Žvejys To Žvejui
2010-12-30 20:56

Va man siustas ir ima kaip patys gaudo seneles su korvalolio buteliukais ir porą cigarečių pakelių irpatys tempia sau viską fūromis.AR DAŠUTO PATRIOTE KĄ NORĖJAU PARAŠYTI.Aš ne apie varganą žmogelį,norintį dasidurti porą litų ant duonos,parduodant cigarečių pakelį ,rašau,bet apie tokius parazitus, kuriuos kuriuos rusai vadina : ``OBOROTNI V PAGONACH``.DAĖJO,AR VĖL Į DAUSAS RAŠYSI?

To Žvejui
2010-12-29 07:42

Tavo mastymas,nesamoningas ir klaidinamas stukalinimas - parodo kokią purviną sielą žmogus savy turi,....ir kažin ar ji kuomet apsivalys. Matomai neturi savo problemų,kad kitų gyvenimuose kapstaisi.Pirma apsišluok savo kieme...,tik po to dairykis į kitus kiemus,...be to yra geras patarimas: Nekask kitam duobės,nes pats(i) įkrisi...ir dar giliau,nei manai. Koks čia virusas provokacinių stukačių užsiveisė,kad daugelis tiesiog savy malonumą jaučia kaip kitam bloga padaryti. Atvirkščiai-jau metų pabaiga artėja ir geriau bent vieną gerą darbą padarytum, nei blogį skleistum,...nes kiti metai dešimteriopai atsilygins už blogį-blogiu,už gėrį-gėriu.Sėkmės pamastymui....

to To Žvejui
2010-12-28 09:14

O mano vardas Edita,tarp kitko,ką tu čia mane vištgaidžiu skaitai.man šlykštu kai to0kius fūromis varančius užstoja o senutes su ``Korvalolio`` buteliukais gaudo,tokie kontržvalgybininkai.Čia kaip tie prisprogę kelių policininkai gaudantys išgėrusius.Iš tavęs boba kaip iš manęs vyras.

To Žvejui
2010-12-26 18:13

Esu tik skaitytoja kurjerio,...bet pakraupau, kai perskaičiau komentarus-ir kiek yra pradažnų škurų,...tokių kaip tu...Na gerai tu kažką žinai,tai ko taip loji per eterį,...su tavim ekstremalioje situacijoje, kad ir karo metu, yra išvis pavojinga net šalia stovėti,...ir kas čia pasidarė su vyrais kad taip suskystėjo , kaip turgaus bobos vapalioja-tokiems visiems kovo 8-osios proga puokštę gėlyčių įbrukti reiktų. Manau,kad todėl ir vyksta chaosas Lietuvoje, kai vyrai jau nebe vyrais tapo,...o turginėmis bobšėmis,...keiskite amžiaus klaidą-vyrų išsigimimą,o tai visiška proto ir likimo degradacija gresia daugeliui....Ei tu,žvejy-būk vyras, o ne niekus tauzyk,...mane tiesiog krečia nuo tokių,...kita vertus-įdomu ką tu pakišti šiuo komentaru nori, tarp eilučių skaitosi, kad ne įvardintas žmogus tave domina...,o visai kas kita...ir netikiu kad tokiems kaip tu būtų bent kokia sėkmė ateinančiais,...tiesiog netikiu ir tiek. Su Naujaisiais artėjančiais metais visus...ir būkime pagarbos vertais žmonėmis, tik ne tokiais kaip kai kurie ....

g.
2010-12-23 04:54

Taurages policijos pareigunai taip pat surinkti .Labai gerai M. Pumputis dirbo babces po turgu gaude o pats uz kontrobandos kelia buvo "atsakingas".Tai ka p.Rudminai,p.Lesnickai savo pavaldinius nesuziurejote.Uz tai gal medaliu vel gausite?

rrrrrr
2010-12-22 02:53

muzikai snekate nesamoners nieko nezinodami pridarykit snukius kaimai ble jus ,tik duoda muzikam pasireiksti iskart visi protingi patampate muzikai ,,

Žvejys
2010-12-20 16:04

O kad pas``Plūdę``šmoną padarytų fermoje ir Vainuto kelio pakraštyje esančioje apleistoje fermoje,kur būdavo fūros šaldytuvų ir kitos technikos sukrauta,ot galų prilandžiotų.Na bet jis buvęs pasienio kontražvalgybininkas ir dar saugumietis,tai jo juk savi nepakuos nes didelės galvos pradės lakstyti,o mūsų agurkėlių armija manau trečdaliu sumažėtų.Kaip visada gaudo tik smulkmę-iešmininkus.

Rimukui
2010-12-20 15:49

Rimukai vežk iš garažo cyzų dėžes pas uošvių į Kunigiškius,bo tie rupkės ir tave supakuos,nepažiūrėję kad buvai didelis agurkų vadas.

Nesulaukiu
2010-12-20 15:33

Prie ``Šviesoforo``jau atvedė,o kada atves prie``Skuterio``?

Įdomu
2010-12-20 15:30

O kada bus uždarinėjami vietos kontrabandininkų ``stogai`` su uniformomis,kurie patys nespjauna į rūkalus ir tempia į sklepus maišais?Ar ta chėbra ir toliau nusikaltinės nebaudžiama?

Palikite komentarą