,,Vairuotojui- kelininkui''
2015-12-05 00:46

Rašinėji , kad stiklai apšalę , ar buvai ten ? Ar matei ? Jeigu neįžiūrėjai , tai pasakysiu tau žvairį , kad mašinos priekinis stiklas įgavo balzganą spalvą jam sutrūkinėjus po automobilių susidūrimo ir atšokus nuo stiklo viduje esančios plėvelės . Na o nukentėjusios turėtų žalą iš kelininkų išsireikalauti teisminiu keliu. Įdomu , kad greitai po auto įvykio kelininkai vis dėl sugebėjo to tame kelio ruože labai stipriai pabarstyti druskos mišiniu . Kad avarijos vietoje buvo ,,čiuožykla '' liudijo greitukės ir gaisrinės mašinų vairuotojai , kuriems sunku buvo išlipus iš mašinų pradėti dirbti dėl slidaus kelio .NET VĖLIAU ATVAŽIAVĘ POLICIJOS PAREIGŪNAI PASTEBĖJO , KAD LABAI SLIDI IR LEDU PASIDENGUSI KELIO DANGA BUVO. JEIGU KELININKAI KIEKVIENO STAIGAUS IR SLIDAUS POSŪKIO NEPABARSTYS ,- tai gal tada ir traumatologų prie kiekvieno sužeisto nepastatysi ,- juk jų yra mažiau nei sužeistų slidžiame kelyje , tegul miršta nukentėjusieji. Ponai kelininkai , bandote ,,skalbti ''' savo purvinus mundurus , tačiau tuo nesumažinsite auto įvykio aukų skausmo !

Vairuotojas
2015-12-03 20:38

Visiems burnotojams, į save pasižiūrėkit prieš kaltindami kelininkus lakstot kaip vasara prie +25 sausu asfaltu. Užmirškit vasara senai baigės, tad laikas keisti įpročius sulėtinti ant vingių, posukių ir nereiks verkšlenti, kad automobilis pasidarė kaip karvė ant ledo. Kelininkai prie kiek vieno kampo ne pribarstys, o ir biudžetas skylėtas, kai aplink vieni vagys. Reikia galva mastyti o ne antru galu. Visada vertinti kelio būklę. Beje ir langus derėtų atsitirpdyti normaliai, ne kaip kur daugiau kai puse stiklo apledėja.

to gyventoja melioratorių g-vės
2015-12-03 07:50

Matyt nebuvai nuėjusi už Tauragės ribos... Taip- miesto ribose pabarstyta, gatvės nebuvo slidžios, bet už miesto ribos- čiuožykla. Tad nepaistyk niekų.

2015-12-03 06:22

pritariu, pačios kaltos, kad avariją padarė. Reikia važinėti su nauja mašina. Neturi? pati kalta, kad neuždirbi tiek. Tegul važinėja neslidžiais keliais, pati kalta, kad nenusivalė. Reikėjo įkalt, girti taip nesusižaloja. O išvis, gal geriau tegul kraustos į šiltesnius kraštus. Pati kalta. Šiandien ji pati kalta, rytoj bus JŪSŲ vaikai patys kalti, kad suaugę neatsakingai žiūri į savo pareigas.

nordland
2015-12-02 21:43

kelininkai neisspres visu musu problemu. pirmoje eileje reikia paciam savimi rupintis - jei kelias slidus, tai ir vaziuoji kaip slidziu keliu, cia vairuotojo pareiga atsizvelgti i eismo salygas.

minusas kelininkams
2015-12-02 20:20

Siryt visi rajoniniai keliai buvo tragiski, musu kelininkai visai atprato nuo ziemos.....puse 7 isvaziavau i Silute, nuo pozerunu ziedo iskart ledas link zygaiciu, ir taip iki Zem. Naumiescio. Pamirsta viskas, vaikai stotelese stovi, auto ciuozineja, neblogai....svarbu magistralinis pabarstytas is vakaro, galima pamiegoti....Ziemos tarnyba surimtekit, ar auku laukiat?

patarimas
2015-12-02 16:12

nelekit kaip nuo birkos nutruke ir viskas bus ok

vel audi
2015-12-02 15:58

kazkodel ne bmw, matyt ne masinoje esme

gyventoja melioratorių g-vės
2015-12-02 15:50

Kiekvieną rytą, ši gatvė Melioratorių , yra barstoma. Atrodo gal ir nereikėtų tos druskų mišinio pilti , bet tikrai yra gerai prižiūrima, jeigu nežinot nerašinėkit. Nes aš gyvenu prie tos gatvės, Gatvė tikrai gerai prižiūrima.Pagyrimo verti kelininkai.

KOMA
2015-12-02 12:43

matyt paemusios ar pagiringos buvo

Palikite komentarą