Benas
2017-10-24 11:13

Čia su jais kaip su plikais pešiotis.Reikia bendrai visiems tėvams kurti grupę ir rašyti skundą į ministeriją. Nes toks neveiklumas būna tik pas impotentus.

griaukim visus
2017-09-22 10:53

Jeigu "Ereliukas"sovietmečio liekana,tai ir visi kiti darželiai tokie pat...Jie visi nepritaikyti ,kad grupėse būtų po 25 vaikus.

Migle
2017-09-21 20:25

Ereliuka, sovietu liekana griaut ir toje vietoje statyti modernu darzeli Taurages vaikams. Butina padeti mamoms norincioms ir privalancioms dirbti. Negalima taupyti pinigu vaiku, kurie musu ateitis, saskaita! Mielas mere, labai prasome padeti isspresti sia problema, kuri jau ilga laika, kaip ziurkes uodega is metu i metus velkasi!

Tai
2017-09-21 14:20

Kad miciulis uzsiemes musu proteviu garbingų Baltų Genties reikalais. Tauragiskiu bedos jam per mazos.

Situacija baisi
2017-09-21 11:50

Labai teisingas pastebėjimas, jeigu valdžia nori nors ką gero palikti po savęs, tai reikėtų renovuoti buvusį darželį Ereliukas. Nereikia mums tų koncertų, galėtų per Tauragės dienas vietiniai saviveiklininkai pakoncertuoti, vaikai, kurie mokosi muzikos mokykloje ar privačiuose studijose. Nereikia ir brangių grojančių fontanų, galų gale ir tas baseinas nera labai reikalingas.Nėra sunku paskaičiuoti, jeigu visos grupes sumažėtų iki 20 vaikų, visi negavę vietos vaikai sutilptų i renovuotą darželį.Dabar situacija baisi, trūksta spintelių ir lovų, grupėse po vieną auklėtoją dvidešimt keliems vaikams. Nebeilgai temps tokį krūvį dirbančios auklėtojos, ne paslaptis, jau viename darželyje trūksta specialisčių, per porą mėnsių išėjo iš darbo net 3 auklėtojos, ir tai ne pabaiga, tas pats bus ir kituose darželiuose.

Auklytė
2017-09-21 10:49

Niekas Tauragėje nekreipia dėmesio, kad Tauragės darželiuose vaikučių grupės yra padidintos. Auklėtojai dirba už mažesnius atlyginimus negu kaimyninėse savivaldybėse. Esant tokiai padėčiai keistas atrodo savivaldybės noras miesto centre įrengti grojantį fontaną už didžiulius pinigus.

Rimas
2017-09-21 07:31

Pats liberalas save pasigyre !... Smegenu turetu nedarytu taip. Db geriausias pasiteisinimas kad tevai prase ! Nu juokdarys ir tu ir visi jusu oranziniai .... Kai nera kaip pasiteisinti tai geriausia pulti. Tai kodel nerestauruoja darzelio o bando parduot kokia cia nauda zmonems ?

tik už liberalus
2017-09-20 20:56

kiek galit loti ant tos valdžios? labai gerai pamenu, kad liberalai buvo prieš baseino statybas, vėliau pasidavė per visus galus klykiančių supertėvelių spaudimui: reikia baseino - bus. dabar jau baseino nebereikia, reikia darželio! Ir ne bet kur, o 100 metrų nuo namų! tarailiai netinka..! norim darželio į kurį užsirašėm! kodėl nesikuria privatūs darželiai? todėl, kad niekas nenori turėti reikalų su nuolat rėkaujančiais, dantis ant visų pakabinusiais tėvais. problemos ne valdžioje, ne kituose, o jumyse. sudegsit savo pyktyje, propagandistai. laukiu rinkimų, balsuosiu tik už liberalus.

SOS
2017-09-20 14:53

Būtina suremontuoti "Ereliuką" ir visos skaudžios problemos bus išspręstos;patalpins tuos 80 laukiančių vaikų,sumažins vaikų skaičių iki 20 perpildytose visų darželių grupėse ir darželis užsipildys vaikais .Niekaip nesuprantame,kodėl šitie valdžiažmogiai nenori atidaryti "Ereliuko",nors perpildytuose vaikais darželiuose situacija nebepakenčiama.Žurnalistai,pagarsinkit visų Tauragės m.darželių auklėtojų pasirašytą kreipimąsi į valdžios institucijas ir pradėtą kovą su perpildytomis grupėmis,grubiai pažeidžiant higienos normas.Laikas būtų pakilti ir tėvams už savo vaikų normalesnes gyvenimo sąlygas,mąstykit kur ir kokiose sąlygose paliekate savo vaikus visai dienai.

kad ir kaip mastau
2017-09-20 13:04

jokiu teigiamu poslinkiu butent miestieciams, nematau. si valdzia paiso tik savu, asmeniniu interesu. dabar numete brangiausius koncertus, kaip rusai burliokams degtines ir gana. apkvaitusius lengviau valdyti. ko nesigiria, kokiom priemonem atima is ubagu ismokas, ir dar giriasi, kiek sutaupe. o kad tie nabagai uzkrauti ant musu, miestieciu, tai nesvarbu. mes turim maitinti, kad nemirtu badu, o valdzia giriasi, kiek sutaupe ju saskaita. jo, is ubago ateme terba ir lazda. ar sazine neuzgraus, zmones apgaudineti galima, bet saves juk neapgausi.

Palikite komentarą