Buvusi mokinė
2017-08-10 13:50

Skaitau komentarus ir atrodo visi akli ir kažkokių pasakų prisiklausę. Smurtas? Atsilikęs mokytojų kolektyvas? CHARPIJOS? Kiek iš čia rašančių iš vis lankė muzikos mokyklą? Turiu omenyje ne kaip supermamytės ar šiaip užklystančios personos? 7 metus lankiau šią mokyklą ir paskutinis dalykas, apie kurį blogai atsiliepčiau tai būtent ši įstaiga. Esu be galo patenkinta kažkada gautomis pamokomis ir ta ramybe, kuria vis dar kvepia einant pro šaly.... Nustokit plaktis. Ar neturit ką veikti? Iš vis kas ta Sandra? Visus mokytojus daugiau ar mažiau žinau. Net norėtųsi tamstai pasiūlyti pabendrauti akis į akį ar tikrai vertėjo taip apjuodinti šią mokyklą. Matyt pamiršta, kad yra ne tik pasipiktinę mokytojai, bet ir labai daug mokinių.

kaip ten bebūtų,
2017-07-24 18:07

pakeis vieną daktarę, o ne visą mokytojų kolektyvą.Gal tas kolektyvas ir skaldosi per vieną personą?

o tu
2017-07-23 06:44

tokia pastraipa rasydama oi kiek klaidu palieki. O cia tik teksto rinkimo klaida. Tai palinkesiu tau - tik neapsiverk.

To ,,iš pašalies''
2017-07-23 05:11

Šios komentatorės(io) išsilavinimas ir erudicija matosi iš komentaro (draPstytis)

to is pasalies
2017-07-22 20:30

sventa tiesa

Iš pašalies
2017-07-22 20:08

Iš komentarų galima suprasti, kad rašinėja kai kurie muzikos mokyklos mokytojai. Nors nesimokiau šioje mokykloje, bet turėjau galimybę iš arti matyti kai kurių mokytojų darbą / elgesį su mokiniais. Net. Kai kurių komentarų autorius būtų galima įvardinti pavardėmis. Bet Mieli MM mokytojai, vietoje to, kad drapstytumėtės purvais ant kitų, pagalvokite apie savo elgesį. Ar tikrai stengėmės žengti koja kojos su besikeičiančiu pasauliu, ar vos tik kas siūlo naujas idėjas, pradedate pilti purvą ant kitų, kad tik nieko nekeisti? Apie kai kurių mokytojų elgesį su vaikais, apie patyčias, apie alkoholio vartojimą 'paslapčia' (gi vaikai nieko nesupranta) ir t.t., žurnalistams būtų darbo ilgam laikui. O va, atėjo mokytoja, su naujomis idėjomis, nauja energija, kuri myli vaikus, rodo jiems dėmesį, bendrauja (kartais griežtai) su jais, diskutuoja ir žinoma sukelia didžiulį pasipriešinimą nusistovėjusioms normoms. Mylėtumėte savo darbą, gerbtumėte vaikus (kodėl tik vaikai turi Jus gerbti, o Jūs juos galite žeminti, tyčiotis), net nekiltų diskusijų dėl mikroklimato. Beje, jei žmogus nesugeba priimti kritikos, vadinasi, ji pataikė į pačią skaudžausią vietą, vadinasi ji yra teisinga. O kad ji teisinga, galima suprasti ir iš neva atviro laiško, kurio net nesugeba tinkamai pasirašyti... Graudu, kai tokie mokytojai dirba su jaunąją kartą, nes tokie mokytojai įspaudžia į savo sukurtus rėmus, iš kurių tik vienetai gali ištrūkti...

stai kaip
2017-07-22 19:21

uzpelkejusi didzioji dalis kolektyvo priima i savo buri energinga, kupina ideju ir azarto savam darbui jauna zmogu. tiksliau, ima ji trypti, jei jis su savo nuomone, o ne pataikauja, nedirba primityviai ir atmestinai. vaikai rodiklis, parodo, kuris zmogus geras ir siltas.

ramybė
2017-07-22 18:35

Nieko nebesuprantu.Tik Sandra pajėgi paruošt vaikus Dainų šventei????O kaip iki šiol eilę metų iš muzikos mokyklos kolektyvai pastoviai važiuodavo.Visada buvo ir bus kam dirbt,tik vandens nemūtinkim ir aistrų nekurstykim.Nepakeičiamų žmonių nėra.O po saule visiem vietos dar užtenka ir gal ilgai užteks,jei bent kiek ramiau į mažus ginčus žiūrėsim; neskaldydami vežimo iš degtuko...

to ???
2017-07-22 17:36

tu esi viena is tu charpiju, amzinai jejuojanti, o del visu pacios nesekmiu kalti aplinkiniai. Manai, is minciu destymo nesuprantu kas esi.

charpijos
2017-07-22 16:14

paruose toki sunku psichologini klimata, kad mokiniu mylima Sandra nebegaletu jei ir griztu dirbti tokioje aplinkoje.

Palikite komentarą