to kuo greičiau
2017-03-27 09:24

dar to negirdėjau,kad mokykloj būtų platinami narkotikai,kaip kokiam tabore ir būtų dar ir rūkoma. Jei taip, tai seniai reikėjo uždaryti tokią mokyklą, ko ji išmokys?

Valio!
2017-03-26 22:27

O ką ponas direktorius veikia mokykloje? Nepakelia užpakalio nuo kėdės savo kabinete? Pasibaisėtina, jei tokie dalykai mokykloje dedasi, šitaip žiauriai smurtaujama, tai kur atsakingos instancijos žiūri?

Valio Kaminskui
2017-03-23 14:48

Vakar Tauragės Jovarų pagrindinėje mokykloje, apkarstytoje videokameromis, septyni dešimtokai žiauriai suspardė devintoką, tiesiai po direktoriaus Kaminsko ir mokytojų kambario langais. Kol pedagogai teikėsi imtis priemonių vaikinas buvo žiauriai suspardytas. Suspardyta galva, šonkauliai, perskelta lūpa, o atvykus greitąjai, ant kruvinos vaikinuko galvos grožėjoisi varvantis krauju, bato anstpaudas. Jis nuo vakar guli Tauragės ligoninėje, o jaunieji banditai išsisuks lengvai, pagrindiniam , pasak žinančių gavus 5000 eurų baudą , taip ir neišvežant už tokį žiaurų poelgį į jiokią koloniją ( socializacijos centrą, kad šie banditai galėtų keršyti nukentėjusiąjam, apie kurį visi pažystami atsiliepia tik gerai), manytina kelių iš jų tėveliai turi gerų "stogų" Tauragės temidėje. Mokykloje tai jau tampa kasdienybe, kaip ir prekyba narkotikais, klestinti dešimtmečiais, nes juos "stuogoja" itin aukšti pareigūnai, dėl ko net vienos Tauragės teisėjos dūkra besimokydama šioje mokykloje, tapo narkomane, o Teisėja bijojo apie tai viešinti nes stogas" pagal pareigas tolygus jai, tik kitos Tauragės teisėsaugos struktūros vadas, tyliai išėjęs vadovauti į kitą rajoną, kur manytina visomis spalvomis klęsti narkomanija ( kaip Šiaulių policijoje) ,o mokyklos direktoriui manytina tik rūpi tyliai išeiti į pensiją.

to Alio
2017-03-22 13:17

O kaip ir turėjo būti kai varo mūsų temidė-žvengia buhalterė skaniai valgydama ir atsipirkusi nedideliu išgąsčiu.

kuo greičiau
2017-03-22 13:15

O Jovarų mokykloje senai laikas pertvarką daryti, kur narkotikai laisvai kelis dešimtmečius platinami(apklauskite buvusius moksleivius) direktoriui"nežinant ir nematant' ir kur piemenys laisvai koridoriuose rūkydami elektronines cigaretes, kurios dar pvojingesnės, ir leisdmi kmuolius dūmų mažiukams, laisvai vaikšto .O dar laktionkinas su direktorium biznelį suka - parduotuvę vietoje katilinės atidaro, kur cheminiais kokteiliais nuodydami vaikus ir manytina cigaretėmis ir energetiniais gėrimais, krausis miliujonus.

to To kaimas ir kiti
2017-03-12 12:37

Pritariu, kaime mokykla yra pagrindinis ir vienintelis dar likęs kultūros židinys - kaimo likterna nuo seno vadinama. Išnaikinsit mokyklas, ims nykti dar greičiau ir pati Lietuva. Mieste sujunkit, juk yra mažiausiai dvi neproduktyvios mokyklos, o ne kaimą naikinkit, ir sutaupysit lėšų, tokia mano nuomonė.

To kaimas ir kiti
2017-03-11 09:23

Kodėl 8 mokiniai, tai gal 10 ar 12. Na uždarys kelias kaimo mokyklas ir sutaupys "mizerį", o ką darys po metų. Pinigų vis vien trūks, nes miesto mokyklos labai nuostolingos, o kaimo kelios mokyklos jų neišgelbės, tai tik laikinai. Ateityje reikės spręsti šią problemą. Tai gal šiemet nuo to ir reikėtų pradėti, o ne skriausti jau ir taip "nustekentus" kaimus.

Kelkit
2017-02-26 16:20

su visais direktoriais stagnatoriais sėdinčiais pusę amžiaus vienoje kėdėje.

to to protingai daro
2017-02-26 10:58

čia ne jokio ne liūdnojo veido ar dar ko, o savivaldybės kompetencija.

to to protingai daro
2017-02-25 22:01

bet liudnojo veido riteris to nesuvokia....

Palikite komentarą