Linai
2010-11-27 12:49

O policijai be psichologo dar manau reikėtų ir priklausomybių centro konsultantų,ir narkologo etato.Kol dar viešai į žmones šaudyti nepradėjo.

Lina
2010-11-26 14:17

Reikėtų "Tauragės kurjery" psichologinės pagalbos telefoną paskelbti...

V.R. to to kaimynai
2010-11-22 18:57

Nejuokink,Policijos vadas tokiais ir apsistatęs,kurie prisidirbę``molio`` ir kuruos visada galima pasiūsti daryti,kad ir nusikaltimų. Kaip tas vadas nubaudė policijos benzino vagis?Keli sėdi?O moterų niekintojus? Teko bendrauti su tuo vadu ir jo pavaduotoju. Vienas vos ne ant stalo kojas susikėlęs ir arogancijos pilnas nuo lubų rėžia kalbą,tavęs neklausydamas ,o kitas užsiundė savo pavaldinius, po ko iš policijos atsidūriau ligoninės priimamajame.Manau laikas tą chėbrytę išskirstyti po spec.tarnybų tyrėjų kabinetus ir kažkam rimtai prisėsti,o ne kitiems bylas fabrikuoti ,ar kitaip susidoroti,pasitelkiant ``iešmininkus``- įgaliotinius ir tyrėjus,kurie viename sakinyje sugeba 5-8 klaidas padaryti.

to to v.r.
2010-11-22 17:34

Tik tiek be klaidų ir tesugebi parašyti,uniformuotas traktoriste?Man nuoširdžiai tavęs gaila.

Rezgys to ast.
2010-11-22 17:20

Dieve koks angeliškas naivumas.Pažiūrėčiau kaip jūs Skučui įteikinėtumėte rožių puokštes kai jis paklaikusiomis akimis ir kažko apsirijęs purkštų jūsų 4-ių metukų vaikui,15-os metų sūnui, ir žmonai į akis ašarines dujas,pasipūtęs kaip kalakutas ir garantuotas savo nebaudžiamumu.Arba pradėtų žmoną po gatves automobiliu medžioti(nufilmuota),o paskui užlėkus automobiliu ant šaligatvio(keldamas pavojų žmonių gyvybei)NETEISĖTAI,laužyti tankas ir grūsti į automobilį,pasitelkus kitus smogikus. Jei jums tai į genus įaugo vergo pozicija ,tai jūs juo ir būkite,o mes save laikome LAISVAI NEPRIKLAUSOMOS VALSTYBĖS ŽMONĖMIS. TAI PAGAL JUS ,JEI SUGYVULĖJĘS VIRŠININKAS KAIFUOJA MATYDAMAS ANT PLENTŲ GIMDANČIAS MOTERIS,PAVALDINIŲ TAŠKOMAS Į KABINETŲ SIENAS MOTERIS,LAUŽOMUS INVALIDŲ KAULUS,VAIKŲ,TADA REIŠKIA,KAD TAI TEISINGA IR REIKIA VYKDYTI? TADA JAU NE POLICININKAS O ZOMBIS.PAŽIŪRĖČIAU KAIP JIS VYKDYTŲ KOMANDĄ ŠOKTI Į ŠULINĮ AR SPARDYTI SAVO MOTINĄ. Va pas mus toidėl ir išeina iš policijois(o tikslisu ``išėdami``)kurie nori dirbti DORAI IR SĄŽININGAI,o paliekami sugyvulėję,manau besmegeniai zombiai kurie pasiruošę ir pribaigti žmogų pagal vado komandą,žinodami kad prokurorai iki teismo nepraleis bylos ir ji bus nutraukta. gargždū policininkai aiškiai parodė prie ko priveda toks zombių darbas.Tenai,NIEKUOM NENUSIKALTUSĮ žmogelį sergantį epilepsija,policininkai žadėję parvežti namo,nuvežė į nuovadą sulaužė kaulus ir pribaigė.kaip ir įprasta ,berodas trys metai kaip``nerandami kalti``. Tada turime apsispręsti,ar mums reikalinga nebaudžiamų uniformuotų žudikų ir luošintojų gauja ar poilicija ginanti žmones ir išlaikoma tautiečių. O Rudminui patariu nusipirkti SERTTIFIKUOTĄ narkotikų tikrinimo prietaisą,alkotesterį(NE UŽ SAVO PININGUS,KAIP KAI KURIE POLICININKAI PERKA``PAKOREGUOTUS``GREIČIO MATUOKLIUS IR ALKOTESTERIUS)ir RYTE IE VAKARE TIKRINTI PAVALDINIŲ SVEIKATOS BŪKLĘ,PASITELKKUS NEŠĄLIŠKĄ VISUOMENĖS ATSTOVĄ.Gal tada sumažės nebaudžiamas nusikalstamunmas policininkų tarpe.Tiesa laaabai įdomu kaip išsisuks policijos benzino vagys. KJas Liečia turgų,tai aš tai moteriškei viešai parašiau ``tauragės žinių``saite,kad dabar ant jos užvažiuos tauragės policijos nebaudžiamųjų mafija ir ji bus pastoviai terorizuojama ,kaip ir mano šeima.Įdomu kodėl prokurorai nesodina uniformuotų nusikaltėlių ir kodėl patys už tai nebaudžiami?

to kaimynai
2010-11-22 11:37

Tai ko jūs, dorovingi ir sąžiningi, įstatymus gerbiantys piliečiai, skubiai nepranešėte Tauragės policijos viršininkui apie jo pavaldinio netinkamą elgesį :) ? Būtumėt,, premiją" gavę.

kaimynas2
2010-11-21 21:27

pritariu kaimynui galiu ir as prideti dar apie jo nieksybes...idomu ka jis tenai velka kiekviena nakti i sklepa maisais???cigaretes turbut kokias nes ,esu padejas rinkti ant laiptu cigareciu pakelius...tases dugnas praplyso,tai atsidekojo keliais pakeliais ir tai slapi buvo nejo parukyt ismeciau...

skuco kaimynas
2010-11-21 21:22

nu kaip jis gali jaustus durnius,narkomasnas kiekviena vakara neleidzia ramiai uzmigti,kiekviena vakara gaujos renkasi,balkone sneka nesamones visokias...net prasidares langa egali uzmigt ,zoles kvapas jauciasi...

ast.
2010-11-21 21:10

linkieti zmogui bloga kerstauti p.REZGYS gal nereikia.Noreciau p.REZGY paziureti kaip Jus vygdytumet virsininko nurodimus.Cia ne Skuciui pamazgas pilkit /o lesnickiui/rudminiu jie lipa per galvas.Reikejo sestadieni i didiji turgu nueiti apie 9val.koks spektaklis buvo /visa taurages policija buvo turguje /vagis gaude gaude gaude o pagavo ta pacia moteriske su veido kremais//policininkas su uniforma nusimove lemene mete i zmones/sakydamas as viska suprantiu vyksta neteisybe bet pabandykite nevygdyti mano virsininko isakima zud but parvesti Oksana i skiriu!!! Man idomu kokia A.Skucio sveikata ir kaip jis jauciasi?

to v.r.
2010-11-21 20:14

skubiai vaistukų gerti :)

Palikite komentarą