Kodėl tylite apie tai komisare ?...
2016-01-07 05:33

Va manytina dėl ko Tauragėje nebaudžiami siautėja senukų terorizuotojai grąsinantys nužudyti net mažametes mergaites ir bulisovu nutraukiamos bylos,už, ką "Kurjeryje" jiems dėkojant viešai. Ir metų metais teistam už terorizavimą , psichiatro įskaitoje stovinčiam, Aisčiui Regimantui grasinant sukapoti gabalais Rezgį ir susidoroti su jo šeimą ir mažamete dūkra, bei daužanta savaitėkmis jiems langus, policijai negaudant jo net sėdint rezgio kaimyno malkinėje, o policininkams atvažiavus net su kalašnikovo automatais, nei ponas Žebelys nei policijos komisaras nieko nedaro, gaudami solidžias mokesčių mokėtojų algas, bausdami tik tokius kaip ponas Virkietis !!! Manytina jų samdomam banditui, metais terorizuojančiam Tauragę ir gaunant po 100 litų klouniškas baudas,nuo manytina baustinų šeimyninės Tauragės temidės atstovų. Va koks pas mus teisingumas, kuriuo pagaliau ,manytina susidomės ir saugumas ir STT bei naujas gen. prokuratūros valdžia. : laisvaslaikrastis.lt/1268-mires-kalinys-priesmirtiniame-laiske-kaltina-teisejus-jo-nuzudymu

pėstysis
2016-01-06 10:10

eini sau namo nikam nieko nesakai nieko nedarai ,iš alaus baro išgęręs 2 bokalus alaus ,truputį slysteli,važiuoja pro šalį mentai ,kitap jų nepavadinsi sustoja įmašiną ,įpūti į alkotesterį 0,65 promiles ir surašo protokolą .Vadinasi reikia uždaryti barus restoranus nes kiekvienas atėjas į restoraną ar alaus barą truputį išgėręs tikrai ipūs 0,65 promiles.Ti kaip gali jausti pagarbą policijos pareigūnams,jie eiti iš baro su lengvu girtumu netriukšmaudamas ,eiti namo negali.

R
2016-01-04 11:49

Visiškai sutinku su Petru ir Zeniumi ,jiems svarbiausia nubausti tuos,kas ant šaligatvio automobilį pasistato,pats baisiausias nusižengimas ,nors niekam netrukdo,o viršyti greitį,nerodyti posūkių.

Zenius
2015-12-30 16:22

sutinku su Pėte, jei yra kelio ženklas "gyvenvietė" tai joje galioja ir to ženklo aprašytos taisyklės, greitis iki 20 km per val. Neremontuoti automobilio, netriukšmauti ir t.t. O dabar pristatyta ženklų draudžiančių sustoti, stovėti ir dar velniai žino kokių. Kam ties laiptinėmis tos užbrauktos juostos, ką jos reiškia jei nėra priekyje ar gale juostų jokio ženklo nurodančio jų paskirtį? Jokios logikos tik sumaištis. Mieste išties važinėja daug "kaušų". Rikiuojasi nerodydami posūkio signalų, jei galėtų dar ir stop signalo žibintus atjungtų bet jau čia to negali padaryti, matai, tokia mašinos sandara.

Petras
2015-12-29 06:07

Labai nemalonu skaityti tokius straipsnius,kuriuose pajauti,kiek galimų žmogžudžių važinėja keliuose.Pagalvoji negi tiek yra baisių vairuotojų,kuriems nusispiaut į kitų sužalojimus net gyvybės atėmimus.Kai tiek užfiksuota kelių pažeidėjų,o kiek jų praslydo pro patikras tiesiog baisu,bet kelia ir nuostabą tai,kai tiek pažeidėjų važinėja keliuose ir Tauragės miesto gatvėse,bet kelių policija važinėja po gyvenamuosius kvartalus ir ieško vairuotojų,kuris truputi ne taip pastatė savo automašiną,gal kelis centimetrus jo mašina pastatyta gatvėje išsikišusi,gal pastatė prie daugiabučio įėjimo ir nubėgo senelės atsivesti nuvežimui pas daktarą ir taip ieško priekabių,tiesiog norėdami pasirodyti,kad dirba ir rodo statistinius davinius ot kiek aš pagavau pažeidėjų,Idomu kiek nubausta mieste už greičio viršijimą,už pažeidimus persirikiuojant t.y nerodant posūkių signalų,Norime tai žinoti ir kaip tai atrodo bendrame kontekste

Palikite komentarą