vanga
2017-10-06 15:01

Visi jie velniai visi muzikantai, lovys nuo ponadievo mulkių bus greitu laiku patrauktas, nustums į mėšlidę taip ir nesupratusius kam niekingai tarnavo.

klausimas
2017-10-06 14:41

Kur vicemerė?

Na
2017-10-06 14:31

ir vaizdelis.....Gėda Tauragei, tokio cirko dar nėra buvę.

reikia
2017-10-06 14:14

kreiptis 'ponas Miciulis', 'ponas meras'. Juokinga ziureti is sono kai meras su meriene abu galvoja kad jie yra 'kazkas' taurageje. o istikro geriau tupetu savo batereiku parduotuvej ir tiek, o meras atgal prie santechnikos darbu. butu bent 'kazkas'

ATEITIS
2017-10-06 14:05

NEPRIĖDANTYS PEŠASI.

kastuvas
2017-10-06 13:28

Galima pykti, niršti, trypti kojomis bet nieko nepakeisi, reikia išlaukti. Įrašas FB parodė, kokius žmones mes renkame - tai lyg tautos veidrodis. Rinkiminėse nuotraukose visi tokie dailūs, šypsenos auksinės, darbų nudirbta Lietuvos labui tiek - kad vežimu vežk. Visa tai netikra, o šios savaitės diskusija - tikra. Ten pasirodė tikroji kultūra ir tikrieji veidai. Neliko šypesnų, neliko kompetencijos, etikos ir kultūros. Mieli rinkėjai - prisiminkite tai, kai žmonės iš šios diskusijos ateis prašyti jūsų balso.Prisiminkite ir tai, kad visą kadenciją savivaldybės tranautojai buvo bauginami, engiami ir atleidžiami iš darbo. nepamirškite kartas nuo karto prasieiti Meilės alėja, purvinais Šilalės gatvės šaligatviais, tamsiomis gatvėmis vakarais.

vuo tu jergau
2017-10-06 13:26

Joo... teko pamatyt... kaip visuomet ...arogancija... baisi arogancija ... labai liudina... nemokejimas visikai diskutuoti ir kalbetis... tai taip neeatiska...ir toks zemas politinis lygis... zmones ateje i savivaldybe visikai nesigaudo kur esa...elgiasi kaip uab ...ponai bajorai net nesiteikia rodytis, juk projektai cia ju??? ar jau pasidare darbus dels saves... tapo privaciais asmenimis... ir dbar tikrai... spyga mums visiems... o to ir tiketina buvo gautii...

Tauragiškė
2017-10-06 13:08

Gerai, kad fb buvo vaizdo įrašas, visi galejo pamatyti realų vaizda, o tai eilinį kartą Kurjeris būtų apkaltintas, kad puola tarybos daugumą...kokia gėda, tauragiškiai pasidalino śiuo įrašu, vadinasi jis išplito Lietuvoje, kas per dauguma? Las per meras, administracijos direktorius, kokios diskusijos, košmaras! Dar gerai, kad buvo įraśas, visi mateme kas yra kas, o tai tik fb pasiekę mero patarejas ir direktorius pradejo raśyti savo tiesa, tiesa .es pamatême ir komentuoti jos jau nebuvo reikalo, nebent noretu pasiteisinti.. Man geda del jų, laukiu nesulaukiu rinkimu, bet kas liks Taurageje neisparceliuota privaciam verslui, nezinia, va kiek toks politinis ekspwrimentas gali mums kainuoti! As pykstu, kodel gyventoju neklause del butu ūkio privatizavimo???

Palikite komentarą