Čia
2010-03-06 12:38

nekaltas nei Mikutavičius, nei keliukų vadas, juk visi puikiai žinom žuvis genda nuo galvos.'' Didžiausia galva'' šioje vietoje yra rudminas ir ką benorėti jeigu jis pats susivėlęs įvairiuose skandaluose, nėra kada tvarkos žiūrėti, nes tie jo'' vaikai '' be jo kvailų nurodymų negali jokių veiksmų daryti , todėl moterys gimdo kelyje prie mašinų,degalai eina į kairę ir dešinę(pačiam į valdiška audine telpa po 700 ltr į baka), o greičio viršijimai( kelkis ankščiau),važinėtis savais reikalai su valdiška taip pat negerai ( įsidėk lašinių) pietums ir t.t. Ką čia benorėti jei nuo VPK viršininko buvo slepiama informacija. Apie ONTT vadą nėra ką kalbėti, anabolikai raumenyse šū..s smegenyse.

Atsiranda
2010-03-04 07:57

....gi erelių su žvirblio sparnais ir px-tų, kurie taip kiauliškai spjaudo į teisėtvarką... Manau, kad toks subjektas neilgai keliaus tokiu pasirinktu keliu su pilnom kišenėm šlamančiais,...o kitą vertus-ką gali žinoti, gal bus greit meru ,...ir taip pat šnypš, kad jam viskas px ant žmonių....

Kestas
2010-03-02 22:04

Kontrabanda variau ir varysiu kol nepageres gyvenimas lietuvoje tol kontrabandos nemesiu.Dabar dirba pasienyje zmogus kuris man padeda ir man px yra tie mentai ka jie kisa. svarbu tukstantines apyvartos mano kiseneje.

to 777
2010-03-02 01:07

O kai gaus didesnias algas,tai ir kyšiai išaugs,kaip buvo su teismais,kai pakėlė algas.keliukai,milijonieriai galėtų savo kolegas pašelpti,tokius piningus varto.

Viskas normalu
2010-03-02 00:49

Kokia čia naujiens,kai į pasienį sulindo visi,iš policijos išdrėbti,prisidirbę ir nesėdę,buvę policininkai,su savo pažintimis ir įpročiais fabrikuoti ir klastoti bylas.Matyt pasienyje dalijasi``patirtimi``.Tik va pasirodo pasienyje už tai baudžia,o policijoje ne.

Ugnius&Jovita
2010-02-27 19:36

Kontrabanda valdo!!!

stouch
2010-02-26 20:05

jei vadai butu gerai du metus atlike savo darbus ir pareiga o ne savo reikalais uzsieme, tie vyrai dirbtu ir sendien ir drasei ziuretu zmonem i akis.

slophi
2010-02-26 19:56

S.MIKUTAVICIU IR PATRULIU VADAS TURETU ATSISTATYDINTI AR PASITRAUKTI IS PAREIGU NES SIUOS DARBUS DARE JU PAVALDINEI TUO LABIAU KAD KIEK AISKU KAD TAI S. MIKUTAVICIUS ZINOJO SENEI BET KAIP PASITYCIODAMAS LEIDO DARYTI NUSIKALTIMUS KAD PASIRODYTU PRIES LIAUDI KAD MOKA APSIVALYTI. KAI POLICININKAS PADARE AVARIJA IR UZMUSO VAIKUS IS POSTU PASITRAUKE MINISTRAS IR GEN.KOMISARAS.PASKAITYKIT PAMARI DEL KOMISARIATO PANAIKINIMO BIJO PRARASTI POSTUS NES SEDI KAIP INKSTAI TAUKUOSE. KUR DARBAS TAURAGEI AR SILUTEI KUR PAGEGIOS IR KOMISARAS NE INSPEKTORIUS. PAPRASTI TAI DARBININKAI VARO UZ VISUS.

prerea
2010-02-26 19:36

NE tik Mikutavicius bet ir keliuku vadas turi iseit

Kažkokia
2010-02-26 13:38

... velniava.... Manau, kad jie tarp savęs čia santykius aiškinasi. Visus, iki vieno nušalinti nuo tarnybos, aukščiausiu ir principingiausiu būdu atlikti tarnybinį patikrinimą, praeiti, be išimties, kiekvienam skirtas atestacijas,...ir formuoti naujas komandas. Jeigu jau nėra tarp pareigūnų sugyvenimo ir supratimo, tai ką bekalbėti apie visuomenę, kurioje jie turi palaikyti viešąją tvarką... Pavydas, melas, gobšumas ir puikybė - netoleruotinos savybės pareigūnams,...vėliau ar anksčiau tos savybės pražudo juos, pakeičia likimus visai kitaip. Linkime pareigūnams tiek paprastumo, tiek savikritikos tarp savęs, meilės ne tik sau, bet ir kitiems.... Viskas bus gerai,...tikėkimės.

Palikite komentarą