Ramutei
2010-09-18 19:39

Gal reikėtų steigti kokį nors SOLIDARUMO fondą paremti nukentėjusius nuo nusikaltėlių valdžioje ir teisėsaugos klano, kitaip organizuoti nusikaltėliai pribaigs pavienius kovotojus baudomis. Kad ir po 1 litą, o sąmoningi moksleiviai galėtų organizuoti paramą bent po 5 ct, tai būtų gera pilietiškumo mokykla telkiant visuomenę nusikratyti suįžūlėjusių komunistų ir jų pakalikų, užvaldžiusių valstybės ir savivaldybių institucijas nepriklausomoje Lietuvoje, jungą.

Jei p.Virkietis
2010-09-18 00:52

visa tai darytu kiek saikingiau ir turetu gudresne strategija - butu gal rezultatu, nes visiems aisku, kad didzioji dalis jo zodziu - tiesa. Bet nemoka jis faktu pateikti, todel ir atrodo, kad yra nuprotejes zmogelis (kai kam tai labai naudinga)

Ramutei
2010-09-17 20:01

Pritariu Jūsų mintims.

Ramutė
2010-09-15 19:48

Vargšeliai silpnapročiai komunistpalaikiai neduos Virkiečio į teismą privataus kaltinimo tvarka, nes jo komentarai yra ne tik kulturingi ir korektiški bet ir visiškai teisingi tą nustatė ivairios institucijos į kurias dėl to prokuroras kreipėsi. Be to ir Kugelis neleidžia kreiptis, o be to ir stogas prakiuro. Vienu žodžiu nusikaltėliams valdžioje brisiaus galas, galėsite prie užalusio fontano kaukti.

Martynas Virkietis
2010-09-10 20:47

Tauragės kurjerio redakcijai Laikraščio straipsnyje ĮŽŪLUSIS KOMENTATORIUS TĘSIA VEIKLĄ aš esu be jokio teisinio ar kitokio pagrindo vadinamas įžūlioju komentatoriumi. Toks manęs apibūdinimas ir pateikimas laikraščio skaitytojams ir plačiąjai visuomenei mane žeidžia ir žemina mano garbę ir orumą. Tokiais metodais siekiama mane pažeminti ir priversti atsisakyti savo pažeistų teisių ir Valstybės interesų gynimo. Prašau artimiausio laikraščio numeryje pirmąjame puslapyje ir tokiu pat šriftu išspausdinti laikraščio redakcijos paneigimą, kad Martynas Virkietis nėra joks įžūlusis komentatorius ir atsiprašymą dėl įžeidimo ir pažeminimo. Būčiau dėkingas jeigu kartu nurodytumėte kas manęs pažeminimo ir įžeidinėjimų užsakovas.

Adakauskui
2010-09-07 18:33

Rašyk be baimės,nes temidės kompanija viską ant rezgio nurašys.

Adakauskas
2010-09-07 14:29

Valdžioje, teismuose, teisėsaugoje įsitvirtino organizuoti nusikaltėliai ir veikią kaip nusikalstamas susivienijimas. Pasipriešinti šitai plėšikų gaujai mūsų jėgos ir pastangos yra aiškiai per mažos. Kalbant apie Tauragę žmonių padėtis yra daug blogesnė negu Lietuvoje. Valdžios pareigūnų nusikaltimus atvirai dengia vietos kišeniniai prokurorai ir teisėjai. Apskrities viršininkkui Arūnui Beišiui įkurus fiktyvų žemės ūkio kooperatyvą "ŽEMĖSA" nusikaltimo bendrininkai suklastojo 25 žemdirbių parašus ir neteisėtai gavo 250 000,-lt LR Kaimo rėmimo fondo lėšų. Nors tą nusikaltimą nustatė FNTT (Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba) Tauragės rajono prokuroras Grąžvydas Žebelys - nusikaltėlių valdžioje stogas nutraukė ikiteisminius tyrimus samoningai vilkino iki senaties. Tuo pat metu Tauragės apskrities viršininkas Arūnas Beišys, pavaduotojas Sigitas Baciuška už suklastotų dokumentų duomenų pateikimą teismui vėl prokuroro G. Žebelio pastangomis tokiomis pat aplinkybėmis išvengė baudžiamosios atsakomybės. Už tai generalinio prokuroro Valantino, nusikaltėlių valdžioje - stogas G. Žebelys buvo kelis kartus skatintas, o Valantinas palikdamas generalinio postą paskyrė G. Žebelį vyr. prokuroru. Tai rodo kad nusikalstama sistema vis labiau įsitvirtina. Bandžiau kelis kartus piketuoti buvo ant manes užsiundyta policija, buvau sužalotas, kelis kartus baustas teismo piniginėmis baudomis. Situacija yra tokia kad piketais, parašų rinkimais nusikalstamos sistemos Lietuvoje neiveiksime. Todėl siūlau pačiu artimiausiu metu kviesti Lietuvos piliečius į visuotinį pasitarimą Vilniuje Vingio parke, nes prie Seimo šaudo guminėmis kulkomis ir ašarinėmis dujomis ir laukia neišbandyta patranka. Į visuotinį pasitarimą kviesti nukentėjusius nuo valdžios, teisėsaugos ir teismų piliečius ir visus kitus piliečius kurių tas pats laukia jei nusikalstama sistema nebus įveikta. Aiškiai matome kad Valstybė minėtos nusikalstamos sistemos pilnai užvaldyta visais lygiais.

ziurke
2010-09-03 17:51

Sigyts nebūt pridergęs Martyno kepurės, nes beveik nebūna darbe. Virkietis dažniau ten apsilanko.

;]
2010-09-03 12:31

saunuolis;]

vkz
2010-09-02 17:23

kažin kodėl Virkietis bijojo, kad bibliotekoj nepridergtų į jo paliktą kepurę? čia jau būtų buvęs kvapą gniaužiantis įvykis.

Palikite komentarą