Emigrantas
2016-07-29 09:54

Pilnai sutinku su Mortos UK samprotavimaiis ir pamąstymais.Teisingai nušviesta nepriklausomos Lietuvos istorija,tikslai ir kaip buvo elgiamasi su paprastais darbo žmonėmis.Mūsų tėvų karta- pusvelčiui pardavė savo geriausius darbo metus,kad gautų minimalią algą ir nieko negalėtų padėti savo vaikams. Tai buvo vykdomas žiaurus vaikų atskyrimas nuo tėvų. Man gaila buvo palikti savo gimtąjį kraštą ,bet nenorėjau kartoti tėvų klaidų ir būti vergu vadinamu išlaikytiniu,tinginiu ,debilu.Šiandien taip vadinamas paprastas darbininkas LT. Aš noriu dirbti ,gyventi pilnavertį gyvenimą ,sukurti savo vaikams geresnį gyvenimą ,kad būtų normalūs ir šilti tarpusavio santykiai.

To morta UK
2016-07-29 09:03

Geras komentaras. Bet tamsta daugeliui lietuviškų patriotų tapai nepatikima. Kaip galima teikti, kad kažko gero buvo tais "gūdžiais, alkanais, basais, bemoksliais, nurusintais" "Sovietų Sąjungos " laikais. Juk pagal dabartinius nemažai ultrapatriotų prisiminimus - Mokyklų, universitetų nebuvo, visi kalbėjo tik rusiškai, lietuviškos dainos, šokiai, knygos, kultūra buvo uždrausti. Pramonės nebuvo (ne taip, kaip dabar, kad Tauragė galingas pramoninis miestas su galingu mėsos kombinatu, Keramikos gamykla, "skaičiukais", galingomis statybinėmis organizacijomis), o dauguma gyventojų buvo koloborantai. Teisingai sakoma, kad propaganda baisus dalykas. Iš asilo gali padaryti eiklų žirgą.

Taip
2016-07-29 08:52

Gerbiama Lina, o kokia Jūsų profesija(specialybė), kad su aukštuoju negaunate darbo. Dabar "proviso" daug su aukštuoju įvairių krypčių vadybininkų ( vesti Lietuvą į šviesų rytojų), o su reikalingomis specialybėmis nėra, nes reikia su techniškomis specialybėmis, o jose mokytis sunku. Žinau, kad verslininkai labai ieško gerų finansininkų-buhalterių (ne apskaitininkų). O dabartinis jaunimas renkasi profesijas, kur lengva mokytis. Verslo vadyba, administravimas, teisė ir t.t. O tos profesijos jau niekam nereikalingos.

pietras
2016-07-28 20:41

pragyvenaU DVI VALDZIAS ,,,,KODEL NEEMIGRUOJA PRANIUS ,,,,JO VAIKAI ANUKAI IR PANASUS````````````````````````````````

ukvedys
2016-07-28 11:27

tu ukio valdytojau gal ne tu grybu uzedei

Lina
2016-07-28 09:40

Matyt ,,Ukai valdo" gerai gyvena ir centų neskaičiuoja arba skaityti nemoka. Niekas nesako, kad dirbti nenorim, bet norisi už darbą padorų atlygį gauti, kad butą išlaikyti, vaikus į mokyklą išleisti ir dar jiems pietums į kišenėlę įdėti... Matyt, tamsta, po parduotuves nevaikštai ir vaikų neaugini? ...

darbinykas
2016-07-28 07:23

taigi miciulis sukure darbo vietu dauk tai ko cia dabar emigruoti.... gyvenk ir zvenk bananu salyje

To spraga
2016-07-28 06:56

Truputį su žiniomis spraga - padirbe užsienyje , grįžta ir užsiregistruoja darbi biržoje, bet jokių pinigų negauna, nes reikia buti dirbus Lietuvoje, tada priklauso bedarbio pašalpa. Neskleiskit klaidingos info!

tokia tiesa
2016-07-27 21:41

dabartiniam merui tik renginiai terupi, o varganos bobeles neturi vietos kur uzuauginta agurkeli parduoti. nebera apie ka daugiau kalbeti. jiems tik drabstyti pinigus, prisidengiant sventemis.

mums pades
2016-07-27 13:51

siaures koreja

Palikite komentarą