Nuomone
2018-03-28 13:14

Gyvenu Taurageje daug metų, kaip žmonės sako " prie visokių valdžių" kadencija liberalų pabaigon ir matau, kad antroji nešviecia jau..galvoju rinks tauragiškiai vėl socdemus, jei tik Petrošius nesutrukdys jiems, gaila, kad jaunasis, t.y Darius nekandidatuos, o senasis , jau praeitis... Liberalu valdymas " popierinis ar internetinis" nu kaip sovietiniais laikais, buvo kuriamas įvaizdie, kad puikiai gyvename, kad planus vis viršijame, o realybeje nieko nebuvo parduotuvese, tai dabar tas pats... Realybej gyvename ir matome parduoda pelningas savivaldybes įmones, kodel?? Leidzia pinigus vejais!! Visokiu nauju zenklų( malūnėliu) prisigamino, pinigais pasitaške, šventės oho, kiek visokiems atlikejams moka, baisios sumos, tai taškymasis, kai išradingumo nera, tai pinigais bandoma kompensuoti.. Žinau tik išvaziavusius, planuojancius isvaziuoti, nezinau parvaziavusiu is uzsienio ir apsigyvenusiu Taurageje, visokios globalios Taurages, jokiu apciuopiamų rezultatų neduoda, tik įvaizdis, o kaip rėkia, ir kokias premijas vienas kitam skiria! Turistauti " interaktyviai!? Komedija dar viena, kiek taryba moka kabelinei kiekvieną menesį, nesidomejot?? Tai va, dar daug dalyku galima rasyti cia ie elektinius autobusus ar masinas, lakstymus po uzsienius, prisidejimus Telsiuose statant paminklus Musiui prisiminti tt, tai, kad taškosi kapitaliai, kuria įvaizdi, bet gyvenimas Taurageje prasteje, žmonių mazėja... Tik tiesos ir realybes nepasakoja, viskas tik geryn anot liberalų, sakau, kaip sovietmeciu...gaila, patikejom, bet pasirodo be reikalo...

To Valdas
2018-03-18 20:52

Ar tik ne komunistas Vir..etis sugryzo.Neisgerei draugo Sigio iduoto herbalife chemikalu is salotinio buteliuko senatvei atitolinti ?

to valdas
2018-03-15 11:25

Vaistų išgerk. Liga ne taip progresuos.

valdas
2018-03-15 09:29

Kurjeris negali skelbti teigiamų žinių apie sėkmingas veiklas, nes yra komunistinių akcininkų įtakojamas. Čia yra nusikaltimas, nes išduodami savininkų interesai.

:)
2018-03-15 07:58

Tai Tauragėje ir galima tik "interaktyviai" turistauti.

Palikite komentarą