taip
2010-04-02 12:16

Jei jis ne narkomanas, tai jam prievarta kažkas suleido? O gal jis mirė ne nuo narkotikų, o natūralia mirtimi?

nusivylusi
2010-03-31 12:49

kaip galima sitaip elgtis su zmonemis... kodel aplink vien korupcija? taip norima istraukti pareigunu uzpakalius svarius?kadangi jie tada net nepaziurejo kaip jis jauciasi. pagalvokit kaip jaustis artimiesiems?ypac tevui uz sitoki smeizta... pati didziausia nesamone kokia tik gali buti.skaudu ir pikta kai taip smeiziamas artimas ir mylimas zmogus kurio jau nebera. ir dar pakartosiu-jis ne narkomanas,taip kad zurnalistai galetu truputi atsakingiau rinkti antrasciu pavadinimus....

nu va
2010-03-28 19:28

tai morkai jau kaniukai kiek zinau.....kad nuodus stumdyti pradejo

....
2010-03-25 21:16

kas cia per nesamone... kodel taip smeizet sy zmogu, kuris nebuwo ne narkomanas ne ka... ir jis wazewo su draugu, o ne tewu... kas slepasi po sia istorija istikruju, kad tokias pasakas kuriat ????

jurbarkas
2010-03-25 06:32

kurjierio rasinelio rasytojai pasiskaitykit..... Citata is lietuvos ryto: „Šalia manęs sėdintis jurbarkiškis murksojo tylėdamas, o vaikinas gulėjo nejudėdamas. Paleidau muziką ir skubėjau į Jurbarką“, – sakė taksistas. Pavažiavus apie 10 kilometrų taksistui paskambino kažkoks vyras ir, prisistatęs policininku, paklausė, po kiek laiko A.Triukas bus Jurbarke. Netrukus taksistą sustabdė patruliai. Jie į savo mašiną nuvedė vyresnį jurbarkiškį, o jaunesnis liko taksi automobilyje. Pareigūnai taksistui liepė laukti atvykstančių kriminalistų. Maždaug po 20 minučių pasirodę pareigūnai A.Triukui pasakė, kad jis važiuotų į Tauragės policijos komisariatą. Kai taksi automobilis sustojo komisariato kieme, policininkai pajudino automobilyje gulintį V.Jagminą. „Žiūrėkite, jis turbūt negyvas“, – ištarė nustebęs policininkas.

..........
2010-03-24 18:30

Apie paprasta "narkomana", tiek straipsniu???????? Ydomu.......Faktas tas, kad Vaidukas nebuvo narkomanas, o kam naudinga, kad visi taip galvotų......??????

xxxx
2010-03-24 18:18

Tu pats ten duhas tylek, jei nieko nezinai. Is kur tas tevas atsirado? Kur dingo draugas? Kur mire? Policininku apsupty? Tai apsispreskit viena karta: ar policininkas pamate, kad zmogus mires, ar taksistas nubego pas budintyjy ir pasake, kad zmogus mirsta. Labai ydomu, kas bandoma uzglaistyti šio vaiko mirtimi.

to jurbarkas
2010-03-24 17:09

nenusisnekek mažvaiki, nežinai ka kalbi.

jurbarkas
2010-03-24 14:53

ka cia rasineja tas kurjeris? nesamones apsoliucias katik buvo straipsnis kur su draugu vaziavo pas kury ir rasta narkotiku tik dabar jau apie jy niekas neraso o istrauke kaskoky tai teva apsurdo terapija kas tokius rasinelius tik raso? kokioj apsuptyje policininku jis mire? ponai pareigunai sustabde taxi automobily paeme viena ytariamajy o ta kuris nerode gyvybes zenklu paliko automobyly laukti kriminalistu o paskui po 20 min kai kriminalistai atvaziavo irgi nekilo niekam mintis kviesti greitosios o liepe taxi automobiliui vesti jy y policija nu ziauru, cia policininkai galejo isgelbeti bet patys isbride yra....

gyta
2010-03-24 14:19

bet taksistas tai asilas kad mirstanti zmogu veza i policija o ne i greitaja nesvarbu kad jis narkomanas ar dar koks netikelis,visu pirma jis zmogus!

Palikite komentarą