Genute
2016-12-02 11:23

Bet Edvardukai tu visai nepasikeitei, metai taves neliecia!

O
2016-12-02 10:58

Ko laukti, tik pasitaike galimybe ir i kisene.Konce durnas kad i tuos reikaliukus oavaduotoja su informatiku itrauke. Kur zino daugiau negu du , tai jau nepaslaptis,. Tikriausia tas pijokelis prie bonkutes ir isdave idealu praturtejimo plana.

to 'nu kaip'
2016-12-02 10:31

Tauragės žinios greitu metu parašys apie adm. dyriko įkurtuves.

nu kaip
2016-12-02 10:23

buvo gerai gyventi prie petrosiaus, o dabar... per 12 metu petrosiaus karaliavima jokiu aferu nebuvo, jokiu postu neisdalino, namu neprisistate, zemiu neprisigrobe, zodziu buvo karaliski laikai... O dabar... Baisu baisu. Nauja valdzia vien tik i save ziuri, vien tik aferos, nuskriaustieji, paversti ubagais, nes atimtas duonos kasnis. Baisu baisu. Zurnalistai, paviesinkit prigrobtus Miciulio turtus...Gal mes ko nezinom? Nes atrodo zmogelis nei kiek neprabagotejo per tuos metus meraudamas, nei dar kas is savivaldybes...Nors sakau, gal mes nezinom, lai kurjeris apsviecia mus... O tai pradesim jau pasiilgti petrosiaus laiku, nes buvo ramybe visur, visi taikiai graziai gyvenom ir dar labiau ubagejom apart didziuju karaliu...

Tadas
2016-12-02 10:15

Buves direktoriau nepykit, na bet jusu zmona buvusi matematikos mokytoja Zalgiriuose buvo tikra atskalune , kurios nepamenu savo laiku kalbejusios graziai nuleistu tonu. Jei mokinys zemesnis, tai sugebedavo prisitraukti prie saves jo kakla ir suduot zaiba, na o jei aukstesnis tai nevaliodavo prisitraukt, dazniausiai bijodavo gaut grazos atgal. O kad jus budami pensininkai vienas kitam lazdu smugiais apsikeiciate net neabejoju.Juk butas su keliais kambariais per ankstas. Jei duosi ,,herbalaifiniam teslainiui" lazda, neduok per kupra nepades, musk i prieki per teslaini...

pvz kaunas
2016-12-02 09:41

sugeba apsivalyti o tauragei sunkiau

Vakeli
2016-12-02 09:36

Tas jusu paminetas automatizatorius inzinierius tik degtinei instaliuoti ttinkamas.Uzsukite i bible ir paklauskite kolektyvo.Vakelei gal tuos pinigus tik del akiu jam uzrasydavo, o juos konce priglausdavo.

balvonai nuo Žaliojo tilto
2016-12-02 09:11

Kancevyčius su grupe bendrininkų, eidamas mero pavaduotojo ir tarybos nario pareigas yra įvykdęs nusikalstamas veikas susidorojant su persekiojamais piliečiais, pareigas naudojo kaip nusikaltimo įrankį, o kreipdamasis į šalies vadovus, nurodydamas savo tarybos nario pareigas - Lietuvos valstybę taip pat panaudojo kaip nusikaltimo įrankį. Tas pats nusikaltimas prieš piliečius ir valstybę liečia ir autorių, kuris devintu numeriu pasirašė Atvirą laišką (atvirą šmeižtą) šalies vadovams, kurį išplatino ir Lietuvos visuomenei, net ir dabar neturi nei proto, nei garbės nei sąžinės persekiojamų piliečių net atsiprašyti.

a
2016-12-02 09:05

Auditorei buvo pasakyta, kad reikia surasti kažką įspūdingo, o jei nerasi tai keliai išsiskirs, todėl ir surado, o ką dabar padarysi ateis laikas ir pas juos ieškos kažkas kitas, o tada supras kaip smagu kitus ėsti, kol savo kailiu neišbandai, tol nesupranti.

Tiesa slypi kažkur anapus
2016-12-02 09:04

Tikrai, kad Tauragėje daugiau demokratijos ir nuomonių išsiskyrimo. Viena pusė sako, kad yra krūva pažeidimų, o kita pusė, kad iš tos krūvos tik muilo burbulas ir visi fiksuoti pažeidimai tik kažko nesupratimas arba neįsigilinimas į situaciją. Džiugu, kad atsiranda daugiau nuomonių. Kviesime Malderį ir Skali iš X-Failų ir jie tikriausiai pasakys, kad tiesa tikrai yra tik ji kažkur anapus :)

Palikite komentarą