Antanas
2017-10-28 12:28

Turiu šeimos narį segantį nepagydoma liga , todėl teko iš arti susipažinti su įvairiomis Lietuvos gydymo įstaigomis . Mus labai nuvylė Kauno Klinikų docentai ir profesūra .Mano pastebėjimais Tauragės miesto ligoninė buvo ir kol kas yra yra viena iš tvarkingiausių gydymo įstaigų Lietuvoje , kurioje pagalba buvo suteikiama ir be ,, pakišos''. Net Vilniaus Santaros Klinikų PALATOSE NE KOKS VAIZDELIS,- PALANGĖS IR TOS NUTRUPĖJUSIOS .Tauragės ligoninė vadovaujant Irmantui Mockui labai išgražėjo , bet svarbiausia , kad joje buvo pradėję dirbti gydytojai net iš Vilniaus . Labai gaila , kad atleidus ligoninės vyr., gydytoją mano žiniomis ją palieka ir pats geriausias šiuo metu Tauragės ligoninėje dirbę. Tarp jų neurologas Irmantas Urbelis , bei kiti aukštos kvalifikacijos jauni gydytojai . Jaunais gydytojais ir jiems buvusio ligoninės direktoriaus sudarytomis darbo , bei gyvenimo sąlygomis buvo labai nepatenkinti senieji ,, nepakeičiamieji '' gydytojai , kadangi jų prestižai ir atlyginimai tapo mažesniais .Gėda tau Mičiuli , kad Tauragėje vietoje rimtų specialistų pasodinai Šilutėje išmestą savo nusikalstamos liberalų partijos partietį , buvusį poliklinikos direktorių .

-raudonsnukiui aisciui
2017-10-28 10:50

Gal nori paniuxinti neskalbtų praniaus kojiniu. juk tave veža graboriaus kvapas.

Raudonsukiams tiesa ir kritika,kaip
2017-10-27 15:59

Raudonas audeklas koridos jaučiui.....Besmegeniams argumentas vienas "aistis ir batonai...."Nieko naujo be smegenėlių sunku mastyti.....

>pastabusis
2017-10-27 12:53

Dar ne pilnatis, bet raudonojai qurvai aisciui paūmėjimas.Vaidenasi jam raudonieji velniai ir gydytojai bejėgiai prieš šias šiziko aisčio fobijas. Dar gal ir nepasisekė batonų atiminejimo versle. NEpamiršk aisti dar apie spuogus ir trydą pagiedoti.

pastabusis
2017-10-27 11:56

Vienas raudonuju subinlaizys jau paskandino ligonine skolose, dabar jau atleidus valytojas is mokyklu piks paslaugas is uab , o uab-ai mels pinigus is mokyklu,, o mokyklos is savivaldybes, Naujas raudonuju buoziu sumanymas,. Atlleidus valytojas raudonieji sauks , kad liberalai kalti, o mokyklu dauguma valdo raudonsnukiai, o mokyklas valys tu paciu raudonsnukiu firmos. Tai praniaus dvigubas politinis biznis artejant rinkimai. Raudonieji alkani vilkai jau vel prie lovio uzsimane, jei ne vienaip , tai kitaip. Kas vadovauja Jovarams, Saltiniui, Mazvydui, Ausrai , tai tie patys raudonsnukiai.Pasiseke komunispalaikiams ligonine paskandinti skolose, dabar sugalvojo ir mokyklas. Kaip mulkino taip ir mulkina .

oho
2017-10-27 10:32

Verslo zinios : "Taurage vaduojasi is gajaus politiku uzmojo verslauti... "... Taurages meras dziaugiasi " esame pirma is savivaldybiu, atsisakiusiu senu iprociu - uzsiimti valdisku verslu".... Teigiamai ivertintas savivaldybes imoniu pardavimas ir t.t.... ir kyla klausimas: privatininkai kas??? kas nupirko akcijas, kas nupirks imones... kas ci tokie??? kur Taurages mokesciai nuses? Vyylniuje? ar Tenerifej???

žurnalistui
2017-10-27 06:22

tai, kad ne ligoninė o savivaldybė valdo ligoninės pastatą, o kažkada savivaldybės administracija leido ligonių kasai būti ligoninėje be nuomos mokesčio, tai matyt patiko taip būti ir nenorėjo niekur kitur kraustytis

>To Kl
2017-10-27 05:54

Tai kodėl dabar sėdi be darbo ???

Lietus
2017-10-27 05:14

Raudonasis Pranius vagis.

>To Kl
2017-10-27 04:06

kas, kad turejo, jeigu jos neveike xD

Palikite komentarą