>>>>Dirbęs >?
2016-02-05 21:54

Jei ką ir mokate sukurti, linkiu tai susikurti sau pačiam. Verkšlenu ne aš, o Jūs. Nors nesu nei pinigų maišas, nei žmogus, kuris moka uždirbtus iš verslo atlyginimus kitiems. Susidūriau gyvenime su visokiais darbdaviais, bet nevertinu jų pagal vieną matą. Tik pastebėjau, kad dabar labiausiai linkę gyvenimu skųstis tinginiai ir demagogai. Tokių kartais aplink matau gana gausiai, nors kartu noriu pastebėti, kad padaugėjo veiklių žmonių, kurie turi noro ir iniciatyvos vystyti veiklas savarankiškai ir nelaukia kieno nors malonės. Man kažkaip keista, kad nuo vieno aprašyto renginio buvo pereita prie kitokio pobūdžio svarstymų visai ne straipsnio tema. Nors Bagdono nepažįstu, bet kiek teko apie jį išgirsti, jis nėra mamytukas, kuriam ašarėlės trykšta apie blogą Lietuvos valstybę galvojant. Manau tai pavyzdys, kuris įrodė, kad asmeninė iniciatyva gali daug. Ko gero jisai negalvoja, kad Lietuva vien purvina Marijos žemė. Džiaugiuosi, kad ir Tauragėje yra jaunų žmonių, kurie nėra ištižę dangaus malonių išsiilgę nieko neveikiantys savimylos, o turi idėjų ir jas patys įgyvendina.

>>>>>Dirbęs >?
2016-02-05 21:16

Iš Tamstos komentarų, prijaučiančių Lietuvos ekonomikos ir verslo korifėjams ir sugebantiems mokėti tik minimumą, jaučiasi ar tik nebūsite vienas iš jų. Dažnai pasirodo, kad tokius papurčius dažnai surandami juodosios buhalterijos sąsiuviniai ir vokelių krūvos...... Norėtumėte, kad Jums sukurčiau dar ir verslo planą. Juk visvien viską sugadintumėt :-D

>>>>>Dirbęs >?
2016-02-05 20:28

Niekada nedirbau už žeminantį 300 eurų atlyginimą ir nedirbsiu. O, Tamsta, ir toliau neverkšlendamas lenkite kuprą prieš savo mylimą darbdavį sugebantį mokėti tik tiek (o galbūt pats tik tiek tesugebate). Sėkmės. Beje, apsišviesti linkėčiau pačiam.

>>>>Dirbęs >?
2016-02-05 07:09

Noriu priminti, kad Tamsta neatsakėte ir kai kuriuos klausimus. Tai tikrai dabar turite nuostabų darbą ir kitiems tokį galite rekomenduoti ar pats esate darbdavys ir norite pasiūlyti savo sukurtas gerai apmokamas darbo vietas? Antra, paties kalbos kultūra tokio lygio, kad prasilenkia su bet kokiu padoriu bendravimu. Normalioje įstaigoje taip bendraujančio žmogaus joks darbdavys nepakęstų, nes atbaidytų klientus, trikdytų įstaigos darbą. Kiek girdėjau, biudžetinių įstaigų darbuotojams taip pat keliami reikalavimai dėl bendravimo kultūros. Turbūt dėl Jūsų ūmaus charakterio iš ten ir išmetė, todėl siuntate. Manau jei kreipsiuos dėl kitus žeminančių komentarų turinio, turėsiu progos sužinoti kas per tautos šviesuolis esate. Linkiu, kad Jus nuostabioji Marijos žemė mylėtų, globotų , laimintų ir apšviestų. Daug laimės ir vidinės ramybės Jums.

KAZKAS
2016-02-03 13:32

Is kepures salika pasidare.

Tiesos popiete
2016-02-03 12:30

taurages zinioms labai toli iki kurjerio ir bagdono

123
2016-02-03 10:52

Ir kaip taip Bagdonas paverges "Taurages kurjeri"

>>>Dirbęs >?
2016-02-03 10:11

Ir dar, tamsuoli verge. Atlyginimas už savaitgalius nėra premija. Visame civilizuotame pasaulyje dvigubas apmokėjimas yra normalus dalykas.

>>>Dirbęs >?
2016-02-03 10:08

Vergo mentalitetą turi tamsta. Dėl tokių kai tu miela lietuvėlė ir neišbrenda iš šiknaskylės. Verslininkai jau prirodė į duris tiek, kad virš 40 000 pernai paliko Marijos žemę ir nebeturi darbuotojų.

>Dirbęs >?
2016-02-03 09:26

Verkšlentojas (-a) atsirado. Matyt, tiek ir dirbote, kad 300 Eur. gavote. Padirbėkit verslo įmonėse ir suprasit kokie ten įstatymai galioja ir kiek ir už ką moka. Iš to kas parašyta, matyt, tikrai savo kaip asmenybės problemų turite ir esate susireikšminęs (-usi) . Tokių verksnių verslo įmonės vengia iš tolo arba parodo duris. Kiek žinau biudžetininkai palyginus su versle dirbančiais gyvena geriau. Gal ten jų ir neapipila pinigais, nes kiek girdėjau skiria vien tik atlyginimams, o ne premijoms mokėti. Mano vaikui, kuris dirbo ir savaitgaliais prekyboje, irgi atiduodavo išeigines kitomis dienomis, dirbo pagal grafiką ir dvigubai mokėdavo tik už darbą per šventes. Mano pažįstamo sūnui už gerą darbą verslo įmonės vadovas davė padėką (tokį popierių rėmelyje). Tikrai ten skatina:) O gal norėtumėt būti darbdaviu, sukurti darbo vietas kitiems ir visomis progomis mokėti dvigubai ir premijuoti? Labai laukčiau Jūsų pasiūlymo:)

Palikite komentarą