niekas
2007-11-30 12:16

As nesu nei uz gejus, nei uz lesbietes, bet visa sita rasliava vemti vercia. Kurjerio darbuotojai elgiasi tiesiog netaktiskai, leisdami pletoti diskusijas ne i tema ir uzgaulioti zmones, kokie jie bebutu: juk, pavyzdziui, Renaldas Malychas neapsidziaugtu, jei jo adresu pradetu piltis pamazgos. Juk tiek nedaug reikia- tik fantazijos, ir gali tapti bet kuo...

gal
2007-11-29 17:48

manau kai kam truxta kulturos, bet gerai kad yra diskutuojama, vieni pritaria, kiti ne, vieni piktinasi, kiti - dziaugiasi. svarbu, kad kuo maziau abejingumo:) kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu, geriau, kad jos butu susijusios su tema.

2 to niekas
2007-11-29 17:35

O kuris straipsnis susijes su homoseksualiu paziuru skleidimu? Tiek kurjery, tiek TB tokiu dalyku neteko skaityti. Beje, tai nera pretekstas kitus zmones izeidineti. O del komentaro, kad tie, kurie turi priesinga nuomone yra arba patys homoseksualus arba yra uz tokius iskrypimus galiu pasakyti, kad nesu nei gejus, nei ju remejes. Manau, kad tai zmogaus liga, kuria galbut reiketu net gydyti, bet tai man nesuteikia teises pilti juos pamazgom ir visais imanomais (slyksciausiais) budais izeidineti. O ka skaityti sprendziu as, todel nebutina man nurodineti. Noretusi paskaityti tauragiskiu nuomone viena ar kita tema, o ne uzgauliojimus, kurie su tema visiskai nesusije.

to niekas
2007-11-29 17:14

jei nepatinka - gali ir neskaityti, niekas nevercia. laisva, demokratine valstybe. trasvestitai, lesbietes, gejai gali laisvai reiksti savo paziuras - ir nieko, tai toleruojama, jei bandoma uzdrausti - tuomet saukiama, kad ribojama laisve i zodi ar veiksma, jei atsiranda kita nuomone kuri nepakanti sioms seksualinems mazumoms, vel kazkam nepatinka, o nepatinka tiems, kurie arba uz tokius iskrypimus arba patys tokie yra. komentaruose minimas asmuo - ats sia tiesa pripazista, todel naturlau kad kazkam uzkliuva.

to niekas
2007-11-29 15:53

O man jau pradeda atrodyti, kad kazkas is laikrascio darbuotoju tuos komentarus ir raso. Dar nebuvo atvejo, kad neparaginti kitu kurjereciai tokius komentarus pasalintu. Gerai butu, kad tie "nenusisekusios meiles" reikalai persikeltu i kita, privacia, erdve, nes jau koktu darosi skaityti straipsniu komentarus, kur 1/2 sudaro kazkokio bukaprocio izeidinejimai.

niekas
2007-11-29 14:42

Vėl ta pati melodija: laikraščio komentaruose galima atvirai tyčiotis, ir nieko! Tiesiog... Gal patys darbuotojai patiria orgazmą nuo tų nesąmonių ir atvirų pasityčiojimų?

Linas Gėjalevičius
2007-11-28 10:03

O tai kokiai partijai priklauso Doncė Semas? Tai kiek aš to Linuxo galiu prašyti? Kiek paprašau tiek man jis atkerta, kad jam nebestovi :D

2L. Jegelevičius, 2007-11-27 21:32
2007-11-28 08:33

nu ir iskrypelis esi, eik viena karta paprasyk to lino kad tave patrauktu ir baigsi kosmarus rasineti.

L. Jegelevičius
2007-11-27 19:32

Manau bauda buvo skirta neadekvačiai. Įdomu kokios buvo tos padangos deginamos radialinės ar diagonalinės? Mano daiktas yra 16 cm su vibruojančiu protektoriumi. Poną Simaitį pažįstu iš senų laikų. Geriausiai man sekasi su juo neverbaliai santykiauti mikčiojant. Ir apskritai galvoju, jog dabartinė šilumos kaina yra per didelė. Dar jeigu pakils ir elektros kilovatvalandė tai "Tauragėjų balsas" bankrutuos akimirksniu su visais žydraisiais redaktoriais.

Linas Gėjalevičius
2007-11-27 10:38

Na kad D. Simaičiui laikas į penciją tai čia samū saboi. Savu laiku geras buvo partkomo veikėjas. O dabar netikėtai ir nelauktai pasistojo sekantis klausimas. Tai tu Linukai per savo žydrajį gyvenimėlį esi bandęs moterį ar ne???

Palikite komentarą