ko nusikalto Tauragė,kad
2016-12-19 20:42

Negali gyventi be komunistų petrovų dinastijos smarvės?

Miere
2016-12-18 08:05

Ar Tauragė jau tapo žemiausias Lietuvos taškas į kurią iš visos Lietuvos suplaukia tie kas vandenyje neskęsta? Ir mūsų "gudragalvių" pastatomi vadovauti mums. Ar mes tik to verti?

tauragiškis
2016-12-12 11:23

O ko mums pergyventi-dar porą metelių ir vėl pasikeis rajono valdžia-liberalų tikėtina valdžioje nebus tai neliks ir tų statytinių iš kitų rajonų.Ar nekeista,kad tas naujas Tauragės BŪ vadas buvo išmestas iš Šilutės PSPC ne dėl gerų darbų o pas mus jis tinkamas.Tikrai čia suveikė sovietinis principas -svarbu ne kompetencija o partiškumas.Su p.Karbauskiu ir p.Vaitkute aišku kaip dieną buvo politinis susidorojimas.Tai kas sekantis-S.Statkus,K.Petkus o gal poliklinikos direktorius D.Petrošius ? Pagyvensim pamatysim dar ne tokių liberalios demokratijos šedevrų.

ŽEMAITIJOS PREZIDENTAS
2016-12-11 16:03

SVEIKI ŽEMAITIJOS GYVENTOJAI ir EMIGRANTAI: Nr.1. ŽEMAITIJAI 2017m. SUKANKA 1000 METŲ YOU TUBE: ( įeiti) Justinas Burba Žemaitijos Prezidentas ANTICORRUPTION TV 1). Kvietimas prisidėti ir itin garbingai paminėti Žemaitijos 1000 gimtadienį 2017m. III ketvirtyje. 2). ŽEMAITIJOS PRISIKĖLIMAS: Kuriami trumpi video reportažai apie Žemaitijos krašto ir Emigrantų visuomenę. Nr.2. Rengiamas Pasaulio lietuvių 72 val. Nacionalinis streikas: 1). LIKVIDUOTI POLITINĘ ir Teisinę KORUPCIJĄ siekiant sugrąžinti milijoninę išeiviją, jaunimui suteikti aukštas pareigas, pakelti verslą, gamybą, naikinti milijardines skolas. Senjorams užtikrinti pagarbią pensiją. ANTIKORUPCINISSTREIKAS.LT ( Plačiau gyvai video kalboje YOU TUBĖJE )

Jaunuolis
2016-12-10 08:21

man rima asocijuojasi su sovietinė prima. Pasakymas kad protingi kuriaisi Europoje tai pasako kad tu ... Lietuva yra Europos sąjungos narė jei nežinojai. Jei esi atstovė tai turėtum rašyti bendrą nuomonę o ne asmeninę. Jei tai tavo nuomonė kad ir kokia gėdinga pripažink kad ji tavo. Tauragėje daug protingų ir gabių žmonių deja jie didžioji dalis niekada nenusileis iki santechniko lygio ką jau kalbėt apie letenėles ir buzhalterį.

Rima,jaunimo atstovė
2016-12-09 20:40

Man tas pats, Šilutė, Plungė ar Balbieriškis, svarbu, kad vadovas pirmiausiai būtų doras, ne vagis, nežiūrėtų, kaip anie buvusieji, kur čia ką sukombinuoti, kur ką nugvelbti. O kad Tauragėje neranda, gal ir nėra. Protingas jaunimas kuriasi Europoj, ką padarysi. Ir iš kur čia taip buvo smagu ir gražu, jei net teisingumo kandidatas į ministrus pabruko uodegą ir apsuko roges atgal. Taip, kad pagyvensim, pamatysim, nereikia panikuoti, vidurius paleis....

Vietinis
2016-12-09 19:50

Seku Tauragės pulsą ir kai ką pastebiu. 1 pastebėjimas.Meras per posėdį leptelėjo, kad sovietinis mąstymas nesunaikinamas. Tai apie save( gimė, subrendo, mąstymą įgijo sovietmečiu). Užtat ir rajono problemas sprendžia per partinę prizmę. Ar ne šaunuolis, jei nebijo prisipažinti? 2 pastebėjimas. Prieš rinkimus žadėjo suvienyti tauragiškius vardan šviesios ateities. O iš tiesų kiršina žmones net geriau už Landsbergį. Kada gi pašauks griebtis ginklo? 3 pastebėjimas. Kitas ikirinkiminis pažadas - įkurti 3000 darbo vietų. Kadencija beveik įpusėjo. Ko ne savaitę naršiau darbo biržos tinklalapį- šnipštas. Bedarbių skaičius beveik nesikeičia- nebent dar kai kurie išvažiavo į vakarus įkurtų darbo vietų ieškoti. "Kam gundei, kam žadėjai, jei nemanei mylėti?" IŠVADA: "Bremenos" vežimą vairavo normaliai, rajoninį tarantasą vairuoti trukdo, matyt, tas nesunaikinamas sovietinis mąstymas.

?
2016-12-09 19:41

Kas tuos žydruosius kviečia į Tauragę ar neturime vietoje normalių žmonių? Mičiuli, čia klausimas tau.

>Petras
2016-12-09 14:25

koks tau dabar skirtumas is kokio kaimo yra zmoniu isrinkti eiliniai tarybos opozicijos nariai? kalba jug eina apie atmata is silutes :) kuri paskyre liberastai

Petras
2016-12-09 11:47

Noreciau suzinoti kodel prie butu ukio direktoriaus pavardes rasoma silutiskis,o prie Pono P.Petrosiaus nerasoma pagramantiskis,prie p.A.Beisio adakaviskis,o prie ponios R.Grigalienes lauksargiske

Palikite komentarą