tauragiškis to tacke
2010-08-02 13:21

Ne užuojautos ieškoti,o SIEKTI KAD UNIFORMUOTI BANDITAI ATSAKYTŲ UŽ SAVO VEIKSMUS.IR NE KELI METAI TAS PATS,O POLICIJA SĄMONINGAI ATSISAKO KELTI BYLĄ UŽ GRĄSINIMĄ NUŽUDYTI,ESANT NET GRĄSINIMO AUDIOĮRAŠUI.ČIA TIK MĖNESIO SENUMO FRAKTAS,O TU NORI KAD POLICININKAI SAVAI BANDITŲ CHĖBRAI IR TOLIAU``UŽ GRAŽIAS AKIS`` BYLAS NUTRAUKINĖTŲ,KLASTOTŲ DOKUMENTUS?NA TADA NEIEŠKOK KVAILIŲ KURIE IR SPARDOMI TYLI,KO LABAI NORI UAB``TAURAGĖS POLICIJA``.Gaila kad jie savus tik retkarčiais muša,o tai gavęs į skudurus čia cyptumei ,kaip cypia savo pareiškimuose policininkai ,kai kokia senutė per kuprą chamams užmeta.

tacke
2010-07-07 21:43

tai kad jau isitraukliau i vakarinius paplepejimus tai ir seku kas ka mano. O siaip tai as megstu kai zmones siunta del to kad jiems nepritari. jau nusibodo kelinti metai skaitau tauragiskio komentarus kiek galima apie ta pati. gal tai bobelkai medali uzkabinti kad ji gyva liko po apsilankymo policijoj. kiek galima uzuojautos ieskoti jau kelia pasislykstejima o ne gailesti.

to tauragiskis
2010-07-04 17:56

nesinervink seni:)

to zero
2010-07-04 14:02

Tavo smegenytės nesugeba argumentuotai ką nors paneigti.Tau vaistai jau bejėgiai:)))

zero to tauragiskis
2010-07-03 17:45

na jis ir vėl savo varo :) Auuuuu...sakau išgerk vaistukų...

tackei
2010-07-02 12:26

Prajuokinai,``nesusijęs su policija``:)),o temą seki pažaliavęs.:)))

tacke
2010-07-02 09:16

kodel manai kad bet kuris kas turi kitokia nuomone yra policininkas. nepazystu as nei to hamo ir zero esme kad nezinai ka sneki del manes tai konkreciai. mano seima yra turejusi reikalu su policija ir zinau ju metodus bet ne visi vienodi. ir as turejau reikalu su jais bet jie viska istyre ir pamate kad as ne prie ko. jokiu ispuoliu nei is vieno nesulaukiau nei zodziais nei veiksmais

to zero
2010-07-01 23:08

Jo,neverkia tik tokie silpnapročiai ereliai ,kurie užsivilkę žalią kombinezoną moterį į sieną daužo.Čia tu teisus.Bet be to kombinezono jie menkystos.Buvau su tokiu prokuratūroje akistatoje,tai maniau apsidergs iš baimės,net pasišlykštėjau... Bet po savaitės(išsisuktas nuo kalėjimo) jis su papūstu ``rėmu`ir debilišku feisu rėpliojo iš naujos ``geldos``(valdiškos),statydamas mano šeimą naktį ``ant ausų``.Va tokie čia ir siūlo vaistų kitiems,kai jiems medicina bejėgė...Man tokių menkystų gaila.

to zero
2010-07-01 22:25

Zero tai lenkiškai NULIS,kas ir matosi iš pačio pasisakymo ir nick o(o dar tavo nickai,tacke,hamas).Skalbi mundurą :)))Salbk skalbk ;),tik dar tokių miltelių nesukūrė jūsų mundurams išskalbti ;)

tauragiškis to tacke
2010-07-01 22:11

Kiek gali dergti kaitaliodamas nickus,ir kaltindamas mane tuom,menteli susmirdęs.Nuo tavęs iš tolo dvokia.O aš nickų nekaitalioju dėl tavęs. Iš policijos gali sulaukti pagalbos ,jei jiems už``stogavimą``mokėsi,o kitus atvejus,kaip 4-ių metukų dūkrytės sužalojimas,kur ponia pažereckienė nuslėpė savo stalčiuje pusę bylos ir suklastojo jos duomenis(kas nufilmuota)jau rašiau net į generalinę prokuratūrą,kur dabaratliekamas tyrimas.Kad trys policininkai : Skučas,Lesnickis,Mačernis pralošė savo pačių sufabrikuotą bylą teisme prieš mano žmoną ,taip pat delfyje rašiau.matyt už tave ji geriau žinojo įstatymus,kad trims uniformuotiems melagiams nepavyko vienos bobos įveikti,nors teisėja ir užsimerkė dėl jų NETEISĖTO SMURTO IR MELO.taip kad jei esi zootechnikas siūlau ne čia ardytis o ``zemesukis.com``saite ir kuo greičiau palikti kaimo policiją,kuri moteris ant plento gimdyti verčia.

Palikite komentarą