tikrasis shnicelis
2018-01-10 11:57

e sniceli mano slapyvardy nukopinai negerai taip susigalvok kita

kaimietis
2018-01-10 10:50

Nesitikėkite.kad jums kas taisys kelius,nes jus neturite prisidėti prie remonto darbų,o Stankų visa šeimyna turi,nes gyvena iš tokių procės,kaip ir kaimiečių,kitų darbininkų,jų vergų,Ar jus galvojate,kad jiems rūpi,kaip jus nuvešite vaikus į mokyklas,pas daktarus susirgusius senelius,kaip parvežti pamelžtą pieną iš karvių ganyklų,juk jiems svarbiausia,kad jų mašinos neapdulkėtų važiuojant į pliažą,juk jiems nei galvoj nei užpakalyje kaimiečių vargai ir pragyvenimo lygis,,bet kas įdomiausia,kad tokius sprendimus palaiko su atsidavimu mūsų valstiečių partijos tarybos narės,juk viena jų yra vicemerė ir bet ką darys Stankų labui,kad tik išsilaikytų šiame poste,o kita gauna kitokias privilegijas,juk kitaip negali būti,kad ir joms svarbiau yra pinigai leidžiami plentų tiesimui į Stankų pliažus,butų ūkio ,dunokų privatizavimui,juk tai ir Stankų planai,kaip viską suprivatizuoti ir paskui siekti pelnų ir jais savintis,o mums visiems špygas,Geriausias pavyzdys Ukmergės pavizdys, privatizuoti buvo šilumos tinklai,paskui kokie vargai buvo,kol juos susigrąžino savivalda,,Nereikia aiškinti,kad pelno siekiantis privatininkas mažins kainas tai kvailių mulkinimas,Kur jus matėte ir girdėjote,nors našumas kils darbinikų atleidimo sąskaita,o tuo pačiu ir pelnai augs,kam tik ne mūsų naudai,Taigi,Valstietėms nerūpi kaimas,nei kaimo keliai,nei melioraciios būsena i nei pralaidos nei kitos problemos tik jų pačių interesų tenkinimas,Štai ir visas patriotizmas,svarbiausia savų interesų susitvarkymas,GĖDA,Artėja rinkimai ir už ką balsuosime KLAUSIMAS didžiulis,Turbut bursimės ir diskutuosime,kitaip nieko nebus,jeigu norime gyventi,bent kiek kaip nori dauguma,bet ne taip,kaip diktuoja Stankai ir jų chebra su savo klapčiukais,

šepetys
2018-01-09 15:01

nu jau galėtu sutvarkytį kelią ne bulves kur logiką

mazoniskis
2018-01-07 20:10

Dabar Samoska, ne siaip zootechnikas , bet RITERIS. Pagramantiskiai supraskit, kai karviu kergikas tampa bajoru ar kokiu Riteriu, tai jis I JUS ziuri kaip i kokius muzikus, nors pats ir is muziku, bet dabar JIS RITERIS, tai jus jam nereikalingi, nes jus JAM tik kaimieciai, o kai tampsit RITERIAIS, tai ir kelia sutvarkys. Stai toks BOLSEVIKINIS mOSEJAUS palikimas.

:)
2018-01-06 19:33

stankiuk linuk, mėgsti komentuoti. Rėžk šia tema komentarą. Dar apie kelio asfaltavimą už mūsų pinigus į savo šeimynos pliažą pridėk.

Gyventoja
2018-01-05 17:10

Kaip tik prieš mėnesį buvau seniūnijoje. Apie problema žinojo, bet atsiuntė tik traktoriu kuris dar labiau sugadino kelią. Išvada tokia, kad reik į seniūną kreiptis tik raštiškai. Na, o jei jis nereaguos eisim toliau.

JO
2018-01-05 14:36

kaip visada, jei pats nesikreipsi, tai niekas ir nepamatys. Savo pareigybese budamas turetu matyti, pasizymeti problemines vietas darbo kalendoriuje. Reikia paslankesnio ir jaunesnio, o sis tarsi nepajudinamas. Kazin kodel?

Snicelis
2018-01-05 13:59

Kairiau uz sitos pelkes kitos penkios pelkes

Karbonadas
2018-01-05 12:45

O kairiau nejo pasukti, tik tiesiai i bala.

Palikite komentarą