AUKSO veršis
2016-09-04 06:41

kariai valgo su auksiniais įrankiais, o priverstus lankyti m-klą šešiamečių negalima nemokamai pamaitinti net turint aliuminius šaukštus.

Gėdutė
2016-09-04 06:36

Gėda „Tėvai moka tik už vaikų maitinimą. Taip pat – jeigu steigėjas yra numatęs kitą papildomą mokestį, pavyzdžiui, ugdymo priemonėms įsigyti“. daugelis tėvų norėjo jau esantį 6 m vaiką leisti į pirmą klasę, Tarnyba nesuteikė tokios galimybės, o dabar už viską mokėk. Negi valstybė neturi lėšų 6-mečius pamaitinti, jiems mokymo priemones nupirkti. Kodėl 5-metis atsidurs toje gr, o 6-metis negali pirmoku būti. Kur vaikui dingti po 4 val, vėl eiti 4 val į pradinukų prailgintą gr ir mokėti pinigus. Visiška nesąmonė.Neparuoštas projektas, išnaudojami tėvai, varginami vaikai.

Šlykštu
2016-09-01 01:13

kaip valdžia sugeba saviems p[rikurti niekam nereikalingų etatų, ir dar mūsų vaikų sąskaita? Čia mūsų vaikų genocidas, už kurį reuikia sodinti.

Debilai
2016-09-01 01:11

Pagal amerikų scenarijų skirtą rusų nacijos sunaikinimui, dar vaikui smegenytėms neišsivysčius jas perkrauna visokiu nereikalingu mėšlu(kaip ir mokykloje) , ir užauga niūchų ir plejerių bei telefonų aukos arba senutes į komą varančios policininkės, manytina be smegenų ir intelekto. Seniau tokie mokslininkai užaugdavo, kaime prie balanos skaityti mokydamiesi.

vaiku
2016-08-26 19:52

kankinimas ir tiek

Scot Licon
2016-08-26 19:26

Hi ... Terminas paskola @ 3% Ar turite, kad reikia skubiai paskolą išvalyti savo skolas, ar Jums reikia papildomo kapitalo, siekiant pagerinti jūsų verslą? Mes turime skolintis pinigų iš žmonių, kuriems reikia finansinės pagalbos Jūs turite blogą kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą 3.00%. Noriu naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad padaryti patikimas ir gavėjas, ir bus pasirengusi pasiūlyti jums paskolą. siūlome; Asmeniniai Paskolos Skolos konsolidavimo paskolą Rizikos kapitalas, komercinių paskolų Verslo paskolos švietimo kredito Pradžia paskolos dėl bet kokios priežasties! Mes patikimas alternatyva banko finansavimą, o mūsų taikymo procesas yra paprastas ir nesudėtingas. Jei jus domina, nedvejodami susisiekite su mumis ir informacijos žemiau, tai E-paštas: scotlicon121@gmail.com Atsakyti jei reikia

tauragiškė
2016-08-26 12:19

Rado kuo džiaugtis ponia direktorė-25vaikai grupėse...Pažeidžiamos higienos normos ir žalojami vaikai.Kas pagaliau padarys tvarką Tauragėje,kad vaikai augtų ir mokytųsi normaliose sąlygose???

Palikite komentarą