žmonės bijo žmonių, pasekmių, juolab, kad teisybės šiais laikais net su žiburiu nerasit...Todėl ir tūno kiekvienas savo kiaute, o tie, kas bando padėti, dažnai yra pastatomi į "savo vietas". Užuojauta miriosiojo šeimai ir stiprybės kitai pusei...Išmokime susitaikyti ir atleisti, nes kitaip gyvenimas virs pragaru...

...
2009-11-09 20:18

Ne, neatsirado. O ką, padai svyla?

Palikite komentarą