pirslys
2016-01-29 18:50

Verta dėmesio bernu

Mote
2016-01-25 18:16

pats baisiausias yra psichologinis smurtas. Ne tas vienas atvejis, kai žentai puola uošves, reiškia nepasitenkinimą. Aplinkoje daug tokių „žentų“, kurie tik ir dejuoja neturintys pinigų, tik viską laukia iš uošvienės gauti, o savus pinigėlius alučiui, degtinei, pramogoms panaudoja. Svarbiausia, kad buvusios Mamų dukrytės paklūsta tokiems vėjavaikiams, ir abu puola Mamytę-Uošvę, panaudoja ne tik „o tu“, bet visus bjauriausius keiksmažodžius, kad tik pajėgtų paskutinę pensiją išgauti..

„Aukso puodas“
2016-01-25 16:32

Uošvienė šaunuolė, reikėjo anksčiau tą žingsnį žengti, ne po televizijos laidas pažeminimą kęsti, tujinimą klausyti. Kalčiausios yra pačios panelės, kad su tokiu „...“gyvena, mylisi, vaikus gimdo, ir dar kaip antroji laidoje jį „aukso puodu“ vadina, mob. kalba, kenčia.

demesio
2016-01-20 14:53

jie patys pasikviete, tai ko burbat?

dun-dun
2016-01-18 22:29

Cirkas atvažiavo į ožnugarį!

Julija
2016-01-18 13:16

Laimingai pasibaigęs baisus įvykis atskleidžia labai daug blogio. Tačiau šį kartą norisi kalbėti ne apie agresyvų girtuoklį, o apie televiziją. Nežinau idiotiškesnių laidų, kaip TV PAGALBA ir VALANDOS. Labai retai jose pamatysi sąžiningai ir jautriai parodytą mūsų gyvenimo išvirkščiąją pusę, dažniausiai tai klaikios patyčios. Retai žiūriu tokias laidas, bet buvo iškilęs reikalas keletą pažiūrėti, tai pakraupau, kaip nepaisoma žmogaus teisių, nesilaikoma Žurnalistų etikos kodekso. Kritikuoti galima ir reikia, bet nevalia tyčiotis iš šiokio ar tokio žmogaus (o paskui stebimės, iš kur vaikai išmoksta patyčių, esą kalti tėvai). Priminsiu tik vieną vaizdelį iš vienos tokios laidos. Kalba ėjo apie kažkokius pinigus, nedidelę sumą, šaumenai (jie nėra žurnalistai) atvyko padėti. Skolos reikalautojas buvo sužalota koja, rėmėsi lazda, kaltininkė, arši moteriškė jį, atvykusį su šoumenais, išplūdo, pastūmė. Žmogus apvirto ant sniego. Apgailėtinas vaizdas, tačiau šoumenams jis pasirodė nuostabus, daugybę kartų rodę jį griūvantį, mėgavosi... ir parodė pavyzdį kitiems. Ar įvykis Batakiuose padės šioms televizijoms atsipeikėti? Turbūt ne. Laikas nuo laiko vis atsiranda mėšlinų laidų. Būtų dar baisiau, jei žinotume, kaip jos kuriamos. Iš patirties įtariu, kad kai kurie degradavę žmonės yra samdomi, gauna pinigų, kad būtų šlykščiai parodyti. Taip manyti leidžia žinojimas, kaip vienoje TV buvo kuriama laida, kuri, berods, vadinosi teismas. Ten samdė varganus žmonės, juos valgydino, girdė, perrengdavo, duodavo pinigų, kad tik sutiktų vaidinti. Kartą, kai nebuvo kam vaidinti, viena iš rajone gyvenančių jos talkininkių pati dalyvavo skolos byloje. Buvo užsidėjusi peruką, bet vis tiek buvo galima pažinti...

Regina
2016-01-17 15:48

Gerai kad pas ji jau atėmė kirvi ir kardą.Mano miškas yra netoli, tai visada randu iskirstus medžius .Dabar galės mano miškas ramiai zaliuoti,pauksteliai ciulbeti.

Regina
2016-01-17 15:48

Gerai kad pas ji jau atėmė kirvi ir kardą.Mano miškas yra netoli, tai visada randu iskirstus medžius .Dabar galės mano miškas ramiai zaliuoti,pauksteliai ciulbeti.

Jie
2016-01-15 12:50

neturi jokiu teisiu nei juridiniu teisiu kistis i zmoniu gyveninus,Tik daro sou is kvailiu.

liudna
2016-01-15 08:39

paskaicius komentarus,toks jausmas kad beveik visi rasantys tokie pat kaip tas psihas.....tiesiog liudna ........

Palikite komentarą