Tadas Sidaras
2007-12-27 21:40

Kol tu heterofobiškas Gėjalevičiau neatsiorientuosi kaip visi normalūs žmonės, tol visi komentarai bus dedikuojami tau.

to visiems
2007-12-27 17:02

palik ta Lina gaidy ramybeje, prie ko cia jis? tupi trg vos pusmeti, o ant jo visi varo, tegul buna jis kas jis nori, cia jo asmeninis reikalas, o kai prades vaivorykstines idejas per savo leidinuka platiniti, va tada reix sunerimti

Nei Tadas, nei Blinda
2007-12-27 13:59

Sportas, sportas, sportas... Pelnas, nuostoliai... Tuštybių tuštybė, pasakysiu. Priedai vadovams, gaunantiems po keletą tūkstančių... Kada pagalvosite apie žemiausią grandį, kad ir Savivaldybės specialistus, kurie dirba tiesiogiai su klientais, o ne kitų darbo vaisius susirenka, kaip vyr. specialistai ir vadovai?.. Yra du laikraščiai, matysim, kuris pirma susipras patyrinėti, kiek uždirba Savivaldybės ponai ir kiek - samdiniai.

2 to Useyourbrain
2007-12-27 12:44

Bet gerbiamasis, jus neatsakete i klausima del korupcijos. Analizuojate kurjerio pateikta teigini, kad is sporto biznio nepadarysi. As galeciau sumineti begale pavyzdziu, kad imanoma priesingai, bet tai esmes nekeicia. Minetas pasakymas yra bevertis. Diskutuokime apie tai, kodel net sutarciai neprasidejus yra keiciamos salygos nuomininko naudai. Beje, as joks ne Linas ir pastarojo nepazistu.

nevermind
2007-12-26 20:57

ka jus ce dar diskutojat su tuo idiotu jegeleviciu.matote kad nesveikas yra ir nesigaudo apie ta sporta ar zurnalistika.jis profesionalas tik vienoje srityje-pedofilijoje.amzinai jam vaidenasi samokslo teorijos,kita tiesa pats budamas didziausiu aferiuga aplink mato tik korupcija kuri zinoma yra nepalanki jam paciam.jegelevicius ir lix gejalevicium pagal savo orientacija. gejaleviciau eik geriau organizuok geju paradus o ne kliedesius ir absurdus rasinejes intike =]]]]]]]]]

to Useyourbrain
2007-12-26 20:19

norite pvz, prasom - kiek naudos is krepsinio turi Sigitas Miciulis, kuriam sita loozeriu komanda kasmet suvalgo minimum po 100 000 Lt? kokia nauda turi UAB Erra ir ko kuri kasmet Tauro futbolo komandai skiria ne viena desimti tukstanciu? kokia nauda turi TVK p. Vilmantas visa save atiduodamas bandmintonui? atsakysiu - jokios! stadionas 20 metu buvo niekam nereikalingas, ir prie Pauliaus, ir prie Jokubausko, ir prie abieju socdemu Kovsovo ir Petrosiaus. dabar, kai visuomene nesulaukia is valdzios jokiu judesiu patys siulosi investuoti vardan to, kad jaunoji karta turetu kur normaliai sporuoti, galbut siekti kazkokiu rezultatu, neprasydamas uz tai ne cento! tai jus cia pradejote izvelgineti korupcija :)) ponai paranojikai - stadionas didelis, tikrai yra kur investuoti - prasom

nihil probat, qui nimium probat
2007-12-26 15:13

1. Gėjalevičiau, refreshink savo "Tauragėjų balso" šūdsaitį, nemalęs čia š su bruknėm 2. Jei laikai save kietu žurnaliūga, kodėl tada negavai tokio prestižinio apdovanojimo kaip p. Gražinskas? 3. Ar tiesa Linai, jog anot daugumos tauragiškių pagrįstų kalbų Tu esi gėjus? 4. Kodėl "Tauragės kurjeris" yra totalus lyderis tiek spaudos atžvilgiu, tiek virtualioje erdvėje visoje Tauragės apskrityje, o "Tauragėjų balsas" su "Šilalės artoju" priešaky nesurenka tokio skaitytojų ažiotažo kartu sudėjus? 5. Dėlko "Tauragėjų balsas" yra užangažuotas į politines batalijas bei peripetijas ir konsoliduojasi su įtakingomis sicilikų ir soclibų partijomis? Argi, gali būti visiškai priklausomas, šališkas ir tendencingas nuo šių dviejų paminėtų partijų susijusių su nusikalstamu pasauliu šis laikraštis? Gerbiamas Tauragės Apogėjų lygos prezidente, laukiame išsamių Jūsų atsakymų..?

Useyourbrain
2007-12-26 12:13

Gerbiamieji, nelaikykite tauragiškių visiškais debilais! Argumentas, kad "iš sporto biznį vargu ar padarysi" yra daugiau nei juokingas. Nebent Tauragėje atsirado kažkoks filantropas, kuris investavęs 262146,66 Lt (su PVM) nesitiki iš šios investicijos jokios grąžos. Parodykite man verslininką, kuris kiša savo pinigus ir nesitiki iš jų nieko uždirbti. Minėta suma tikrai nėra tokia jau maža. Antra, teko girdėti, kad šiame konkurse paraišką išsinuomoti kortus pateikė tik viena bendrovė (nors norinčių buvo gerokai daugiau). Po to, net sutarčiai neprasidėjus (t.y. nepradėjus mokėti sutartyje nurodytos nuomos) ji yra keičiama. Iš 600 Lt pakeičiama į 50 Lt. Taigi, dalyvauja viena bendrovė, pasirašoma sutartis už 600 Lt, o atėjus laikui vykdyti sutartį, jos sąlygos yra pakeičiamos nuomininko naudai. Gal kurjeriui reikėtų išdėstyti visus faktus, o ne rašyti tik tuos, kurie naudingi valdantiesiems? Ar ne taip turėtų elgtis NEPRIKLAUSOMAS Tauragės laikraštis? Beje, kalbant apie korupciją - čia ne tai, kad nekvepia, o tiesiog smirdi!

asinus asino et sus sui pulcher
2007-12-25 17:10

Mielieji žmonės - Kalėdos! Stebuklų ir dovanų metas. Padovanokite Jegelevičiui širdies draugę. Linas jau metuose, o dar vistiek tebesitratina su visokiais Vaciais ir Praniais.

su Šventėm
2007-12-25 16:30

perpetum mobile

Palikite komentarą