Sumauti reketininkai
2017-03-22 12:52

Manytina senai laikas buvo, juos pačius policijos pagalba išbildinti už grotų, už duoklių rinkimą, reketavimą turgaus prekybininkų už geresnę vietą ir ramybę, apklausiant bent žurnalistams(inkognito, ką galima ir dabar padaryti) ar policininkams vietos prekybininkus. Eina ponios ir ponai per turgų nuo beveik visų riunkdama duoklęs "natūra", kas riešutų kilogramą, kas mėsos, kas žuvies, kas rūbų, kas piningais, ir taip kas šeštadienį, arba vien piningus imant ir neduodant čekio - t.y. nachališkai vagiant iš turgaus šeimininkų, o skūstis visi bijo. Kaip nebankrutuos turgus kai didelę dalį piningų susikiša sau į kišenes, o ne turgaus šeimininkams duoda. O "aklai" policijai matyt atsilygina, kad jų negaudo už reketą pasitelkę opoeratyvinės veiklos modelį, ir nefilmuoja šliaužiojant po turgų ir imant prekes nesumokėjus, pardavėjams nuolankiai išsišiepus tylint tylint, kai "netyčia" atsiėdusi reketininkė pasako kad labai mėgsta tą ar aną daiktą ar valgį(suprask kai antrą kartą ateisiu, kad būtų paruošta) . O viena ponia berods ir turgaus dalininkė buvo.Neduosi kyšio pradės bknisinėtis ir taip jodinės ant sprando kad į turgų neįeisi. Pasidomėtų ponai pareigūnai kaip tie "vargetos čigonai" skurdžiai gyvena ir kas jų šaldytuvuose...Ne prekybininkus reikia tikrinti, o jų kišenes po kiekvieno turgaus ir pilnas mašinų bagažines prikrautas sureketuotų turtų. Manau jie milkžiniškus nuostolius padarė savo"darbu"turgaus šeimininkiams. Aš šeimininkų vietoje būčiau sustatęs jiems videokameras į jų urvus, kur duokles dalinasi ir planuoja viską, o paskui Vilniaus prokurorams perdavusi, nes mūsų galimai iki galo korumpuota temidė nieko nedaro dešimtmečiais, manytina taip pat gerai pasireketuodami, kaip turgelyje su cigaretėmis, apsirengus civiliai. Matyt užuodė, parazitai mintantys iš kitų ir savo šeimininkų, kad žmonėms kantrybė nuo jų reketų baigiasi, ir kol nepasoidino, tipo iškilmingai išeina zarazos(vienas visviens pasiliko , matyt iš godumo). Kur dabar reketuoti eis į turgelį? Tenai savi reketininkai, prieš šventes surenkantys savo duokles maistu ir piningais, pradedant nuo švaros saugotojų, kaip žydras alkoholikas Romas, ir baigiant vietine nelegalaus rapsų aliejaus prekiybos bose, didžiąjame turguje užsidedančia juodus akinius, kad niekas nepažintų su jos rapsų aliejumi, bei lakstančia su pareiškimais pas savo giminaičius policininkus, kad užtildyti ją matančius prekiaujant nelegalia produkcija, pagaminta jos sūnelio. O dar kartą jei nulėks, galės gerą kiną Youtubėje pažiūrėti su savo prekybos aliejumi vaizdais tiek didžiąjame turguje tiek turgelyje, ir pati už melagingą įskundimą su savo "stogais" po bylelę užsidirbti.O šio straipsnio pavadinimas turėjo būti : " Reketininkai bėga išsigandę žmonių rūstybės".

Jo jo
2017-03-22 12:20

Čia ne taboras o tikri čigonai...

KUR TU
2017-03-20 09:00

SAM APIDEMIJA

KUR TU
2017-03-20 09:00

SAM APIDEMIJA

Kur cekiai
2017-03-17 19:50

Uz prekyba?? Kur vmi? Niekads nesu cekio gaves!!!!!!

nuomone
2017-03-17 15:19

niekas jų nevarė iš to darbo ir čigonais nevadino,patys pasivadino,patys išėjo...Visiems žinoma žuvis pūna nuo galvos..Jei admininstratore turgaus traukėsi tai ir kitus patraukė, ką bepasakysi..

2017-03-12 06:10

tai dar neissiseme sita tema ;D galetu blm vapse kazkur kitur toli ta turgu iskelt ir vietoj jo geras sklypas butu pastatyt kazka prasminga.. nes dbr, tai naudos tiek, kad tik uzima vieta

Pirkeja
2017-03-10 13:10

Dau metu perkuosi rubus turgui ir niekur tauragej nera tokio pasirinkimo. Okas del kainu tai gedos turetumet rasyti kruvos centai tik rinkites pagal kiekvieno kisene Aciu prekiautojam eitumem pliki

Lio
2017-03-10 12:57

Apart lidlo ir maxsimos nedat buve yai ir snekat apie kainas varksai

Aha
2017-03-10 12:37

Muset sapnuoji kad niekas mokesciu nemoka ateik pastovek be dokumentu pamatysi iki amziaus galo baudu neissimokesi. Raso tie kas is vis nieko nemoka.pasalpiniai 100 procentu. O jei nepatinka tai eikit y vardines pardotuves.

Palikite komentarą