Liucija
2016-09-05 08:46

Esu dėkinga gyd.D.Paulikienei,kuri visada atsakingai atlieka savo mylimą darbą.Ačiū Tau gydytoja.

ne visada
2016-09-05 05:51

girtoji Paulikienė maloniai priima pacientus

zenius
2016-09-04 20:10

paskutiniu metu siaubinga betvarke poliklinikoje , kur ziuri vadovai? trys registraturos vienoje istaigoje !!! skauda ausi turi gauti seimos gydytojo siuntima ir dar aibe nesamoniu. nesu turtingas bet sutikciau moketi pinigus uz kokybiskesnes ir laika tausojancias paslaugas.

Nėra taip blogai
2016-09-04 17:02

susidūriau su situacija, kada labai skubiai reikėjo patekti pas akių gydytoją ir nebuvo jokių problemų. Šeimos gydytoja be eilės parašė siuntimą, o mažojoje registratūroje liepė susitarti kokia gydytoja priims. Sutiko apžiūrėti gyd. Paulikienė, apie kurią galiu pasakyti tik labai gerus žodžius, ko tikrai nepasakyčiau apie gretimame kabinete sėdinčią gydytoją, nors pas ją pacientų nebuvo. Taigi, valandos bėgyje atsiradusi problema buvo išspręsta.

to Hipokrato priesaika nebegalioja
2016-09-04 14:37

Esu susidūrusi su baisiu požiūriu priėmimo skyriuje seniau, bet aną savaitgailį teko mamą porąkart vežti į priėmimo skyrių, viskas buvo gerai, niekas nepyko, kad atvykom, gan greitai pirmą kartą atėjo budinti gydytoja, padarė tyrimus, pastatė lašelines, pagerėjo ir išleido. Deja, teko ir vėl kitą dieną atvykti, ir vėl priėmė, tik budinti gydytoja kažkokia svetima, ne vietinė, diagnozę visai iš lubų sugalvojo.. Bet vaistus suleido, kad palengvinti būklę. Slaugutės dibo gerai, malonios. Tikiuosi, kad viskas skyriuje eina geryn.

Reikėjo
2016-09-04 14:33

Prie akių gydytojos kabineto palaukti, kol išeis sesutė ir jai pasakius, kokios bėdos, paklausti, gal gydytoja priims. Registratūrai, aišku, buvo pasakyta, kad nesiųsti nieko, tai pagalbos ir nesulaukėt. O gydytoja, esant bėdai, tikrai būtų priėmusi. Turbūt laimė, retai lankotės gydymo įstaigose, nežinotė tų niuansų.

kom
2016-09-03 13:00

Nieko keisto , nusignybes pirsto gala atvykau i ligonine , nuvede i priimaji ir ten prasedejau valanda laiko ir tada atejo sesele paklausti ar man skauda , ir dar po dvidesim minuciu pasake kad eiciau i poliklynika ten man sutvarkys pirsta. Tai labai profesionalus musu medikai kad po 1h20min laukimo su nusignybtu pirsto galu buvau nusiustas i poliklynika

Neimanoma misija
2016-09-03 09:20

Iš šeimos daktaro pasiėmiau siuntimą pas okulistą. Tikrai ne įdomumo dėlei, o todėl, kad turiu rimtų problemų. Registratūroje išgirdau atsakymą, kad rugsėjo mėn.talonai bus dalinami rugsėjo 2 d. Tačiau rugsėjo 2 d ryte toje pačioje registratūroje išgirdau, kad tolonai išdalinti. Skambinau praėjus valandai po registratūros atidarymo, tad net jei moterys išdavinėjo po vieną taloną kas minutę, abejoju, kad per mėnesį okulistai priima tik 60 pacientų. Tad patekti pas akių gydytoją tampa neįmanoma misija

eiles dirbtinos
2016-09-02 21:20

Teko paciam tureti problema,sako registraturoi ateik po triju savaiciu,,,,,,,,,siaubas,arba numirsiu arba pats isgysiu. O prie okulistu nei vieno kliento prie duru Klausimas: kam as tada moku ta suknista PSD ?

Akys
2016-09-02 20:19

Mano mergaites tik konsultantes, taciau turetu buti ir dar kriteriju dirbant toki darba:kur zmogiskumas?empatija,galu gale privatu ir negalima ekstra priimti?tai ko tada dirbti.???Ai ai kiek beprotisku spragu medicinoje!

Palikite komentarą