ziurovas
2016-05-18 11:15

A tai cia didziulis medis? Jazau,cia tik atzala kazkokia......

Ziurovas
2016-05-18 11:06

O kodel tas Petrosius ejo pagerbti? Ar jis kariavo su tais sovietais,ar jis koks vitrinaras(gal veteranas?),kad eina ? Kiek prisimenu,tai esam vienmeciai po karo gime ir ne tuoj,o po septyniu metu.Matyt todel,kad zmogas mokesi partskoloj. Iseitu,kad ir mes,tarnave sovietu armijoj ir dave priesaika(galejai neduot,bet uz tai penkis metus butu teke sedet kur nors Mordovijos lagery), turim garbinti visas tas ceremonijas.As neprasiau,kad "isvaduotu" azijatai ir cia pasiliktu pusei amziaus. Slykstu,kai eina tokie veikejai garbint nepazystamu "isvaduotoju" dargi ju nemate.........

morta UK
2016-05-12 14:45

gerbiamieji,gak,jus viena kart,atskirkite pelus,nuo grudu..Geguzes 9,tai pergales pries vasistine vokietija diena!..Ir,ja pazymi ir kitos salys,kurious dalyvavo kovoje pries fasistine vokietija..dar karta pbrieziu-vasistine vokietija,vadovaujama tuo meu A.Hitlerio..gal,kai kuriems,cia ,rasanciems komentarus,reiketu paskaityti istorija,ne,tik ta,kuria pirso komunistinis rezimas,bt,nepriklausoma,nuo jokiu politiniu isitikinimu..o,del vokieciu,kurie vygde,fasizmo programa,ir zuvo,kovoje su isvaduotojais,nuo ,ju ,fasistinio rezimo,as manau,net,neturetu cia svarstyti,aoie ju pagerbima,..ju,net negalima lyginti su tais,kurie cia padejo savo jaunas galvas,kad.mes,ir musu vaiku vaikai,nematytu,to beprotiskai ziauraus fasizma..jus,galite papriestarauti man,kad,girdi komunistai,taip pat ziauriai elgesi su uzkovotomis salimis,ir ju gyventojais,kurie nepakluso ju rezimui,bet,cia jau kita tema,nieko bendro neturinti,su Pergales diena..AS,asmeniskai,lenkiu galvas,pries visus,kurie ,suteike mums galimybe gimti ,ir ,paaukoja savo asmenine laime,o,kai kurie ir gyvbes,iskovojo pergale,pries fasizma..

kulius
2016-05-09 13:24

Jeigu aš būč komunistų partinę mokyklą baigęs, tai gal irgi eičiau padėkoti "šeimininkui už išvadavimą". Išvadavo nuo mąstymo, išdalino žemes, o paskui staigiai atėmė ir suvarė į kolchozus, 20-o amžiaus baudžiavą. Gal ir gerai, kad įvairaus plauko petrošiai spendžia sau prorusiškus spąstus. Žmonės nekvaili ir atsirenka, kas buvo seno rėžimo klapčiukai.

Ateistas
2016-05-09 12:46

stabu garbinimas, tfuuuuu

sigis
2016-05-09 12:24

Juokingiausia tai, kad antro karo vokiečių kapų nėra. tai gėdinga, bet tokia buvo bolševikų okupacinė politika. Tie laukiniai azijatai vėliau pokary nevengdavo žuvusių miško brolių kūnų demonstruoti miestelių aikštėse ir bažnyčių šventoriuose, kad bauginti civilizuotus žmones. Jie didžiuojas pergale, kai už vieną nukautą priešo karį aukodavo dešimt savų. Beviltiškai serganti tauta.

to hmm
2016-05-09 11:51

Kodėl? Kodėl? Pats galėjai nunešti.

hmm
2016-05-09 11:30

kas apmokejo saliutus gal galima suzinoti? Kodel Petrosius nenunese geliu ant vokieciy kapiniu? Juk ten ir buvo paprasti kariai kurie vykde rezimo isakymus.... geda Petrosiui..

manc
2016-05-09 10:42

Kaip bebūtų, bet lai būna pagarba žuvusiems. Ypač kare.

gražu
2016-05-09 09:51

koolaborantai gerbia okupantus

Palikite komentarą