to vytas.r.
2010-09-11 13:26

invalidu buvai...toks ir esi.

Rezgys
2010-09-01 11:44

Na nebaudžiamųjų įžeidinėtojų ir šmeižikų gvardija pirmyn rašyti,kad paskutinius du komentarus rašiau aš,ir manau daeisiu iki Prezidentės ir įrodysiu,kad ir jus eina nuteisti pagal BK 154,155 straipsnius,nesvarbu kad Tauragėje jūsų niekas nebaudžia ir nesodina.Aišku, manau bus pasidomėta ir jūsų nusikaltimų nematančių prokurorų kompetencija,nes apie jūsų savivalę ir nebaudžiamumą net Vyriausias Seimo kontrolierius prisiklausęs,kuom pats įsitikinau,būdamas Vilniuje.Manau greitai jūs sublizgėsiute ne po nickais o visu gražumu...

Lai mentai bybi ciulpia
2010-08-28 16:15

Jei mentai negali sustabdyti nusikaltimu bangos, tai reiskia: -jie patys tuos nusikaltimus dangsto. Gal tada geriau Priimti Olandijos valstybes nora geriau atstovauti savo salies zmonems. Ten gali rukyti narkotikus,myletis su savo lyties asmenimis, tuoktis su jais, zodziu, ES demokratija, kurios kontoliuojama analoga bando ivesti Tautageje Ta mentu gauja, isaugusi keliu kryzkeleje,vadinamoje Silaleje. Isvyko Arunas is Taurages,ir neber Tauragej tvarkos. Sugavo baisuji Daktara bulgarai, ir Kaunas atsigavo. Ar tikrai?...Kas Ta musu Lietuvele smaugia, gniauzia, Kad reikia ja skundiku tauta versti? Man netrukdo nei kontrabandistai, nei samagono tasku laikytojai. Va, tik darbo Lietuvoje neina rasti, kad nereiketu kokiam nusususiam lietuviui ranka uz 2000 lt buciuoti. Tai Lai gal tas plikius, ta akiniuote kauleta ir ta tautos dama atsigrezia i paprastu zmoniu prasymus, o ne i mentu subines pridengianti telefono numeri, skaidanti lietuviu tauta. Zodziu, mentai ,jums stacia i sikna, kad kelnes nesmuktu! Patys susitvarkysime, be jusu telefonu.

Tauragiškis
2010-08-21 20:55

Kovšovas, Beišys, Kancevyčius, Moisėjevas, Petrošius duodami dėl to parodymus kelias dienas verkšleno kad jų įvykdyti nusikalstami veiksmai einant valdžios pareigas labai labai menkina ir žemina valstybės tarnybos institucijų autoritetą ir silpnina valstybingumo pagrindus. O Beišys dar parodė jei būtų silpnaprotis negalėtų užimti tokių pareigų manau turėdamas omenyje ir tai, kad įvykdęs net kelias nusikalstamas veikas, jei būtų silpnaprotis nebūtų išvenges baudžiamosios atsakomybės o pareigos būtų gaidžio. Tačiau nepavykus sugraudenti verkšlenimais prokuroro Nomedo, nusikaltimus įvykdę valdininkai labai gailisi dėl to ir pasižadėjo nebežeminti valstybės tarnybos institucijų autoriteto, nebesilpninti valstybingumo pagrindų ir nuo pirmadienio atsistatydinti iš užimamų pareigų, su kuo ir sveikinu. Bet ribotas protas garbė ir sąžinė jiems neleidžia viešai pripažinti nusikaltimus prieš persekiojamus asmenis ir bent atsiprašyti.

Tarakonui
2010-08-20 10:32

Paklausk Basčio kaip kreipiausi į jį dėl korupcijos jūsų kontoroje,kai pranešęs apie narkotikus tarp mažamečių,buvau ``pakirstas``vos išėjęs iš policijos,pažodžiui pasakant ką kalbėjau,su Basčiui įvardintu įgaliotiniu. Gerai kad viską įrašinėju,žinodamas jūsų bajerius su įstatymai,ir įrašus plačiai išslapstau,antraip seniai mano pašūrė,manau būtų surūkusi,nes kaulus laužote jau VISAI šeimai,neaplenkiant nei vaikų.O MUS-VISĄ ŠEIMĄ METŲ METAIS LAUŽYDAMI IR FABRIKUODAMI BEI KLASTODAMI BYLAS,JŪS ATSAKOTE NORS PAGAL VIENĄ KODEKSĄ???NE.VA TAI PIRMA PRADĖKITE NUO SAVĘS PONAI NELIEČIAMIEJI IR OPIEJI.

Tarakonui
2010-08-20 10:25

Jei ponui labai įdomu ir leidžia kompetencija,galiu pateikti audioįrašą,kuriame viena iš teisėjų,man pasakoja kaip kreipėsi(raštu) į poną Rudminą,kad užkirstų kelią narkotikų platinimui tauragės mokyklose,ir koks šokiruojantis bei pavėluotas buvo atsakymas. Kur čia pats esi kaltinamas ponuli ir kuom?Jei mano vaikai šešis metus turėjo žiūrėti,kaip mokykloje laisvai pardavinėjami narkotikai,o aš kreipiausi į tuometinį komisaro pavaduotoją Bastį(su pasiūlymu kad mano vaikai gali už jo piningus nupirkti narkotikų kiek norri),kad tam būtų padarytas galas ir niekas nebuvo daroma iki šiol,tai yra kaltinimai??? Manau kai mano pokalbio audioįrašą su rteisėja paviešins viena laida,kurios autoriai turi šiuos ir dar keletą įdomių įrašų,tada jūs nevaidinsite čia įsižeidžiančių ponių.DIRBKITE DARBĄ KAIP PRIKLAUSO O NE KAIP JUJMS NAUDINGIAU IR NIEKAS NETURĖS JUMS PRETENZIJŲ.

tarkonas
2010-08-19 11:57

už kaltinimus atsakai? Jooo: > Policijos(kuria niekas nepasitiki)pasitikėjimo > telefonas.Ciniškai skamba.Gali skambinti tik > darželiečiai,nes į mokinių ir jų tėvų signalus apie > narkotikų prekybą mokykluose NIEKAS NEREAGUOJA,nebent > perspėjami dileriai ir``nuskalpuojami pranešę,nuo to laiko > kai Tauragės policijai vadovauja Šilalės kompanija. > Nejuokinkite žmonių,jie nėra kaimo lopai nežinanty nieko > apie policijją.Čia jums ponai ne šilalės provincijos > vienkiemis.

Jooo
2010-08-17 19:32

Policijos(kuria niekas nepasitiki)pasitikėjimo telefonas.Ciniškai skamba.Gali skambinti tik darželiečiai,nes į mokinių ir jų tėvų signalus apie narkotikų prekybą mokykluose NIEKAS NEREAGUOJA,nebent perspėjami dileriai ir``nuskalpuojami pranešę,nuo to laiko kai Tauragės policijai vadovauja Šilalės kompanija. Nejuokinkite žmonių,jie nėra kaimo lopai nežinanty nieko apie policijją.Čia jums ponai ne šilalės provincijos vienkiemis.

Vytas.R.
2010-08-17 17:45

Niekas ir neskūskite,nes tie mūsų ``gaudytiojai``iš to ir gyvena.Matėme kaip turguje policininkai Mačernis ir Skučas``pagavo``Juozelį-cizų bobučių bosą``...Patys kaip poną nusivežė(manau susitarti dėl kainos)ir garbingai parvežė atgal į turgų,nors jis pats tų autobusų turi.Po kelių dienų laikraštis rašo vos ne per puslapį kad pas vieną ``baisų kontrabandininką``rado kelis blokus cigarečių,bet apie juozelį nė žodžio,šiems`` DORIEMS POLICININKAMS`` ,nuo visuomenės nuslepiant rastų ĮVAIRIŲ CIGAREČIŲ BLOKUS IR PREKYBOS FAKTĄ,T.Y.padarant nusikaltimą-dokumentų klastojimą.Irką Skučas ar Mačernis nubausti?Ne.Jie ir jų draugeliai su didele energija gaudo baisias nusikaltėles-SENAS BOBUTES PRIE ``IKI``IR ``MAXIMA``PARDUOTUVIŲ,KURIOS PARDAVINĖJA MĖLYNES SU MILŽINIŠKU VARGUSURINKATAS TOKIAME KARŠTAME MIŠKE,UŽ KURIUŲ LITUKUS BUS GALIMA IŠ TŲ PREKYBOS MILŽINŲ NUSIPIRKTI DUONOS IR MĖSOS ATLIEKŲ,VADINAMŲ DEŠRA. Taip kad nejuokinkite žmonių gaudydami bobutes,kai jūsų kolega Sabalas perka su boba tas pačias mėlynes,tik nusivilkęs uniformą. Manau sodinti jus seniai reikia.KAIP TENAI BENZINO VAGYSTĖS BYLA,``DOROVĖS SERGĖTOJAI``???

nebuvau stukacius,
2010-08-17 08:11

ir nebusiu, nesitikekit. tegu gaudo tie, kurie uz tai alga gauna

Palikite komentarą