nudists
2017-03-20 09:26

uo ar as ten galiesu po plikais pautais pliuskentis

to nuomone
2017-03-18 18:08

Visiskai pritariu. Praeis metai kiti po pastatymo, valdzia dejuos kad nera pinigu islaikyti jam nes nesurenkama lesu pakankamai is klientu. Bet kam tai rupes ? Juk sitos korumpuotos valdzios nebebus ir visas problemas, statybos brokus ir trukumus des naujai valdziai . Nu ka galima pasakyti juk tai kopiju meistrai nemoka savo ideju realizuot, pamate kazkur kazkas turi ir vejasi is paskos nu kinieciu konvejeris darbas ir idejos. Dabar jiems pats geriausias metas daryt siuos darbelius nes tai uztruks laiko iki ju kadencijos pabaigos.

2 Nuomonė
2017-03-18 11:17

Tokie dalykai nelabai atsiperka ir kituose miestuose. Ar galvoji pavyzdziui kad ir Siauliu ar Altaus arenos atsiperka? Ar galvoji , kad pvz Jonavos naujoji atsippirks? Aisku, ne, minusus reikia dengti, bet taip jau yra, turi buti pramogu, gerai, kad baseina stato, laiaks butu pagalvot ir apie arena (ne ta pipuciama treniruociu sale), ir stadionus pabaigt tvarkyt (svieslentes, apsvietimai) . Nemastyk trumparegiskai ir senoviskai kazkaip, visam pasauly taip yra ir taip turi buti. Galu gale ne visi ir turi galimybiu i kitus miestus vaziuot pramogaut. Savivaldybe nera verslininkai, kad turetu statyt tik tai kas atsiperka. Ar sakai geriau prekybos centa tegu pastato? :) Reikia, ne tik i salihatvisu investuot ir aikstes. Bet ka norejau pasakyt, kad baseinas gerai, bet ne ta nesamone, kokia ruosiasi daryt su 2 takeliais (ccia isvis virsune, kam sove i galva tokia mintis...)

Nuomonė
2017-03-18 08:17

Stebiu paskutiniu metu didybes maniją, viskas del pasirodymo, o ne del realios naudos, jokių racionalių paskaičiavimų, kiek Taurageje gyventojų? Kokie skaičiai išvažiuoja kasmet? Kiek tokių finansiškai pažeidžiamų šeimų, kurios naują baseiną galės apžiūrėti tik apeidami aplink pastatą? Pastatys, pradžioje dėl įdomumo ateis vieną kart daugiau žmonių, naturalu, smalsumas ir galimybes sutampa kartą, kitą, o ne pastoviai. 2-4 takeliai, kuris greičiau atsipirks? Juokinga, jug tai pramoga, o ne akcijas skelbiantis Lidlas. Ar daug lankytojų Taurų parke po medžius karstosi?? Perdegė, pabandė, kainuoja ir nebelipa, logiška, nera pinigų.Taip ir su baseinu, vasarą stoves tušcias, kas mirkysis chlorkalkej vasarą? O kitais metų laikais gal vienas kitas, kaimyninių rajonų gyventojai nevažiuos, nenustebinsim, nu nebent kabelinė galės filmuoti ir rodyti, nes savivaldybe moka jiems laaabai gerus pinigus. Tuoj dejuosim, verksim, kaip baseiną išlaikyti, arba, kaip priversti mokyklas ten vesti pamokas, pas mus tai pradedama praktikuoti... Jus šios valdzios siekis parodyti, va mes padarėm, o kaip paskui išlaikys, nėr skaičiuojama, panašu, kad patys taip pat neturi vilčių dirbti pozicijoje antrą kadenciją, todel nelabai ir skaičiuoja

SVARBU
2017-03-17 19:42

Kad bibliotekyrius turetu kioska suiltukais prekiauti :) vietoj free bulvyciu :)

Remis
2017-03-17 18:42

Gerai gerai..Patys tuos klaunus rinkote,tai dabar ir turite.Mičiulis povandeninį krepšinį išras .Vienas takas vienai komandai kitas kitai.Klaunada.

saulys
2017-03-17 18:39

Gėda toks baseinas,4 takeliai Tauragiai.

Klimaksonio nuomone
2017-03-17 09:33

Dar viena beprotyste Taurageje !. Kam kopijuoti dar viena su..a , jei baseinas jau Silaleje nesuprantu . ? Sumastyti reiktu kazka naujo to ko nera kitur . Nebus cia tiek besilankanciu kaip ysivaizduojat, tai nebe naujiena. O atsipirkimas koks ? 3 desimtmeciai ? Gal koki paviljona pastatyti ar kazka panasaus, butu galima pasigirti , kad bent darbo vietos kuriasi .

Tm
2017-03-17 06:40

Jei bus tik 2 takeliai tai bankrotas !ir vieta baisi baseinui kur žmonių masė ten statyti

Tm
2017-03-17 06:33

Bent tokį kaip Šilalėje Tegu padaro .arba geresni tada bus žmonių .turi būti daug geresnis nei Šilalės.ar Šakių baseinas

Palikite komentarą