Rita
2018-01-07 17:18

Niekada nekomentuoju, bet šį kartą nesusilaikiau. Tik socdemų priespauda gyvenantys žmonės gali taip šlykščiai komentuoti, nes šiuolaikinis jaunimas yra liberalus ir atviras. Ne kaip prie socdemų priespaudos jaunimas tylėjo ir bijojo ką daryti. Nes būtent prie jų petrošių monarchijos žlugo daug organizacijų! Ačiū liberalams, kad leido atsistoti jaunimui ant kojų. O vedimas - be priekaištų! :) bravo! Jaunimas yra nerealus! O šlykštūs socdemai, jūsų era baigėsi! Jaunimas pagaliau turi savo balsą.

???
2018-01-07 16:24

kacia altaustinis veikia?

Irena
2018-01-07 15:02

ŽMONĖS, juk ne į mokamą renginį arenoj atėjot, nėra priežasties piktintis, profesionalumo ir nebuvo galima tikėtis iš moksleivių. Tik gaila, kad suaugę žmonės nesugebėjo "užmesti akies", iš šono pastebėti ir pasakyti klaidas renginio organizavimo eigoje. O išsakytos pastabos yra teisingos, svarbiausia, kad tolimesniuose renginiuose į jas būtų atsižvelgta ;)

Tikrasis meras
2018-01-07 14:45

Butų meras buvęs Petrošius, viskas būtų buvę gerai

Ramutė
2018-01-07 13:11

Nuostabus renginys! O kurie paistote apie vedimą, regis patys neesate vedę :) nes tai turėjo būti oficialu su žiubsneliu žaismimgumo. Vedėjos puikios!

Ala
2018-01-07 11:51

Puikiai matėsi, kad į renginį įdėta daug darbo ir pastangų. Tuo labai džiaugiuosi! Tauragės jaunimas daro stebuklus. Tačiau šiek tiek kritikos dar niekam nepakenkė. Renginio vedimas buvo tikrai sausas ir nuobodokas, o juokeliai, kuriais vedėjai bandė jį paįvairinti, buvo tiesiog labai ne vietoje ir ne laiku, gadino bendrą vaizdą. Bet viskas yra pataisoma. Kitąkart svarbu tik atidžiau atsirinkti vedėjus ir dar atidžiau peržvelgti scenarijų.

Emilė
2018-01-07 11:31

Buvo puikus renginys, man patiko! :)

Vytautė
2018-01-07 11:29

Pritariu Jums , Algirdai... išties renginio kokybę numušo bernužėlis...

Algirdas
2018-01-07 11:27

Iš kur ištraukėte tą vedėją (vaikiną), jei nesugebi vesti, kam vedi? Net nematęs scenarijaus, mačiau,kad padarei labai daug klaidų... Visiška tragedija. Visą renginį sugadinai, mielas vaikine, o visiškai pribaigei auditoriją nominacijoje “Metų balsas”... pasiūlymas: gal tu neik į visuomeninę veiklą, nes tai ne tau.... visiškai netinka tau ji, susirask savo roges. Aš kaip buvęs organizacijos pirmininkas sakau: neduok Dieve tokį nevykėlį pirmininką turėti... tada skyriaus laukia žlugimas...

sportininkas
2018-01-07 10:22

Šeštadienį VIP kavinėje vyko tradicinis renginys "Tauragės geriausių 2017m. sportininkų apdovanojimas" buvo apdovanojami perspektyviausi,geriausi Tauragės 2017m. sportininkai, pagerbiami veteranai. Tačiau šis labai svarbus renginys nesudomino Tauragės pagrindinių valdžiažmogių. Nedalyvavo nei meras S.Mičiulis (jam svarbiau kažkoks renginys Vilniuje), nei vicemerė Eičienė, nei administracijos direktorius M.Petraitis (nenuostabu), nei jo pavaduotojas Navickas, nei tarybos sporto komiteto pirmininkas J.Kniukšta, nei savivaldybės sporto skyriaus atstovai. Buvo pažadėjusi atvykti seimo narė A.Norkienė, bet ir tas liko tik pažadu. Malonu, tačiau vėl su jaunimu bendravo tik mero patarėjas Dovydas Kaminskas. Aišku, šis renginys tai ne Prezidentės atvykimas, ar balsavimas dėl afalto klojimo už valdiškus pinigus Stankams. Tenai susirenka visi valdžiažmogiai.

Palikite komentarą