taigi
2017-09-21 10:18

esu runkelis ir nesuprantu,o jus man ponaičiai stankai išaiškinkite,kaip jus patys savo rankomis sukuriate naujas darbo vietas,užmuškite nesuprantu,Iš kur jūsų rankose milijoniniai turtai,kai nepasiuvote patys nei vienų kelnių,nesukūrėte nei mažiausios vertės,o ką jau kalbėti apie pridėtinę vertę,juk visi tie pastatai,pinigai ir kitos vertybės yra sukurtos eilinių darbuotojų rankomis,kurie siuvo,mezgė ir dirbo kitus darbus kurie tapo vertėmis ,bet jus pardavėte,išnomavote ir pasiglemžėte visą tą sukurtą žmonių rankomis sau ,o toms darbščiosioms bitelėms numetėte trupinėlius,Ir šiandie užgėdojote.kad jus iš savo pinigų darote labdarą,mokate mokesčius,nesinaudojate pinigais,kurie yra skiriami už darbą savivaldybėje,o beje norisi paklausti kiek kartų jus buvote ,organizavote susitikimus su rinkėjais kaimo ir kituose bendruomenėse,o gal niekur nebuvote ir jokios veiklos nevykdote todėl ir kanceliarinių lėšų jums nereikia,Tai va jus patys nieko nesukūrėte ir visi mokesčiai,staklės,siuvimo mašinos yra perkami už žmonių sukurtas vertes tik tos vertės tampa vėliau privatininkų turtais ir nereikia mums aiškinti nesąmonių

Opa
2017-09-13 11:02

Va matote kągali sskp raudonas nario bilietaszAnksciau pranius mojuodavo,dabar senis antoškė išsitraukė ir gauna nuolaidas mokesčiams. Ir ašnoriu tokio biletuko.

o kodėl petrošiaus įmonėje
2017-09-13 07:26

Neduoda kasos čekio?Kaip ten yra,praniau?Slepi mokesčius?

to laisvas pilietis
2017-09-12 17:30

cia vienas is triju

jo
2017-09-12 17:28

jei reikia tokiu lengvatu, tai matyt su versliuku ne kazin kas. su pinigeliais striuka.

Klausimelis
2017-09-12 13:25

Kiek gerai apmokamu darbo vietu sukure Lape, Kovsovas ir Petrosius? Ar geriau butu paklausti kiek gerai apmokamu darbo vietu nesukurta del ju veikimo ir neveikimo ?

to laisvas pilieti
2017-09-12 11:44

Ta pati dainele: darbo vietos, investicijos i industrini parka ir t.t....jums pasiseke kad jusu pastatus issinuomavo uzsienieciai... ir pasiseke, kad esat privatizave situos pastatus...i kuriuos est sudeje minimalias investicijas...tail geriau pasigirkit kiek uz nuomas plesiat? KIEK ????kaip apmokestinate gautas pajamas ??? milijonieriai... tai rodykit pavyzdi, kad prisidedate prie Lietuvos ...Taurages biudzetu...taip gerindami gerbuvi... pirmieji baksnojat i buvusia valdzia... tai parodykit kad jus ne tokie!!! juks skaidruoliai esat??? niejuo nesiskiriate nuo buvusios valdzios, bet esate labai zenkliai blogesni,... nes dar taip Taurages zmones, nera niekam nerupeje... o ka naujo pritraukete??? dabar dar uz musu mokesciu moketoju pinigus tvarkotes aplinkas.....laisvas jauciates? nei kiek zmones nesijaucia... nes vargsta ir saziningai moka mokescius...

to Laisvas pilieti
2017-09-12 10:16

visų pirma išmok, Linai, be klaidų rašyti, o paskui mokyk kaip gyventi.

Laisvas pilietis
2017-09-12 08:50

O kaip jus komuniagos siulot skatinti darbo vietu kurima? Visos savivaldybes laukia investuotoju ir rodo Taurage kaip pavyzdi kaip privatus verslas pritrauke uzsienio investiotojus ir sukurta daug gerai apmokamu vietu. Tai laisvos ekonomines zonos Kaune ir Klaipedoje taip pat nekuria darbo vietu o sudaro salygas isikurti investuotojams. Ten net pelno mokescio nemoja 10 netu.Tai pagal Kovsovu ir Petrosiu sovietine logika reiktu uzdaryti Laisvas ekonomines zonas ir industrinius parkus? Tada isvyti uzsienio investuotojus ir ikurti koluki kur Petrosius butu pirminykas, o Kovsovas su Lape kisuliu baro vedejai. Atsibuskit dabar mes jau ES ir dabar jau 2017metai. Lape galetu profesiniam rengimo centre susitvarkyti bo tai geda parodyti sveciams ir investuotojams ta numarinta istaiga... padiziurekit i savo darza komuniagos. Kokia Kovsovo funkcija muziejuje? Ka ten jis daro? Ka yra sukures? Kiek darbi vietu?

Laima,
2017-09-11 20:21

parazituojantys elementai. Visi moka mokesčius, net ir tie , kurie vos pragyvena iš verslo, tačiau "bėdžiai" stankai atleisti nuo mokesčių. Paprašykite, gal darbuotojai, gaunantys minimumą, dar ir sušelptų po euruką "vargšus verslininkus". Ir aš pensininkė paaukočiau eurą, gal užtektų, kad "pasisotintumėt".

Palikite komentarą