to 555
2015-10-01 14:04

neprarado pagarbos ne,tik pats praradai smeizdamas. Si zmogu visada gerbiau ir gerbsiu.

ingrid
2015-09-28 06:31

vaje vaje kaip senelis Donatas apsikvailino. matomai geras jausmas kai tiekejai otkata duoda kad tiek saukia per spauda. Oh uzdare kraujotaka nauja vadovybe, oh nepatinka socdemams skaidrumas :-)

vandentiekis
2015-09-27 19:53

"Kažkodėl nuo visų permainų įvairių merų valdymo laikotarpiais Tauragės vandentiekininkai lieka nuošalyje, nors paslaugų kainos yra vienos didžiausių respublikoje....." Suprantama kad kai valdžios "vyrai" taip apsiš..... su TŠT reikės daug vandens apsiprausimui. Bet ar tai padės? manau tikrai NE!!!

tarp kitko
2015-09-27 00:56

Man patinka, kai žmonės apsikvailina.

Kieša
2015-09-26 20:28

iš kur buhalteris poną š ištraukė? kas atsakys už jo "padarytus darbus" ar petris nekaltas??? kur jo politinė ir asmeninė atsakomybė?

Taurages ziniu ir silumos tinklu aktyvistui
2015-09-26 19:29

Neatsibosta savo susapnuotu kliedesiu uzsirasineti ir po to viesai per visus kanalus skleisti? Nepudrinkit vaikams smegenu, bent turekite siek tiek savigarbos ir atsakomybes. Nebent esate neadekvatus aplinkai, tuomet atsiprasau uz si patarima.

Kurjerio aktyvistams
2015-09-26 18:44

Socdemams nereikia advokato paslaugu, nes vogimo schemas atnesa ju paciu imones jau paruostas. Advokatai pasiima is tiekeju imoniu :-) timbex, naujoji siluma, pozeminiai darbai, axis ar enerstena yra geriausi pavyzdziai. Pas socemus laimi tas kas is anksto susiderina, beja kelis kart brangiau nei rinka. Liberalai daro viesai ir socdemai pyksta nes ju rinka griauna. Simaitys yra tik klounas kuri socdemu stabe pripudrina o jis eina ir zmones linksmina su savo istorijom. Tauragej nevogti nemadinga, bet vagims teks persiorentuoti. Laikas jaunimui kuris nesidomi otkatais

to suprantu kad
2015-09-26 16:18

Kyla klausimas i kuri atsakyma ko gero zinom visi. Jeigu anot jusu kairieji parazitai voge ir visaip kitaip arde imone is vidaus. Bet kazkodel jiems neprireike advokatu kontoros paslaugu. Jeigu desinieji, kuriuos jus labai ginat, valdo skaidriai, pasakykit prasau, kam jiems reikalingi advokatai???

jim
2015-09-26 16:07

Šventieji liberalai dabar dirba baisiau nei stalino sovietukai, nes nori pasiimti šilumos tiekimą Tauragei į savas liberalias rankas, t.y. savo įmones.Tam prisiėmė tris blondines, direktorius iš kitų miestų, priims Statkų, per advokatų kontoras išplaus krūvą pinigų, todėl reikia dabar atleisti senai dirbančius darbininkus. Ir čia jokio skirtumo kas rašo Simaitis ar kas kitas, nes protingas žmogus supranta, kad liberalai stengsis iki kitų rinkimų kuo daugiau pinigo sau pasidaryti. Ir anot mero, tai vadinasi depolitizacija.

suprantu, kad
2015-09-26 14:11

socdemai dejuoja, atitraukti nuo įmonės, kurioj metų metus galėjo kombinuoti. Kaikas infiltravos į valdybą, kad galėtų ardyti veiksmus iš vidaus. Būt gudriau, jei tai būtų daręs prieš rinkimus. dabar valdantieji turės laiko pasiteisinti. Kuo toliau, tuo labiau noriu ginti dešiniuosius ir kituose rinkimuose dėsiu pastangas, kad parazitai kairieji negryžtu.

Palikite komentarą