to ?????????????????????
2016-02-19 17:47

Kodėl policininkai,gaisrininkai ar med,seserys nestreikuoja ir nereikalauja pakelti atlyginimus pedagogams? Gal pakelkite užpakalius nuo sofų ir prisidėkite prie mokytojų, pezate marazmus.

(:
2016-02-19 17:44

Skaitant kai kuriuos komentarus susidaro įspūdis, jog ne visi suvokia, ką reiškia kvalifikuotas darbas su aukštuoju išsilavinimu ir nekvalifikuotas. Valdžia užmiršo, jog mokytojo etatas 18 kontaktinių pamokų, už kurias normalioje valstybėje mokytojas turėtų oriai pragyventi. Mokytojai dažnai dirba perpildytose klasėse ir virškrūvius savo sveikatos sąskaita. Minimali alga sparčiais tempais artėja prie mokytojų algos. STREIKAS reikalingas dar ir tam, kad jauni žmonės ateitų dirbti į mokyklas, nes mokytojų amžiaus vidurkis apie 50 m. Greit nebus kam dėstyti matematikos, fizikos, chemijos. Matyt juos pakeis komentatorius TĖVAS.

?????????????????????????????????
2016-02-19 17:42

būtų reikalinga visiems piliečiams pakelti algas ir pensijas ir nutraukti pensininkų genocidą. Bet iš ko atimti, mokytojų algos didesnės, gal suvienodinti , kodėl mokytojai kartu nereikalauja padidinti atlyginimus ir pensijas kelis kartus mažiau už juos gaunantiems?

pedagogė
2016-02-19 16:00

šAUNUOLIAI MOKYTOJAI!!! Įdomu ,o kur pabrukę uodegas tūno darželių pedagogai???O gal direktorės neleidžia streikuoti,juk jos visada visko bijo.. ir žmones slopina.Juk dėl jų atlyginimų čia didžiausias triukšmas,o nori,kad mokytojai jiems iškovotų pinigus.NEGRAŽU IR NEGARBINGA SVETIMOMIS RANKOMIS ŽARIJAS ŽARSTYTI,UŽ SAVE REIKIA PATIEMS PAKOVOTI.Atsitieskit ,darželinukai,jūs didelė jėga-jūs streikuosit,tėvai neišeis į darbus....grandininė reakcija,gal ir kiti pajudės,užtenka kentėti,mokykitės iš graikų,prancūzų,o mes tik verkiam ir tylim...avinų banda.

petras
2016-02-19 15:48

ir taip jau striuka,,,,tai dar ir normalu vyra pagramancio direktoriu atleido ,,,,,teks turbut atsiprasyt

visisai
2016-02-19 14:44

palakau mokytojus tai musu sviesuomene ir ju triusas turi buti deramai ivertintas nes nuo ju motyvacijos dirbti priklauso musu vaiku atetis tad nesipiktinkit o prisijunkit atejo metas pakovuoti

nesuprantu
2016-02-19 14:10

kodėl kai kurie tėveliai galvoja,kad mokytojas dirba tik pusė dienos??????Jei esi ir klasės auklėtojas su 25 mokiniais,darbas vyksta vos ne 24 val per parą,nes yra visokių problemų,visokių šeimų.Girti tėvai skambina naktimis ir sprendžia vaikų problemas. Mokytojas grįžęs namo "daro namų darbus"-tai ir darbų taisymas,pasiruošimas pamokoms,užduotys,projektai ir t.t.Nereikalingų popierių pildymas. Tik tas kurių šeimose yra mokytojų puikiai mato kiek laiko dar yra dirbama namie.Atliekamas ir toks darbas,kuris yra neapmokamas.Kodėl mokytojas šeštadienį už dyką turi važiuoti su Jūsų vaikais į eskursiją????Ar norėtumėte tokios atsakomybės????? Su suaugusiais dirbant kyla nesklandumų,o su vaikais ......... Beje,kadangi savivaldybė nustato apmokėjimo koeficientus,nuo spalio 1 dienos daugelio mokytojų atlyginimai buvo nurėžti.Privertė pasirašyti,kad sutinka savo noru.Žiauru.......

mokinės tėvas
2016-02-19 13:58

Palaikau 1000%, valdžios cinizmas-beribis!

=iop
2016-02-19 13:50

Kas trukdo visiems KOMENTATORIAMS, EITI IR PADIRBĖTI Į MOKYKLĄ, JUK IR PROGRAMA YRA ""RENKUOSI MOKYTI", TAD PIRMYN, LAUKIAM, PASIDALINSIM PATIRTIMI, PADĖSIM, PATARSIM, KUO GALĖSIM, KAD PO MĖNESIO NEIŠEITUMĖT IŠ PROTO, NUO ŠVIETIMO "POLITIKOS".

to optimistas
2016-02-19 12:32

Kaip gražiai ir poetiškai pavadinote "liūdnasis" švietimo skyriaus riteris.

Palikite komentarą