to grynas juokas
2016-10-26 22:21

nu bet koks kiets fotografss...ziauriai pavydziu... ir as noreciau ismokti njufotkinti Adamku... kietai pavare..

xx
2016-10-26 21:12

Fotografas, nejuokinki, i saule pataikyti nesugeba

Dvasios ubagams
2016-10-26 13:33

Gėda, kad nesugebat matyti toliau savo nosies ir pasidžiaugti kitu žmogumi. Džiugu, kad Renaldas nepamiršo, jog yra puikus fotografas ir taip pasveikino buvusį prezidentą. Užteks jau tų intrigų mūsų kaime, reikia daugiau tokių šiltų naujienų.

grynas juokas
2016-10-26 09:34

kokie juokingi tie tauragiškiai:)))stebisi, kad KURJERIS rašo apie Renaldo parodą...Kaip nerašyt, jei jau visa respublikinė spauda ir TV apie tai skelbia! Kuo ir kam kaltint Renaldą?Tas pats buvo ir su Romo Vaitkaus parodom, irgi apie jį rašė.Tai normalu ir natūralu, kad visuomenė informuojama. Deja, springsta kažkas iš pavydo, ir tiek. Ir dar bando du draugus-kolegas supriešinti. Neišdegs....

to Kas pakels uodega
2016-10-26 08:28

Savo varganą nuomonę pasilaikyk sau. Tu nieko panašaus niekada nepadarysi, nes gamta protiniais sugebėjimai neapdovanojo. Aš džiaugiuosi visais menininkais, verslininkais kurie sugeba garsinti Tauragės kraštą už jo ribų. O Tauragėje valdžia demonstruoja niekingą ir graudų požiūrį - niekinti kažko pasiekusius ar nusipelniusius žmones. Šlykštu darosi gyventi kai tave supa subinlaižiai ir intirgantai. Renaldui palinkėsiu sėkmės ir nekreipti dėmesio į piktus ir tamsius žmones.

Kas pakels uodega
2016-10-26 08:02

Kas pagirs ir pakels apkakota uodega jei ne pats ? Save giria nes niekas komentaruose negiria, dazniausiai tie garsintojai yra garbetroskos paminantys viska del savo sloves ir pazymi kad viska daro vardan kazko kito... Neplaukit zmonem smegenu geradariai jus. Dabar laukit is seimo pagyru rastu , uztarimo, paramos laikrasciui. Romualdas Vaitkus - va cia tai zmogus ji reikia girti nes tir kas nesigiria ir nesipuikuoja- labiausiai verti. Paziuekit kaip ji zmones vertina nors jis niekur nesipucia. Vertas visu darbu kuriuos daro ir dar daugiau . Valio Romualdui Vaitkui !!

Linkėjimai Renaldui
2016-10-26 06:54

Kaip gerai, kad Tauragėje ne visi sumičiulėjo... Yra kas garsina mūsų kraštą, daro fantastiškus dalykus, kuriuos mato visa Lietuva. Kas kiek bandys tai paneigti, nepavyks, nes akivaizdu. Baisu, kad nepilnai per 2 metus jau visiems gerklėje stringa kišeninis meras, stankų šeimynos gruoboniškumas ir kurstoma neapykanta, tačiau jiems yra ir bus alternatyva - Kurianti Tauragė.

sveikinimai
2016-10-26 06:41

Visu pirma tai sveikinu Renalda!!!! Super!!! Visada zinojau ,kad esi profesionalas...bet ir esi slapukas, nesigyrei kad toki puiku projekta ruosi:) O jus, pirkti komentatoriai, sprokit is pavydo!!! slykstus jusu komentarai ir matosi kuri cia puse raso... vat del to, uz jusu puse ir nenori niekas balsuoti...jums reikia smegenis persitvarkyti, ir isoperuoti pykti,agresivuma ir pavyda...

to to renaldai
2016-10-25 19:33

tradicinis sosaldomkratų šiknalaižio komentaras....Tradicijos,sakant....

To renaldai
2016-10-25 16:15

Uz baidarini bagdonpalaiki gal ir ne ,bet uz kamuoliu puteja janusoni tai tikrai .

Palikite komentarą