verslinyks
2016-04-20 04:27

Gretimam podvale atidarysiu kaliošų parduotuvę. Pavadinimas bus "BYRKA". Pagaliau Tauragės damutės turės ką apsiauti.

Is Norvegijos...
2016-04-19 22:00

O as manau kad sveikintinas dalykas, jog kazkas realizuoja savo svajone ir nesvarbu kokios spalvos ji yra. Jug kiekvienas parduodamas daiktas turi savo pirkeja su savu poziuriu ir skoniu. Ir tikrai manau kad yra Taurageje stilingu moteru kurios mielai vilkes juoda. Ir ju butu dar daugiau jeigu kainos butu prieinamos didesniai daliai moteru. O parduotuve gyvuos ar ne priklausys nuo savininkes, jei ji kiekviena ateinanti lankytoja (ne butinai pirkeja) suitiks su malonia sypsena, ieskos kompromiso kainu ir noro santykiui... Tai reklama sklis is lupu i lupas. Linkiu sekmes ir nuosirdumo sutinka smalsius lankytojus :)

tragedija
2016-04-19 20:53

gibelis,o ne ateitis.kokia nauda daro tauragei nesuprantu.juk pirmiausia visokia veikla kiekvienas kuria del pelno. pavadinimas rodo zema lygi ir taip viesai save nusivertint.

Lietuviais esame mes gimę :)
2016-04-19 19:40

Skaitau komentarus ir juokas ima :) O juokinga, tai, jog jei po kurio laiko atsidarytų nauja parduotuvė, kurioje vyrautų tik balta spalva, didžioji komentuojančiųjų masė vis tiek prisikabintų, kad "skonio nėra", "vaiduoklių stilius", "nepraktiška"... O jei pasirinktumėme ryškią spalvą... Jeigu raudoną: "oj, ne - juk tai pasileidusių moterų spalva", o gal oranžinę - "ne, juk oranžinė - psichikos problemų turinčiųjų spalva", tai gal gaivią žalią - " ne, juk taip visi bus panašūs į medvarles", o gal žydrą kaip dangus - oj, čia iš viso be komentarų :) Oj, kokie pagiežingi mes lietuviai... Pavasaris ant nosies, tad nusivalom langus, kad pasaulis pro juos nebūtų toks juodas, pasižiūrim į save, savo šeimą iš šalies - ar tikrai viskas patinka? Ne? Tai susiimam, nusišypsom ir imamės veiksmų. Patikėkit bus lengviau gyventi, nei laukti, kol kaimyno namas sudegs :)

Ojei...
2016-04-19 19:13

Kaip atvėrė ši parduotuvė duris, taip ir užvers. Nėra pas mus tokių stilingų moteraičių, kelios gal tik, kurios supranta stilių. Bet ir tos nepajėgs išlaikyti šios parduotuvės. Per maža rinka mūsų kaime :D. O tas juodumas, tai baisiau ir būti negali, brrrr, kaip kokiame pagrabe.

Laura
2016-04-19 19:01

Šaunu,kad dar ne visiems Tauragėje rankos nusviro daryti kažką...bent kažką dėl tos varganos Tauragės ir piktų tauragiškių. Sėkmės visiems,net ir burnojantiems,linkiu sėkmės,gal kada nors ir jums pasiseks bent kažką pasiekti .

Jūrate,
2016-04-19 17:47

nuoširdžiai linkiu rasti savyje išminties nekreipti dėmesio į neigiamus komentarus. Kažkaip kyla įtarimas, kad daugiausia juos rašinėja žmonės, įsivaizduojantys, kad jūs jiems konkurentė, ir kaip įmanydami stengiasi sumenkinti. Bet iš tikrųjų nemanau, kad jums Tauragėje šiuo metu yra kokia nors konkurencija. Tie rašinėjantys "skudurninkai" gal to ir nesupranta.

toli nuejai
2016-04-19 16:00

linkejimai is sveksnos

Vejas to
2016-04-19 15:36

To, toli nueisi... :)))))

to vejui
2016-04-19 15:27

smegenu uzdegimas kitaip tariant meningitas.kliedi zmogus

Palikite komentarą