to įdomu
2016-06-19 15:56

Na kas pažinojom tą veikėją, kuri dabar rašo komentarus pasivadinusi Morta, tai lengvai ją atpažįstam. Pati pasipasakoja kur dirbusi, su kuo reikalų turėjusi. Tai Dalytė Frejutė-Pranckūnienė, o gal dabar jau kitokia pavardė, daug metų gyvena užsieny.

Idomu
2016-06-17 12:06

Idomu kas ta Morta,gal smulkiau galima?

Skaitytoja
2016-06-16 20:25

Gaila, kad net tokią valandą kai kurie žmonės neturi net elementariausio takto...Kompiuteriu mokate naudotis, tai gal paskaitykit apie etiką ir moralę, etiketą kalbant apie mirusį arba išsiverskit šias tūkstantmečius žinomas tiesas: "De mortuis aut bene, aut nihil", "Memento mori". Dievas yra vienintelis teisėjas mums visiems.

Virgis
2016-06-15 13:30

jei nenorit komentarų,nesiskelbkit laikrašty,velionei reikia ramybės o ne nepelnytos garbės,daug čia tokių išėjo ir dar išeis,toks žmogaus gyvenimas

kai kas
2016-06-15 13:10

tikrai,Jonuk,ir as pritariu,kad tau reikia lipti is priklausomybes liuno kartu su antra puse .Gerai issimiegok,nusiimk juodus akinius ir pirmyn

gerai pažinojau...
2016-06-15 12:32

Išėjo moteriškė iš šio gyvenimo ,kaip ir visi išeisim iš čia....Ar išėjo tikrai visiems žinomas,gerbiamas, ,nusipelnęs,daug gražių darbų padaręs,mūsų miesto šviesulys?Kuo ji ypatinga ir kodėl čia daugelis sureikšmina šitą mirtį,tai tik viena iš daugelio netekčių.Kultūros namai,sultininė,kabakas-nėra priežastis rašyti straipsnius laikraštyje, eskaluoti diskusijas,su kai kuriais šlykščiais komentarais.Gal velionei Danguolei reikėjo nors retkarčiais pamąstyti apie savo gyvenimo būdą,pasaugoti save???...Tai buvo jos pasirinkimas ir jokia čia nelaimė,tai pasekmė...Beje,nesuprantu artimųjų,kurie leidžia spausdinti tokius straipsnius.Bet jei jau išspausdinote,tai žmonės ir komentuoja,kodėl pykstate.Visi esame tauragiškiai ir pažįstame dar ne vieną tokį "garbingą ir nusipelnusį"veikėją.Įdėmiai skaičiau Mortos komentarą;žmogus turi teisę išsakyti savo dideles nuoskaudas ir šį kartą ji teisi,reikia mąstyti kol gyvi esame,kaip apie mus kalbės ,kai išeisim..Linkiu stiprybės ir noro išlipti iš priklausomybės liūno velionės broliui Jonui.

tauragiske
2016-06-15 10:45

del vienos bobeles ,nesmeiskim isejusio zmogaus Anapilin ,kaip sakoma Dievulis viska sutvarkys , kodel teisi viena boba gali buti ,kas buvot liudininkais teisme ?.Ne musu reikalas spresti asmeninius gincus,sakoma nebuna kalta tik viena puse ,o mirusysis tikrai neapsigins ,...o dabar tik skausmas dar labiau didinamas namiskiams ...matyt norit pabuvot ju vietoje...ateis kiekvienam ,net neabejokit !

Palaikyti:
2016-06-15 10:43

Palaikau Mortą, didelę nuoskaudą apturėjo, tokie dalykai nepamirštami ir turi būti nepamirštami. Pritariu pasisakiusiajam (-ajai), kad prie butelio visi šilti, malonūs ir gražūs, įkaitusiais skruostais....apie mirusiają - kasdien miršta žmonės ir mirs, nėra čia ko reklamuoti.

oi
2016-06-15 07:32

prie butelio visi silti,tiesiog karsti

Tauragiskis
2016-06-15 06:50

Be galo sltas zmogus,Uzuojauta artimiesiems

Palikite komentarą