Tauragiškis
2010-11-09 17:38

Valdžioje, teismuose, teisėsaugoje įsitvirtino organizuoti nusikaltėliai ir veikią kaip nusikalstamas susivienijimas. Pasipriešinti šitai plėšikų gaujai mūsų jėgos ir pastangos yra aiškiai per mažos. Kalbant apie Tauragę žmonių padėtis yra daug blogesnė negu Lietuvoje. Valdžios pareigūnų nusikaltimus atvirai dengia vietos kišeniniai prokurorai ir teisėjai. Apskrities viršininkkui Arūnui Beišiui įkurus fiktyvų žemės ūkio kooperatyvą "ŽEMĖSA" nusikaltimo bendrininkai suklastojo 25 žemdirbių parašus ir neteisėtai gavo 250 000,-lt LR Kaimo rėmimo fondo lėšų. Nors tą nusikaltimą nustatė FNTT (Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba) Tauragės rajono prokuroras Grąžvydas Žebelys - nusikaltėlių valdžioje stogas nutraukė ikiteisminius tyrimus samoningai vilkino iki senaties. Tuo pat metu Tauragės apskrities viršininkas Arūnas Beišys, pavaduotojas Sigitas Baciuška už suklastotų dokumentų duomenų pateikimą teismui vėl prokuroro G. Žebelio pastangomis tokiomis pat aplinkybėmis išvengė baudžiamosios atsakomybės. Už tai generalinio prokuroro Valantino, nusikaltėlių valdžioje - stogas G. Žebelys buvo kelis kartus skatintas, o Valantinas palikdamas generalinio postą paskyrė G. Žebelį vyr. prokuroru. Tai rodo kad nusikalstama sistema vis labiau įsitvirtina. Bandžiau kelis kartus piketuoti buvo ant manes užsiundyta policija, buvau sužalotas, kelis kartus baustas teismo piniginėmis baudomis. Situacija yra tokia kad piketais, parašų rinkimais nusikalstamos sistemos Lietuvoje neiveiksime. Todėl siūlau pačiu artimiausiu metu kviesti Lietuvos piliečius į visuotinį pasitarimą Vilniuje Vingio parke, nes prie Seimo šaudo guminėmis kulkomis ir ašarinėmis dujomis ir laukia neišbandyta patranka. Į visuotinį pasitarimą kviesti nukentėjusius nuo valdžios, teisėsaugos ir teismų piliečius ir visus kitus piliečius kurių tas pats laukia jei nusikalstama sistema nebus įveikta. Aiškiai matome kad Valstybė minėtos nusikalstamos sistemos pilnai užvaldyta visais lygiais.

tauragiškis to tauragis
2010-11-04 21:18

Dar prieš 20-30 metų Šilalės milicija garsėjo žiaurumu ir įstatymų nesilaikymu,nes į Vilnių tada tonomis į visas ministerijas keliavo,jo didenybė``Ruginis``.Paklausk dabar Rietavo turguje kaimiečių kas šiais laikais nebaudžiami masiškai verda ``ruginį`` ir užsiima pilstuku ir kontrabanda?Tau pasakys kieno giminės. Kad Šilalės policijoje buvo pilna anarchija mato dabar visi tauragfiškiai,kai policijos kabinete gali moterį traškyti į sieną du sugyvulėję ir nebaudžiami,kiti vienas kitą į mišką kaip kauno gaujų nariai vežti ir kaulus viens kitam laužyti,kiti ramiai gali benziną iš valstybės vogti ir bausti piliečius už vagystes.Nu velnio šauni kompanija,tik gerai kad moterų nepriverčia policijos sankryžoje gimdyti.

tauragis
2010-11-04 16:03

Kad Silales policija dirba kitaip,tai silaliskiams seniai aisku.Stai pedina zmogelis kaimo keliuku,sustoja prie jo policijos automobilis,zmogeli iskrato ir jei nieko neranda vaziuoja toliau.Kad tai grubiausias zmogaus teisiu pazeidimas nieko nedomina.Nes taip dirba TIK Silales policija.

to ...,
2010-11-04 01:09

Tu čia nemokink kaip VDI dirbti.Matyt nežinai kad ponas Remeika buvo vyriausias Tauragės Prokuroras ir geriau nei tu žino Įstatymus ir kaip dirbti.

tauragiškis žurnalistei
2010-11-04 01:07

Jei jau rašote teisės tema tai skirkite NUSIKALTIMĄ NUO ADMINISTRACINĖS TEISĖS PAŽEIDIMO. Kažkaip man tamsuoliui nepatogu mokyti,bet :``Spalio 21-ąją visus juos nusikaltimo vietoje nutvėrė policijos atlydėtas...`` toliau ima juokas : ``Jis atskleidė, jog kaltinimai pateikti pagal Administracinių teisės pažeidimų kodekso 41(3) straipsnį.`` Tai čia nusikaltimą ar ATPK pažeidimą padarė,ponia žurnaliste? Štai ką apie nelegalaus darbo sąvoką,rašo protingi žmonės internete. Donatas Demskis, LLRI ekspertas 2004-04-19 Komentaras, Delfi.lt Gyvename pasaulyje, kuriame žmogaus gyvenimas didele dalimi priklauso nuo tikslingos ir rezultatyvios veiklos, vadinamos darbu. Šiuolaikinis žmogus nebepasikliauja tik atsitiktinai pasitaikančiomis gamtos dovanomis. Savo paties ir artimųjų gerovei užtikrinti kiekvienam tenka dirbti - savarankiškai ar parduodant savo darbą kitiems. Valstybės ekonominė plėtra pirmiausia yra pagrįsta šalyje atliktu darbu, kuris sukuria visų pageidaujamas gėrybes. Net ir niekuo neužsiimančių žmonių išgyvenimas remiasi kažkieno nuveiktais darbais – jie gyvena iš mokesčių, surinktų iš dirbančiųjų, ar iš jų teikiamos paramos. Bet kartais darbas tampa nelegalus. Ir ne tik dėl mokesčių slėpimo. Įstatymai numato bausmes už tai, kad darbuotojas susitaria su darbuotoju dėl papildomo darbo, arba kai darbdavys įdarbina specialaus leidimo neturintį užsienietį ar asmenį be pilietybės. Kitaip tariant, žmogus gali būti baudžiamas dėl to, kad užsiima ekonomiškai naudinga veikla. Ir darbas gali tapti neteisėtu, net jei būtų neįmanoma rasti nukentėjusių. Dirbti nelegalu? Apskritai, sąvoka „nelegalus darbas“ yra iš teisininkų kalbos kilęs nesusipratimas: Darbo kodekse nelegaliu darbu vadinami darbo santykiai tinkamai neįforminus sutarties. Tačiau neteisėta yra nemokėti mokesčių ar plėšti žmones. O bet koks naudingas užsiėmimas turėtų būti pripažįstamas pagirtinu, ir darbas, kaip produktyvi ir naudą nešanti veikla, apskritai neturėtų būti vadinamas neteisėtu. Tad junginys iš žodžių „nelegalus“ ir „darbas“ yra ne tik nelogiškas, bet ir gali turėti įtakos pasąmonėje formuojant neigiamą nuostatą į užsiėmimą, vadinasi, ir požiūrį, kad geriau nieko neveikti, nei būti „nelegalu“. Oi kokie Šilalės policininkai patriotai,pagavo``nelegalus``,o kad Šilalės``ruginio``virėjai,daug metų garsėja net visoje Lietuvoje,kažkaip nepastebėjo... Juokas ima iš tokio patriotiškumo.Pažiūrėkite su kokiomis licenzijomis dirbama temidės tarnų ir jų giminaiččių statybuose.

...
2010-11-02 19:04

Įdomu, kodėl VDI nieko nepagauna ;o) Neaišku, kas jiems algą moka: ar valstybė už nedarbą ar nelegalai už paleidimą ;D VMI tai jaučiasi ir policija tai bent jaučiasi, kad dirba - straipsniai po straipsnių, o apie VDI nuopelnus nieko negirdėti

to VMI
2010-11-01 08:16

nesuprantu, prie ko ta policija, juk cia ne jos darbas gaudyti tuos nelagalius darbuotojus, o kad darbo inspekcija bijo viena eit, tai ica faktas... nuo tu senu darbuotoju visi issilakstytu, ir liktu ziureti per aprasojusius akinius, o cia matai policija pasamde kad patiems gaudyt nereiktu, kurjeris vel sugrybavo su straipsniu :)

ewq
2010-10-31 10:58

" Valstybinės mokesčių inspekcijos atstovai pažeidimo neužfiksavo arba turėta informacija nepasitvirtino." - kas iš to ankstaus atsikėlimo, jei nėra Dievo padėjimo, o antra, nereikia pamiršti, kad svetimoje saujoje grybo kotas storesnis atrodo, visur policininkai moka pozuoti, ne tik Šilalėje.

Palikite komentarą