haha
2016-03-30 13:28

Įdomu, ką darys valdininkai su svečiais, nes jie visi su malonumu išgerdavo šventės metu bokalą alaus. o ypač lenkai ir ne tik alaus. Pasirodysim kaip visiški alkocholikai, kurie negali net alaus bokalo išgerti, nes po to nesustoja, arba pradeda kvailioti. Toks draudimas - tai visiškas nonsensas. Tik nereikia š ..... malti, kad šventės metu daug šlitiniuojančių ir prigėrusių. Čia palaikančių draudimus fantazijų vaisisu. O kas negali visiškai išgerti alaus (niekuomet jo neskaičiau alkocholiu, nes reikia būti kupranugariui ir išgerti nemažą kiekį alaus, kad taptum girtas) tas tegul gydosi, koduojasi, bet tegul savo negalios neprimeta kitiems. Toks mūsų "valdančiųjų" sprendimas- tai labai jau silpnas politinis šou. Tuo labiau, kad ir Mičiulis ir Kniukšta ir Statkus ir Linas Stankus ir net Skurvydienė nera abstinentai. Ant kiek reikia būti nemąstančiais, kad tokiu būdu save "šventais" reklamuotis. Valio, per šventes šašlykus galėsite kefyru užsigerti.

panašu, kad
2016-03-16 20:19

verslininkai labiau vertina geriančius (matyt, ypatingai verting klientai - mėlynanosiai?), nes jei negeri - tai ir valgyti negausi :-DDDD

pritariu
2016-03-14 20:46

aš tik už šventes be alkoholio. Ir ne valdžia kalta kad patys nemokam švęsti be alkoholio, jei nemokam - vadinasi išmoksim. Nežinau ar kam prideda linksmumo matant kaip jaunimas elgiasi neblaivus? Laikas atėjo šventėms be svaigalų. Ačiū jos iniciatoriams.

nujo
2016-03-09 13:20

Pagaliau nebus gėda į šventę su vaikais ateiti. O kas nori išgerti tam yra kavinės....

jaronims
2016-03-07 13:34

ko cia gincyjates pravirsiu viena kita statinaite misko pasakos alkaguolis valdo valde ir valdys

nereikia
2016-03-07 09:26

alkoholio. Nenutokš, jei negalės alaus nusipirkti.

Oho
2016-03-06 11:33

Kokie "kilnūs" Tauragės viarslinynkai... Jei neleisit prigirdyti žmonių, net nemaitinsim!!! Taip kovojam už Lietuvos išblaivinimą?.. Gėda.

morta
2016-03-05 17:38

tik,nereikia tiems verslininkams dejuot,,visi zino,kad gautas pajamas per tokias sventes,jie tiksliai neparodo,o beltas buna ,kaip puses metu ,ju maza verslo..tik,ar taip toliau elgdamiesi mes sukrsime stipre Lietuvos ekonomika...o,paskui mokytojai dejuoja,kad jiems mazi atlyginimai(o is kur moket,jei biudzetas "kiauras"),pensininkai,kad pensijos mazos...atsimenu,kai vaikysteje eidavome su tevais i Taurages mieste organizuojamas sventes,tai maista patys tevai atsinesdavo,ir dardavo sunestinni stala su giminaiciais ir draugais,ir gerimu,nusipirke is parduotuvi turedavo pakankamai..ir nebudavo jokiu mustyniu,..jei,kas ir padaugindavo alaus ar dektines,tai,salia numigdavo ant zoles,o draugai ir gimines ji priziuredavo,..visiems budavo lnksma,ir smagu,nuo "Klebono " kalno stebeti daunu ir sokiu svebtes,ar miesto organizuojamus renginius...

as
2016-03-05 11:40

Labai teisingai,kad nebus alkoholio :) Pats laikas svesti blaiviai, neziurekim i vokiecius ar dar kazka kita. Mes LIETUVIAI tad nepamirskim to niekada.Protinga tauta-blaivi tauta!

nemaitinsit
2016-03-05 10:37

jus atsiras tu kurie maitns ir be alkoholo

Palikite komentarą