Ar teisingai supratau?
2017-07-22 23:15

Ar tas vargšas nelaimingas šunelis, kur nuotraukoje, mirė? Labai tikiuosi, kad kas nors jo "šeimininkams" akis prispjaus. Ko jie ir nusipelnė. Kiauliaakiai.

..
2017-07-21 16:12

Nereikėjo gelbėti?? Nuo chemijos matyt moteriškei jau smegenys nebe taip veikia. Šunelis mirė dėl tos nepriežiūros, net veterinarai nebegalėjo vargšeliui niekuo padėt!! Jai iš viso po akmeniu reikėtų slėptis ir tylėt!!! Šlykšti boba. Kitaip net nepavadinsi.

šiaip...
2017-07-19 12:43

kas toj Tauragėj dedasi, vieni šaudo į šunis, kaip į gyvus taikinius, kiti laikydami laukuose vieną šunį drįsta dar ieškinius rašyti...o apie policiją jau nekalbu...jie ten gal nužmogėję....švelniai tariant...

Elle
2017-07-19 12:07

Ir sito butent ivykio,tos kankintojos ir kankintojo,ramybej nepaliksiu!!! tik tiek.Jie atsakis ka padare.Gyvenime nebenores,kad suo saugotu ju laukus nuo sernu!!! tikrai nebenores ir teisybes ieskot,ir gelbetojus koliot.atsoks jiems fantazija!!!

Elle
2017-07-19 12:04

As tuos straipsnius,foto,viska persiunciau Europos Gyvunu Globos asociacijoms,paziuresim kaip sugebes pasiaiskint ale seimininkai,kodel tokiomis salygomis laike suni,kur ziurejo policija(jei is vis ziurejo)ir kodel gyvunu gelbetojai,baudziami baudomis? gyvenu ne LT,tad viska padaryti yra kur kas lengviau.

nordland
2017-07-19 09:21

gal man kaimyno automobili pavogti? panasu, kad ji blogai priziuri. jei policija del to prisikabins, tai PAVIESINSIU VISAI EUROPAI !!!!! blyn, jus gal is pradziu su galva pagalvokit ka darot. jeigu tam suniukui reikejo pagalbos, tai ir reikejo issikviesti veterinarines prieziuros specialistus ir tai iforminus, ji paiimti, o ne tokias nesamones daryti.

Elle
2017-07-19 08:57

As jau paviesinau per visa Europa,bent Briuselis jau visas ir matys ir skaitys,kaip dirba policija ir kokia LT tvarka.Gelbetojams baudas deda,o suns kankintojai bujoja toliau ir iesko pasipelnimo budu.Vietoj to,kad duotu suneliui ramiai sveikti(nes turi rimtu sveikatos problemu) Vien paziurejus i suns foto,adekvatus zmones,pasakykit,suo buvo priziurimas??? vidury lauko,be laso vandens,be maisto,ligotas,be sveikatos...ir LT tai normalu!

Nužmogėjimas
2017-07-19 05:29

Labai liūdna, jei mūsų šaly toks "teisingumas".

Pikta
2017-07-18 18:53

Glumina šeimininkų noras pasipelnyti, ar jau visai prarado sąžinę? Nustekentą jų vargšą šunelį parodė veterinarui, gydo, suteikė tinkamas gyvenimo sąlygas, rūpinasi kailiuko sutvarkymu - tai šeimininkai turėtų sumokėti už viską. Nors tų žmonių šeimininkais net nesinori vadinti....

Pasiūlymas
2017-07-18 11:23

Apskųskite ir viešinkite šitą absurdišką sprendimą visur, kur tik įmanoma, o aš šią istoriją perduosiu tarptautinei organizacijai Avaaz. Galite ir kiti parašyti, kam rūpi, avaaz.org. Ji viso pasaulio žmonėms skelbia apie įvairiuose kraštuose vykstančias negeroves ir siūlo pasirašyti peticijas, kad paragintų valstybes priimti sprendimus. Manau, šita istorija galėtų patraukti tarptautinės bendruomenės dėmesį - argi ne stebina, kad tokie dalykai vis dar vyksta ES šalyje? Žinoma, smulkmena, palyginus didesnėmis blogybėmis, bet labai norėtųsi nors trupinėlio sveiko teisingumo ir kultūros net ir mūsų užkampyje. Nes jau visokio cinizmo bei chamizmo ir taip iki kaklo.

Palikite komentarą