Buderus
2016-12-05 06:40

Toli ieškoti nereikia, kad matyti patyčias. Ką kalbėti apie vaikus kada skaitant laikraščius ypatingai Tauragės rajono spaudoje tik ir taikomasi kaip pažeminti merą ar kitus politikus ir netik. Kada patys suaugę imsime labiau gerbti vieni kitus, tuomet ir mažieji matydami gerą pavyzdį elgsis visai kitaip.

..
2016-12-04 13:03

Siūlyčiau augintis storesnes odas ir lavinti humoro jausmą. Dabar ta mada visur įžvelgti tyčiojimąsi jau darosi kažkokia nesveika.

123
2016-12-03 16:40

Patyčios visur - valdžios sluoksniuose, darbovietėse, šeimose... Apie ką kalbam? Vaikai mokosi iš tėvų.

...
2016-12-03 14:05

pirmiausia tegu mokytojai nustoja tyciotis is mokiniu, koki pvz.vaikai mato taip ir elgiasi paskui, o dar mokyklos triubija, kad jos kovoja su patyciomis, nei velnio nekovoja. Kai kurie mokytojai atvirai tyciojasi vadindami mokinius moliugais debiais ir t.t. o pvz. Zalgiriu gimnaczijoje, kai direktorius atvirai deklaravo, kad sieks mazinti namu darbu kieki, viena mokytoja, per 1 pamoka uzdavo ismokti 2 skyrius, kuriose po kelias temas, plius pratybu 3 lapai, ne puslapiai uzduociu, ir plius pati suprasdama, kad uzduoda per daug ironiskai pries klase pareiske '' ir gausite viska padaryti ir nieko jus man nepadarysite...'. Suauges zmogus zino, kad negerai daro, bet vistiek nesikeicia ir dar tuom didziuojasi... Va tokie dalykai ir skatina patycias...

Palikite komentarą