to taip
2016-02-22 14:21

net sarkastisko juokelio nesugebat parasyt.gal geriau net nebandyt?! bent protingiau atrodys.

to "dieve"
2016-02-22 13:45

Dievo vardo neminekit bereikalo...tai nuodeme...

ramiai
2016-02-22 12:45

patys saukia, kad neapsimoka, privatininku reikia - rageliai baseinukui. aciu stankams ir miciuliui. kol biznio nebus, nebus ir baseino. sportas stankams ir nerupi, taip kad ramu to klausimu. basta

taip
2016-02-22 12:36

tikrai prisidirbo tarybos narys.. Turetu atsiprasyti musu gerbiamo pono Seimo nario Dariaus. Ne Seimo nario Dariaus cia reikalas rupintis Taurages reikalais ir dar baseinu pinigu ieskoti. Jo reikalas yra - "BUTI SEIMO NARIU" .. :)

nuomone
2016-02-22 12:12

lineliui iki dariaus, kaip iki marso - gal kazkada kosmose

to tik stebetojas
2016-02-22 11:43

Ačiū už nuorodą į Facebook diskusiją. Paskaičiau ir aš. Jei savivaldybės tarybos metu vieno nario mestą repliką apie atsiprašymus dėl negauto finansavimo baseinui laikiau tik netyčiniu liapsusu (emocijoms imant viršų), tai dabar matau, kad tokio pobūdžio komentarai jam jokia naujiena. Kalba eina jau ne apie nusikalbėjimus, bet apie akivaizdų kompetencijos trūkumą ir situacijos neišmanymą, ką jau kalbėti apie žemo lygio politikavimą ir kitų įžeidinėjimą. Replikos apie savų darbų rodymą nemenkinant kitų žmonių atrodo teisingos, bet pačio tarybos nario tokio principo ignoravimas yra labiau negu akivaizdus. Siūlyčiau nevarginti tauragiškių savo nekompetencija, nes atrodo, kad tarybos nario kėdė šiam žmogui yra gerokai per didelė.

nu nu
2016-02-22 11:27

Reikia tik dziaugtis, kad tokie zmones gryzo i Taurage... ir nereikia kviesti is kitu miestu...Meras irgi turejo imone, ko negalejo toliau dirbti ten? Tik speje ateiti i valdzia, pasididino sau atlyginimus,... ka cia kalbeti ir bereikalo gincytis...dar nebuvo ir greit nebus,kad turetume ne savo interesams atstovaujancia valdzia... bet manau seimo narys yra aukstesnes instancijos atstovas nei musu savivaldos klerkai? tai gal geriau mato is sono kas darosi...ir nera jo nuomone tokia niekine?

tauragiske
2016-02-22 11:21

o kad tevas sunui sukure darbo vieta (silta kedute) tai faktas akivaizdus, toli jums su savo sazine iki siandieninio mero. Merui stiprybes !

tik stebetejas
2016-02-22 10:30

Turime bent viena karta normalu seimo nari... be skandalu, korektiska,atsakinga,turinti savo nuomone,pazysta Taurages zmones ( ne tai kai atvazeveliai is kitu miestu...ilekia i Taurage del savo interesu ir lekia atgal), Gerb. Darius dar jaunas politiniuose vandenyse.... bet kai kas tures pasiraitoje rankoves paieskoti jam konkurento :) taip kad isterija puola ne tuos ,kuriuos cia mini komentatoriai... Nerisu visiskai seimo nario prie tevo...tai visikai kitas zmogus...novatoriskas! zinoma, gerai kad tevas turi patirties,ir gali sunu pamokyti...O aplamai tai keista, kodel reikia piktintis, kai seimo narys seka Taurages gyvenima? tam juk jis ir isrinktas? Dar sita straipsni stebejau "facebooke", tai labai nusivyliau zmogumi,kuris budamas dabar naujoje valdzioje, Taurages tarybos nariu,raso tokius komentarus...tai neprideda gero ivaizdzio...

dieve
2016-02-22 09:49

dieve , smegenų plovimas, kokie mes geri o visi kiti blogi, ir vieni ir kiti tokie patys, tik vieni jau prisiplėšė, ir dar nori prie lovio pabūti, o kiti tik dabar plėšia ir daro nesamones. Įš kokio aūlo išlindo tėvelio sūnelis, iš to paties , tik kėdutę tėvelis nupirko tikėdamasis nebūti nujunkytas nuo paršavedės , iš jo politikikas , kaip iš mano kalės santechnikas. Nieko daugiau nemoka tik juodinti vieni kitus pagalius kaišioti ir verkti apie savo gėrį. Ar to mes verti, kai valdžia apsoliučiai nesiskaito su paprastu žmogum, demonstruoja aroganciją, ir pasikėlimą.

Palikite komentarą