žinančiam 2
2015-10-05 21:59

O tu policininkas, kad nebijai pagal LR BK 154 str.užlėkti už galimą žmogaus šmeižimą? Pasirašyk pavarde pirma tave patikrins,o paskui jankauską,ir bus sąžiningai.

zinanciam
2015-10-05 21:57

O tu nežinojai,kad milijonus slepiantys moka ir susitarti su mokesčių rinkėjais? O nežinojai kad manytina beveikm visi mokesčių inspektorėliai pas nelegalius meistrus mašinytes taiso kaip ir agurkėliai ir visa verchūškė - už tylėjimą. Pliurpiate čia kaip bobos. PAŽIŪRĖKITE KĄ POLICIJA METŲ METAIS, KAIP RECIDYVISTUS GAUDO, DĖL NELEGALIOS PREKYBOS-BOBUTES SU UOGOMIS IR SAVO VARGANO DARŽO GĖRYBĖMIS,KUR PUSBADŽIU GYVENA,O SPEKULIANTAI TUNKA KAIP IR CIGAREČIŲ PREKIAUTOJAI,NES JIE MANYTINA KUR REIKIA IR KAM REIKIA SUSIMOKĖJO,KAIP IR NARKOTIKŲ PARDAVĖJAI,KURIUOS IŠSKYRUS MOKESČIŲ INSSPEKTORIUS IR TAURAGĖS TEMIDĘ,BEVEIK VISI ŽINO DEŠIMTMEČIAIS.Baikite jūs čia vėjus rašinėti apie milijonus,kai dešimtys "užstoguotų"milijionų eina pro šalį.O kas domisi policininkų, galimai nelegaliais versliukais,kol jie "nesublizga" spaudoje užsimušę su mašina kontrabandinių cigarečių,ar vogdami benziną? Ubagus po centą gaudo dėl "plano"kaip policijoje(parodyti kiek daug juokingai smulkmeniškų byllų iškelta ,o ne milijonų išreikalauta) ,o banginiai tyliai galimai seniai viską pasitvarkę.O jūs čia kaip naujagimiai savom kontoros darbą patys liaupsinate.Juokas ima iš jūsų cirkų.

zinantis
2015-10-02 10:30

Edmunda Jankauska tegul papurto VMI vien jis nuslepe ne viena milijona mokesciu

cia tas
2015-10-01 07:58

:)))) cia ta imone kurios vadovas nekalba o klykia:))))))))

mokestis
2015-09-30 17:40

GBY cia kas, pirma kart girdim?

mokesciams
2015-09-30 09:26

GBY prigriepkite, gerai ten maklių suka.

taip
2015-09-30 07:38

pritariu "kastuvo" komentarui 100 proc... dabar mokesciu inspekcija purto tas imones,atgaline data...lyg iki siol nieko nemate ir nezinojo... jei butu atkreiptas demesys anksciau,gal butu bent kiek susiproteje masinu pirkimo pardavimo verslininkai,ir iplauke mokesciu ne vienas milojonas mokesciu...jau kai dabar ispurcius reikia bausti,tai tuomet didelius darbus daro VMI...o kodel negalejo pries 10 metu ispeti? o be to dauguma jau spejo susitvarkyti, uzrasydami turtus ant mamos,babos ir kitu asmenu... tu masininiu protams(kai kuriu) rupejo tik uzdirbti, kai kurie net rasyti dorai nemoka, bet uztat pinigus skaiciuoti moka:) maziausiai jiems rupejo tie mokesciai...

kastuvas
2015-09-30 07:13

Nemoketi mokescius leido spragos istatymuose ir VMI neveiklumas. Kai kas bande guostis, kad pinigai is seselio vis tiek patenka i apyvarta per parduotuves, keliones ir pan. Taciau tai tik migla - valstybe, t.y. mes, per 20 metu nuo sio verslaus sektoriaus negavome desimciu milijonu euru. O tai reiskia, kad mieste ir toliau nemazeja zvyrkeliu, nekyla atlyginimai mokytojams, ugniagesiams, medikams, socialiniams darbuotojams, pareigunams, nekyla pensijos ir t.t. Del lesu stygiaus mieste neveikia vaizdo kameros, beprociai niokoja miesta, o padarytos zalos sutvarkymas kainuoja dar brangiau. Uzdaras ratas.

Tekinis
2015-09-29 13:40

va,va-pats su savim pasišnekėjau...

nu va...
2015-09-28 10:53

Kaip cia pasakyti... is dalies gaila tu zmoniu... bet is kitos puses, tai visai ne... ypatingai tu,kurie saukia kad jiems niekas nieko neduoda ir jie niekam neskolingi...bet buvo ir tokiu,kurie visa laika,prisimetinejo vargsais,ir isnaudojo visas galimas pasalpas ,kompensacijas ir paramas...ir siaip, kyla klausimas,kaip jie galvojo visa laika nemoketi mokesciu? viskas kaip ant delno(kad ir kaip sleptusi)... turtuoliai -vargsai...kodel vieni mokejo mokescius,susikure imones? o kiti siaip,perparduoda daikta,uzsidirba antra tiek,ir smagiai gyvena... vadybininkai:)))

Palikite komentarą