to Onute Seupe
2017-07-13 18:13

pasiklydusi davatka, misiu nesulaukia

Mmmm
2017-07-13 12:31

Mokslų daktarė ryškiai susireikšmino, gal dėmesio maža rajone? Ar gal savo skandalais jau nori direktore būti ? Tik tokiom priemonėm silpni žmonės sugeba kažko siekti... Kodėl jai turi būti išmimtis atestuotis ankščiau, jei teisės aktai nurodo kitaip? Tai gal nebesilaikome iš vis lietuvoj teisės aktų ir geriau kreipkimės į žurnalistus, vaidinkim aukom ir pasieksim ! Apgailėtinas ir p. Beišys su savo administracija, kurie nesugeba remtis įstatymais ir vadovauti tinkamai, o kiekvienai skandalistinei asmenybei nuolaidas taikys ! Daug vaikų aplink mane jau yra baigę šią mokyklą ir dar mokosi ir tik geru žodžiu galima paminėti. O jeigu tėvai vaikus per prievartą varo į mokyklą ir vaikas nenoriai eina, tai nekaltinkim mokyklos, o kaltinkit save, kad vaikams per antrą galą bandote sukišti tai kas jiems nepriimtina. Manau yra vaikų kur su mielu noru eina,nes jiems tai patinka. Kolektyve gal visko yra kaip ir visuose kolektyvuose, tačiau čia, ši mokslų daktarė imasi kitų veiksmų ir dar įtraukia tėvus, o šie tokie pat apgailėtini irgi veliasi... P. Sandra geriau sakykit, kad norit dėmesio, kad tokiais būdais siekiate karjeros, nes kitaip per silpna ir mažai žinoma esate... ar kitokių dar užmojų turite? Gėda turėtų būti jei vienas žmogus bando apkakoti tiek metų puikiai dirbačią mokyklą.

O taip
2017-07-12 19:05

Pagaliau Kazlauska uzjudino. Dar reikia priminti kad neblaivus i darbo vieta ateina.

IEVA
2017-07-12 14:23

Nu sakes, kaimu kaimas! Kazkokios nuopezos aptarineja seima - kaip dirbti, kur dirbti, kiek dirbti, dar - dainuoti ANUKAMS ar nedainuoti..nebejuokinkit, eikit SAVO asmeniniais anukais rupiñkites, elementaru rastinguma tobulinkites..geda..vaikus palikit ramybej.

deja
2017-07-12 14:17

Nieko naujo ir nieko nuostabaus:)koks mikroklimatas bei psichologinė atmosfera valstybėje ir savivaldybėse (o ypač Tauragėje),toks ir visuomenėje, įstaigose,mokyklose...Šypsosi tik emigrantai,o mes,likusieji Lietuvoje,tik ėdam vieni kitus.Gyvai arba bent jau apkalbomis, šmeižtu,pavydu, piktais komentarais...

Jau
2017-07-12 13:11

seniai reikėjo atverti šitą žaizdą Seniai "supūliavusi". Pagaliau atsirado žmogus - mažai dirbęs šioje mokykloje tarsi "iš šono". O gerų,atsidavusių savo darbui ir pašaukimui mokytojų buvo ir yra šioje mokykloje ne vienas, Reikia "skersvėjo", Ir tegul nugali menas ir tiesa,._

.
2017-07-12 12:48

Tikrai keistai atrodo, kai beveik 30 žmonių darbas nubraukiamas juodu kritikos brūkšniu. Ir štai atidunda per kelis darbus šuoliuojanti darbuotoja, kuri tik ir "gelbsti" muzikinį ugdymą. Ten yra ir geriau ir blogiau bedirbančių, tačiau apie jokias mirtinas "žaizdas" tikrai neteko girdėti.

kam: ?
2017-07-12 12:33

O koks čia šmeižtas-ir iniciatyvos, ir modernumo, ir bendravimo normalaus nėra, tik kažkokia diktatūra. Amžius tikrai ne tas rodiklis, kuris atbaido mokinius. Šiuolaikiškiau dirbti reikia, koridoriuose mažiau trintis pamokų metu, o ne mokinius versti padaryti viską savarankiškai.

?
2017-07-12 12:00

Kokią revoliuciją muzikos mokykloje gali daryti mokytoja ,viešai apšmeižusi kolegas? Dar vasario mėnesį mokytoja visiems apsiskelbė, kad kitais metais nedirbs, nes sunku važinėti per kelis darbus. O dabar situacija parodyta taip, lyg ją kas iš mokyklos varytų. Būtų baisiai įdomu pamatyti, kaip ji pažiūrės mokykloje dirbantiems žmonėms į akis, kai laikraštyje tiek nesąmonių prikalbėjo. O ir tėvams kaip reikės atvesti savo vaikus pas tuos senolius, kurie ne savo, o esančios valstybės politikos valia dirbs iki 60, o jaunesni iki 65 metų.

to Vytui
2017-07-12 11:55

Alina ir stumia, nes direktores anukele, bet tegul stumia, ji taip turi elgtis...:))..o jei jei dievulis palytejes balseli, tai bus Dainininke, o jei neduota nieko...tai pasimokys dainuoti ant scenos deka seneliu pastoveti, tai mergaitei tik i nauda, nepavydekim

Palikite komentarą