ovidijus nutautas
2011-12-24 00:12

nu gerbemieji jus ir bludinate nesugadintas vaikas o tam guniciu tai reikejo geriau maziau samagono gerti ir viskas butu buve gerai su tom zarnom nesvarbu kiek pasodinsit nepasitaisysiu :) va gavau 7metus ir kuriu planus ka isejas suspardyti ar ta guniciu ar ta baisokli kur tokius komentarus raso po mirties mamos dar mama gyva buvo as jau buvau banditas :) tokie kaip as nesikeice nei kaliejime nei laisveja reikejo ta tyrpyla normalei suspardyti gal nors per teisma butu nesamoniu nesnekejas gavo pora streliu o po to dar mentai dauze kai suni tik va viska nurase ant musu paziurekit kada sumustas buvo jo teiginu ir kada jam greitaja iskviete ir jai jam bego per burna kraujas ,tai butu nukraujaves ,nebent jis sumaise gal jam menesines buvo :DDD gerai lekiu nuo pc ateina mentai ....

Babausius
2010-10-20 23:02

Pazinojau abudu, gaila kad proto neturi, pailses gál ygaus ten ismokys biski rimciau kzka suktis, o ne latrams galvas kapoti ar siaip gryba pjauti... Laikykites...girts draugs...

trg
2010-10-12 13:52

Taurages policija visomet bus teisi.Kaip ir Skaudviles POLICIJA pvz.buivau nekarta sustabdytas skaudviles policijos,kurie kaip visomet privalo prisistatyti paprasyt pateikti reikiamus dokumentus ir ttt,bet man yra buve tokiu atveju kad jie nieko is isvardintu dalyku nedaro paprasciausiai preina pasikvecia y masina ir pradeda pildyt protokola paklausiu uz ka cia pildot o jie atsako pats gerai zinai maziau klausinek greiciau baiksim.skaudvile nedidele taigi ten maziau pazeideju kaip kitose miestose.ir dazniausei tie pazeidimai buna ju paciu sugalvoti.tu to nebuni padares o bauda susimoki uz ju sugalvotus pazeidimus.geriauses dalykas yra jiem nepasirasineti jai esi teisus ir zinai kad tu to nepadarei. mane yra nekarta isgelbejes diktafonas pokalbis su jais aisku negalima rodyt kad tu jy turi o jai suzinos kat tu irasineji ar filmoji juos jie iskarto stengesi istaves atimti ta juosta ar yrasa.tai jai jie teisus kodel jie sitaip daro??????????????

o
2010-10-03 19:58

senai nutautui uz grotu laikas,nors besmegeniams proto neidesi

Arnoldas
2010-09-27 20:47

ar tas nutautas sarkinas ?

to benčkiui
2010-09-19 17:30

gyvas Benčkė, (o ne benčkis) gyvena prie Kaliningrado, Vasilkovo miestelio sodose, turi namelį, ruselką, tik jo sesers vaikas Nemgaudas, (jis palaikydavo jį) sėdi, ir ilgai sėdės už žmogžudystę.

benčkiui
2010-09-19 15:18

nesinaudok numirėlių vardais.

benčkis
2010-09-18 12:59

bent iki 1993 03.policijoje buvo kelios mini kameros (1x1m.) vadinamos "katalškomis", ten tilpdavo du žmonės, ir laikydavo neramius, kodėl jomis nepasinaudojo?, garantuotai būtų išvengta malalėtkų izdevalkių prieš girtą bejėgį mėgantį žmogelį.

Tauragiškis to Human
2010-09-17 19:59

Tu ką?Tauragėje baus policiniką? Matyt pasiutai.Jie mano žmoną trankė į sienas jai net filmuojant ir po to dar gatvėje NETEISĖTAI(įrodyta teismo)draskė ir kankino ir nieko,nei prokurorams nei teisėjai tai nė motais.ČIA TAURAGĖ IR TAURAGIETIŠKI ĮSTATYMAI,KUOM NE KARTĄ ĮSITIKINAU.

Human
2010-09-17 08:04

policininkai pakabino girtuokliams kameroje vietoj bokso kriaušės kitą latrą, tai tie ir smaginosi. Deja o kas policininkams buvo už tai, kurie kamerose privalo užtikrinti žmonių saugumą, sveikatą ?

Palikite komentarą