tas pats
2007-12-18 07:12

ale rimtai pavarot - 250 metu kniukstukui.ilgiausiai gyvenantis tauragej ,lietuvoj ir europoj zmogus.papuls jau i gineso knyga.su kuo ir sveikinu.

ajo
2007-12-18 05:07

Nu ble kurjeristai - aferistai pavaro:"Kita maloni pareiga - rajono vadovas pasveikino Tarybos narį, verslininką Juozą Kniukštą 250-mečio proga." Jo kniuksta ilgaamzis. Klaidas issitaisykite.

pamastymas
2007-12-13 13:37

"Opozicijos atstovas prikišo vicemerui, kad jis, anksčiau būdamas opozicijoje, dėl tokių išmokų rajono vadovams yra pareiškęs kritinių pastabų, tačiau Raimondas Matemaitis tai paneigė". Ka reiškia paneigė? Pasake, kad "ne, vyručiai, aš taip nesakiau"? Juokingas teiginys, kai nėra jokio paaiškinimo. O štai tvk.lt puslapyje rašo: "Prieš tam pritariant, mestos replikos, kad praėjusią kadenciją tokias išmokas valdžią kritikavę tarybos nariai, šį kart, kai jos mokamos „saviškiams“, mandagiai tyli. Į klausimą : „ Gal šias išmokas valdžia skirs vaikų namams ar labdarai?“ – neatsakyta." Tai kuom tikėt? Kodėl kurjeris nerašo, kad buvo užklausta apie labdarą? nepatogu matyt rašyt. Parašo, kad va pozicija tokie šaunuoliai, o bet kokia jos kritika į straipsnius nepatenka. Užtenka pasakyt - buvo sukritikuota, bet valdantieji viską PANEIGĖ. Na šaunuoliai, nėra ką ir pridurt!

Palikite komentarą