Vardenis
2016-09-27 19:58

Kiek daug godziu zmoniu atskleidzia komentarai...ne del gyvenimo salygu kaime gyvent nesinori o butent del tokiu piktu liezuviu kurie taip ir teiesko kaip kam ikasti.saunuole jauna moteris nenusispjauna i savo ateity,o jei kada ir isgerdavo tai tik pagirtina kas laiku susigribo..DUKRA! Moters kuri turi dar pora sunu Sonata esi tikra saunuole o pavydus zmones visada snekejo ir snekes juk jie tokie sventi visi be nuodemes gyvenime(net juokas neima)duok jum Dieve dvigubai tiek kiek si jauna moteris gyvenime mate pavyduoliai nedekingi Daug sekmes gyvenime tau Sonatele pasistenk ir viena grazia diena nusluostysi visiems jiems nosis!!!

Sonata
2016-09-27 17:14

Sveiki nezinot ka sneket tai patylekit vapsę .bent protingesni būsite!!!!!!

hm
2016-09-22 09:21

Mano numeris sąraše 24, išdidžiai šalia straipsnio reklamuojasi seimo narys kilęs iš Pagramančio Darius Petrošius, koks ten jo šūkis ...matau, girdžiu, darau. O ši jauna moteris, kaip tik i iš Pagramančio. Todėl tiek D. Petrošiui, tiek kitiems kandidatams ši proga tai tiesiog Dievo dovana parodyti savo rūpestį eiliniu Lietuvos kaimo žmogumi. Todėl labai geras stirnaitės komentare pasiūlymas, nešvaistyti milžiniškų lėšų neskoningoms ir visiems įgrisusioms reklamoms su juokingais šūkiais, o pademonstruoti tai natūroje, padedant šiai vargšei moteriai įsirengti normalų būstą.

To "tai kad"
2016-09-21 20:51

Sonata yra mano giminaite, tad jus nei vienas nematet ir nezinot kaip ji gyvena. Kas is to kad ji melzia tas karves? Moteris bando issisukti kaip tik imanoma, tu vien melzdamas karves pabandyk nama pasistatyti vien savo rankomis, o cia isvis, moteris savo rankomis pradeda statytis sau stoga virs galvos. Jai didziausias dziaugsmas yra jei zmones bent cemento maisa atveza is geros sirdies, o visi cia susirinke nezinodami kaip kas, teisti temokat!!! Juk apgailetini!!

tai kad
2016-09-19 20:22

jei žmogus kabinasi ir bando kažką daryti manau reikia padėti. galbut šviesiuose namuose ir mintys bus šviesesnės.

faktas
2016-09-18 16:46

pirmas-ji dirbanti.2-jeigu teigia,kad nedirba,tai dirba šešėlyje .Tokiu atveju reikia ne užjausti,bet MI turi bausti ja ir dardavį

>stirnaitė
2016-09-18 14:07

galėtų prisijungti ir žurnalistai, nes neužtenka parašyti su baisine užuojauta straipsnį. Galima gi imti ir padėti tai šeimai. O aš nepadėsiu. Nes neužjaučiu. Kai žmonės daug dirba, negirtauja ir taupo, jų namai negriūva.

stirnaite
2016-09-18 12:55

Sveiki, nagi kandidatai į Seimo rinkimus pasiraitokite rankoves, ir visi drauge petys petin padėkite tai vargšei šeimai. Tada mes, eiliniai rinkėjai, įsitikinsime, kad Jūs šaliai ir jos gyventojams norite tik gero. Tai būtų pati geriausia reklama ir nereikėtųJūsų milžiniškų bareljefų su rinkiminiais pažadais kabinti ant pastatų sienų. Nesvarbu, kokiai partijai atstovaujate, bet visi kartu, bendru sutarimu, nenaudojant reklamos padėkite šiai šeimai. Pagarbiai

nordland
2016-09-18 09:29

bla bla bla .... gal reikejo parasyti, kame yra tos seimos problema, o ne kurti "tragedija", juk tikrai ne tas vesulas davede iki tokio gyvenimo.

tai kad
2016-09-18 07:13

Sonata meluoja .turi pastovų darbą.Melžia karves pas ūkininka Višinską.Uždarbiauja ir broliukas..O ir alkocholi reiketų mažinti

Palikite komentarą