kikiki
2017-07-25 17:58

Dar taip apleisto miesto niekas nematė:kur pažvelgsi žolė iki kelių,gatvėse vien duobės,neasfaltuotos gatvės negrederiuojamos.Kur eina miesto seniūnijosbiudžeto pinigai.Mere,ką tu veiki?Kam mes tave rinkome,kad miesto tvarkos nežiūri.GĖDA.GĖDA.kad turime tokį nevėkšlą...

juozas
2017-07-24 15:18

Miestas žiauriai apleistas - turiu galvoje nepjauta žolė (visur kur bežiūrėsi). Dar niekada taip nebuvo.

Joo
2017-07-17 08:18

Įdomiai čia valdžia kalba, kad baudžiauninkai ir vergai privalo kur nors šienauti Kiekvienas darbas privalo būti teisingai atlygintas ir jis bus padarytas. Valdžia nori pavogt atlyginimus ir tuo pačiu atlikti jai priklausančius darbus.

užkniso ubagai-pasipinigautojai
2017-07-15 15:22

Pritariu "naminiui", kad kiemas yra visų bendras reikalas, o ne kažkokio mistinio "butų ūkio". . Jie mums jau du mėnesius "keičia" stogo nuobėgų sistemas, kurios iš dalies jau yra keistos. Mokam "butų ūkiui" dvigubas saskaitas, bet nematom jokio veiksmo. Kadangi esu statybininks, kuris žino kiek kas kainuoja, tai galiu teigti, kad žmones yr paprasčiausiai apvaginėjami. O čia tai jau baudžiamasis kodeksas, ponai žulikai.

Naminis
2017-07-15 14:48

Aplink daugiabutį negali apsipjauti. Kodėl gyvenantys nuosavuose namuose sutvarko aplink savo teritoriją ir dar daugiau. O čia baltarankiai. Tuoj kas - pjaukit žolę, sniegą nuo laiptų nukaskit, takelį prašluokit. Vaikšto su savo augintiniais, tie šikinėja net surinkti to gero negali. Būkim visi šeimininkiški ir problemų nebus, nereikės valdžios keikti.

užribinis
2017-07-15 12:16

esu dirbęs viešus darbus. Ten publika tikrai neįspūdinga , bet galima suburti grupę patikimų, kurie neįmanomus dalykus daro įmanomais. Sykį, per dieną policijos poskyrį su seifais perkraustėm į laikinas patalpas kol pagrindines remontuos. Policijos ūkvedys sakė, kad tai buvo planuota trims- keturioms dienoms. Prikalbinta brigada viską atliko staigiai - per dieną ir aišku gavo užskaitymus už to mėnesio darbus. Reikia gerbti vieni kitus, suinteresuotumą ir darbai krutės.Juokinga, bet tada net padėką gavom (rankos paspaudimas ir atleidimas nuo to mėnesio darbų) . Bet juk mes nelegalai - socialiai neapdrausti "alkoholikai". Tiesiog reikia matyti ne tai, kas teigiama jog reikia matyti, reikia paprasčiausia matyti žmones. O jie kalnus gali nuversti, jeigu juos gerbi ir nepasišiki.

2017-07-15 06:04

belieka pridurti, kad ne ten pinigai nukreipiami.. reikia ne pasalpom skatint viesekus, o darbo vietas geriau ikurt, kai nebetures uz ka gert eis normaliai dirbti..

2017-07-15 06:01

tai, kad tie viesekai visalaika ipiese negalima jiems nei kirvio nei pjuklo duoti :D vienas gi jau prasimuse galva su raktu..

žinau sistemą
2017-07-15 03:59

Visi nori, kad viską padarytų pašalpiniai, nes jie privalo viską mieste sutvarkyti, nes yra baudžiauninkai. O tikri apsišikėliai vaikščios pasipūtę ir riebiu piršteliu badys, kad čia nepadaryta, čia nesutvarkyta, kur ritamės ir t.t. ir t.p. Nieks nežino, o gal apsimeta, kad nežino, kad jie yra socialiai neapdrausti, jiems negalioja darbo įstatymai. Tiesa sakant, rimtas advokatas norėdamas išdulkintų tą sistemą per visus galus, nes ten akivaizdūs žmogaus teisių pažeidimai. Bet "kontoriniai piliečiai" yra nepatenkinti, kad dirbantieji viešus darbus nesutvarko jų akiai malonaus vaizdo. Ponai dvasios ubagai, jūs per savaitę nepadarot to, ką pašalpiniai atidirba per pusdienį. Galų gale tame reikale reikia matyti problemą ir ją spręsti. Kodėl seniūnijos nusikalstamai naudojas socialinę paramą gaunančių žmonių darbu, bet neįdarbina gerai užsirekomendavusių. Nes naudinga parazitauti ir už nieką neatsakyti. O "padorios" ofisų žiurkės turės progos piktintis "pašalpinių netvarkomu miestu". Įdarbinkit ir mokėkit algą. Tada snukius galėsit raukti, jei kas bus nepadaryta. Suknisti "grožio puoselėtojai" -kitų sąskaita.

baisu
2017-07-14 19:18

dirba nelegaliai, nemoka mokesciu - kur ritames?

Palikite komentarą