Bagdonui
2017-01-06 11:08

Tamsta Sauliau, Stašaitis iki jūsų lygio nenusileis kad komentuotų ir tikrai negrasins. Jam jūs visiškai neįdomus esate. Nesusireikšminkite.

Drąsiau Stafai
2017-01-01 09:00

Labai džiugu, kad pagaliau visi pamatė koks teroristas slepiasi už dirbtinės šypsenos. Turiu mintyje Vidą Stašaitį. Žmogus pats susidirbo, o kaltinti gali tik savo būdo savybes. Vidai, tau tereikia atsakyti į "Valio!" klausimus. Kodėl bėgi nuo jų? Juk klausimai konkretūs ir aiškūs, ne šmeižikiški. Jie negrąsina užmušti, paskandinti, sudaužyti, kaip kad tu visuose skirtingų slapyvardžių komentaruose žemiau. Paieškok savyje drąsos ir pateik į visus atsakymus. Ačiū tau :)

Psichopatui SAULIUI BAGDONUI − BAGDONSNUKIUI
2016-12-31 20:55

Tai ką, išsibaigei ir išsisėmei psichopate? Kodėl nieko neberašai ir paranojiškai nebedergi tauragiškių FEISBUKE "NUODĖMINGOJI TAURAGĖ"? Kur dingo tavo patyčios ir šmeižikiškos rašliavos "NUODĖMINGOJI TAURAGĖ"? Juk tu išsigimėli FEISBUKO puslapyje "NUODĖMINGOJI TAURAGĖ" paranojiškai dergei ir šmeižei Tauragės politikus, verslininkus ir net kunigus. Gudrūs tauragiškiai laikui bėgant vieni per kitus išsiaiškino, jog tas FEISBUKO puslapis "NUODĖMINGOJI TAURAGĖ" yra tavo projektas ir šmeižikiškų patyčių puslapis. Kas tu esi per išsigimėlis ir psichopatas, jog net virš 3 metų toje FEISBUKO "NUODĖMINGOJI TAURAGĖ" anketoje dergei visus tauragiškius, kurie tau neįtiko. Kokiame tu degeneratų ir imbecilų inkubatoriuje gimei, jog tu sugebėjai net kunigus į šuns dienas išdėti, jau nekalbant apie kitus nusipelniusius tauragiškius. Kiek teko girdėti iš tauragiškių, kuriems pavyko patikimai išsiaiškinti, jog FEISBUKE "NUODĖMINGOJI TAURAGĖ" tas psichopatas, kuris nesustodamas 3 metus dergė visus, kurie jam tik pasimaišydavo po akimis, bėgant laikui bus priplotas prie žemės, panašiu likimu, kuris ištiko ir Remygą Morkevičių nupilant iš bardankės prie padjezdo. Todėl psichopate dabar ir tyli subinę iš baimės įraukęs tame FEISBUKO puslapyje ir nieko daugiau pasityčiojamai nebešmeiži, nes jau nujauti, jog gali bet kuriuo metu būti užverstas visiems laikams....

Likimas
2016-12-31 20:50

Aš pagavęs tą čiulporiezniką Saulių Bagdoną užmušiu ant vietos !!!

Likimas
2016-12-31 20:49

Aš pagavęs tą čiulporiezniką Saulių Bagdoną užmušiu ant vietos !!!

Vaištaras
2016-12-31 19:07

Kūrva aš tą laido riterį SAULIŲ BAGDONĄ už tą šūstrą bazarą komentaruose pagavęs atpisiu kaip bokso kriaušę!

Smaukalui Sauliui Bagdonui − BAGDONSNUKIUI
2016-12-31 18:17

Tu panaudotas prezervatyve, pasižiūrėk pats šiame video reportaže: youtube.com/watch?v=jadcyOZxIH0 kaip tu šikčiodamas ir mikčiodamas šneki tik tau vienam suprantamais žodžiais ir kalba, kadangi sergi logorėja.

ŽMOGŽUDŽIUI Sauliui Bagdonui
2016-12-31 17:45

ŽMOGŽUDY Sauliau Bagdonai, būsi nužudytas tokiu pat būdu paskandinant tave Nemune prie tavo vaikystės taip mėgstamo Rambyno, kaip kad tu nužudydamas paskandinai visai nekaltą žmogų Remigijų Mockų! Tavo Sandra bei tavo benkartai išlies laaaaaabai daug krokodilo ašarų prie tuščios tavo urnos, nes tu kūrva urodo triperi plaukiosi keletą metų Nemune, kol vėžiai su šamais galutinai neišdraskys tavo išsigimėliško kūno likučių. Tavęs galvijau ir galvijiškas likimas laukia!

Chūjasosui Sauliui Bagdonui − BAGDONSNUKIUI
2016-12-31 17:25

Nuopisa Sauliau Bagdonsnuki. Ar jau esi iš anksto išsikasęs sau gilią kapo duobę Rambyno kalno papėdėje? Ar vis dėlto tave kūrva išpisproti su bybnosišku Dauno feisu reikės apsukti vieline tvora iš Bitėnų karvių ganyklos žardžio ir prikabinus porą šulinio dangčių paleisti pasroviui Nemunu link Sovetsko?

nei neklausk
2016-12-31 17:19

Nei klausti neverta ar js nenori pries teisma stot , tiesiog reikia sodinti ta serganti asila. Perlenke lazda kaltinant zmogzudystemis ir nebutais dalykais. Tokio asilo Tauragej daugiau nebuvau sutikes. Tik pries kamera ir objektyva sugeba drakono ir nacistine sypsena isplesti vaidinant pries naivius zmones gerieti. Tikiuosi Saulius uzsodins ant teismo suolo

Palikite komentarą